9 najlepších pohodlných tehotenských nočných odevov

Materstvo vám prináša bohatú radosť, ale aj bezsenné noci a nepohodlie. V poslednom trimestri sa spánok stáva veľkou úlohou kvôli nárazom dieťaťa. Na to, aby ste mohli pokojne spať, musíte byť v maximálne pohodlnom oblečení. Materské nočné oblečenie je bežne roztiahnuteľné, aby zodpovedalo vášmu rastúcemu telu.

Nočné prádlo pre tehotné ženy v Indii:

Tu je niekoľko typov tehotenskej nočnej bielizne.

1. Tehotenské spacie šaty:

Tehotenské spacie šaty

Tehotenské šaty na spanie sú dlhé až po kolená. Sú vyrobené z mäkkej bavlny a saténu, aby poskytli extra pohodlie vášmu telu. Môžete lyžovať, sedieť a spať vo svojej uvoľnenej polohe. Väčšinou sú roztiahnuteľné. Vyzerajú elegantne. Aby to malo nejaký sexepíl, pridali sa aj šnúrky a strihy.

2. Pyžamové šaty na nočné použitie v tehotenstve:

Pyžamové šaty na nočné použitie v tehotenstve

Tehotenské pyžamo je podobné nášmu bežnému pyžamu, ibaže má opasok na podporu bruška. Sú vyrobené zo 100% bavlny. Sú veľmi pohodlné a dajú sa natiahnuť ako nohavice na jogu. Mnoho z nich prichádza v potlačiach a farbách, ktoré zdvihnú náladu. Môžete ich nosiť k tričku a tielku.

3. Dámska nočná košieľka:

Dámska tehotenská nočná košeľa

Materské nočné šaty sú podobné nočným šatám, ibaže sú až po kolená alebo nad kolená. Sú veľmi pohodlné a sexy zároveň. Väčšinou majú šnúrky, ktoré dodajú vášmu vzhľadu extra dojem. Mnohokrát majú rýchly prístup ku kŕmeniu, ktoré vám pomôžu používať ho aj po príchode dieťaťa. K nemu sa nosí aj župan.

4. Róba na materskú noc:

Materská nočná róba

Je pravda, že hormóny zvyšujú vašu telesnú teplotu, takže sa neustále cítite horúco. Mnoho tehotných žien preto spí v minimálnom oblečení. Tehotenská nočná róba je veľká róba, ktorá sa väčšinou obtiahne okolo vášho tela. Môžete ho uviazať alebo zabaliť a byť pripravení na deň.

5. Nočná košeľa pre tehotné:

Materská nočná košeľa

Materská nočná košeľa je dlhá košeľa s predným otvorom. Väčšinou sa nosia počas posledného trimestra, najmä v 9. mesiaci, kedy môže dôjsť k doručeniu kedykoľvek. Sú voľného strihu. Sú určené na nosenie k šortkám alebo pyžamu.

6. Krátke šaty na materskú noc:

Krátke šaty na materskú noc

Tehotenské nočné krátke šaty sú podobné nočným šatám, ibaže sú dlhé nad kolená až do polovice stehien. Sú plynulé a voľné, väčšinou majú popruhy a svetlo. Sú vyrobené zo šifónu alebo bavlny, aby boli jemné a vzdušné. Prichádzajú v úžasných výtlačkoch a strihoch.

7. Tehotenské maxi nočné šaty:

Tehotenské maxi nočné šaty

Materské maxi nočné šaty nosí väčšina indických žien počas tehotenstva. Pretože je to kultúra, ktorá žiada ženy, aby skryli detskú ranu, tak je to pre nich perfektné. Môžete pohodlne spať, sedieť a pracovať doma. Väčšinou majú ošetrovací otvor, a preto ich možno použiť aj neskôr. Väčšinou sú vyrobené z bavlny. Pod ňu bežne nosíte spodnú sukňu.

8. Nočné oblečenie pre tehotné Kaftan:

Nočné oblečenie pre tehotné Kaftan

Tehotenský kaftan je rovnako ako náš kaftan. Sú veľmi voľné. Môžete ich pripevniť šnúrkami na boku. Sú určené na nosenie od začiatku do konca tehotenstva. Je to ideálna voľba pre všetky ženy zo strednej triedy.

9. Ošetrovateľstvo v materstve Top:

Ošetrovateľská poradňa Top

Tehotenské dojčenské topy sú voľné tehotenské topy, ktoré majú otvor pre kojenie. Väčšinou sú ako tuniky a sú veľmi pohodlné. Väčšinou sa uprednostňuje po doručení. Prichádzajú v mnohých strihoch. Väčšinou sú z bavlny a prichádzajú v rôznych variantoch strihu.

Nikto vás nebude súdiť podľa toho, čo si oblečiete na spánok. Všetko je to o vašom pohodlí. Tehotenské nočné prádlo je prínosom pre všetky čerstvé matky. Existuje mnoho možností, ktoré vám pomôžu splniť všetky vaše potreby.