8 najlepších a jednoduchých tipov na letné líčenie, aby ste vyzerali štýlovo

Horúce letné horúčavy je často hrozné znášať. Ako mladé ženy, ktoré sa chcú pochváliť svojim štýlom a vyzerať dobre, sme často unavené a príliš unavené na to, aby sme čo i len pomysleli na to, že sa pripravíme ísť von v horúcich letných mesiacoch. Jednou z hlavných obáv je horiace teplo, ktoré môže roztaviť náš make -up a pokaziť náš vzhľad. Teplo môže byť pre pokožku skutočne zlé a môže spôsobiť aj spálenie od slnka a opaľovanie. Letná sezóna si preto vyžaduje nový druh režimu starostlivosti o krásu a pleť, ktorý sa úplne líši od nášho každodenného líčenia. Najdôležitejšou vecou v prvom rade je nosiť make -up, aby nás chránil pred teplom a poškodzoval náš make -up. Preto tu máme tipy na letné líčenie, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v tom, ako sa v letnej sezóne starať o svoju krásu a starať sa o ňu.

Letné tipy na líčenie

Všetci v tejto dobe potrebujeme nové nápady na letné líčenie, aby sme štýlovo porazili teplo. Prvým kľúčom je nosiť dobrý zvlhčovač na umytú tvár a potom opaľovací krém. Toto je zásadný krok k ochrane pokožky pred ultrafialovým žiarením. Na trhu je k dispozícii niekoľko make -upov, ktoré sú vybavené ochranou pred slnkom, ktorá by sa mala používať iba v lete. Tu je pár jednoduchých rád, ako sa v lete nalíčiť.

Tipy na starostlivosť o pleť a líčenie v lete:

Tu je pár jednoduchých a letných tipov na líčenie a nápady na starostlivosť o pleť, ako efektívne prekonať a poraziť horúčavu štýlom.

1. Čistenie v lete:

Hlavná vec, ktorú si musíte pamätať, je v lete dôkladne vyčistiť tvár. Nerobte to hneď po príchode zo slnka. Čistenie by sa malo vykonávať ráno alebo večer ako súčasť rutinného režimu starostlivosti o pleť. Na čistenie pokožky použite dobré aloe vera alebo zvlhčujúce tvár. Dobre sa darí aj uhorkovým a papájovým variantom, ktoré sú dostupné vo viacerých značkách. Najprv si očistite tvár, aby ste odstránili všetky nečistoty a opaľovanie pomocou čistiaceho mlieka alebo ružovej vody.

Očista v lete

Tiež dodá tvári sviežosť. Je tiež dôležité používať každý týždeň dobrý peeling na odstránenie nečistôt a prachu, ktoré sa hromadia na vonkajšej vrstve pokožky v dôsledku vonkajších faktorov, ako je znečistenie. Naneste peeling krúživými pohybmi na tvár. Môžete si tiež pripraviť vlastný peeling doma s ryžovým práškom a tvarohom, aby ste odstránili odumreté kožné bunky.

2. Hydratácia pokožky dobre:

Dobre zvlhčuje pokožku

V lete nezabúdajte na hydratáciu pokožky. A to je hlavný tip na make -up na letnú sezónu, pretože mnohé majú mýtus, že v lete neaplikujú hydratačný krém. Často sa domnievame, že je naša pokožka mastná, a preto sa vyhýbame výrobkom ako sú zvlhčovače, ale tento krok nezanedbávajte.

3. Aplikácia opaľovacieho krému:

V lete je dobré používať opaľovací krém. Nedá sa dostatočne zdôrazniť dôležitosť opaľovacích krémov každý deň, obzvlášť v lete. Slnko v tejto sezóne môže vašej pokožke skutočne uškodiť a jediný spôsob, ako sa chrániť, je dôsledné používanie opaľovacích krémov. Akýkoľvek letný make -up musí začínať opaľovacím krémom. Každé ráno naneste najmenej 50+ SPF na tvár a krk. Aj keď nevychádzate z domu, tento krok je veľmi dôležitý. Toto by sa malo opakovať každé štyri hodiny, aby bol účinný na pokožku po celý deň

4. Líčenie tváre:

Líčenie tváre

Teraz prichádza časť na líčenie. Začnime s novými tipmi na letné líčenie v tejto sezóne. Akýkoľvek make -up v lete musí prejsť týmto procesom.

a. Základný náter:

Nemôžeme zdôrazniť dôležitosť základného náteru pre základ make -upu, najmä v letnej sezóne. Je to potrebné každý deň, či už každý deň alebo počas letných prázdnin. Primer pomôže nastaviť základ na pokožku bez rozmazávania po celý deň

b. Nadácia:

Akýkoľvek perfektný letný make -up začne od základu po nanesení základného náteru. Podklad by mal byť vybraný podľa tónu pleti, podľa preferencií môžete ísť buď na konzistenciu peny, alebo na silné alebo ľahké krytie. Na leto môžete skúsiť silné alebo ľahké krytie lepšie ako konzistencia peny. Ak sa chcete každodenne líčiť, vyskúšajte ľahký make -up. Ak sa chcete zúčastniť večierkov alebo svadieb, vyskúšajte si základ pre úplné a silné pokrytie. Vyberte podklad bližšie k svojmu odtieňu, naneste na tvár pomocou podkladovej kefky alebo špongie rovnomerne po celej tvári a krku. Môžete si vziať najlepší letný make -up základ, ktorý má SPF, ktorý použijete v tejto sezóne!

c. Korektor:

Ďalším letným návodom na líčenie je aplikácia korektora. V prípade akné alebo škvŕn alebo zafarbenia pokožky môžete použiť korektor, aby podklad vyzeral rovnomerne na tvári. Vezmite si korektor vášho odtieňa alebo svetlejšieho odtieňa. Ďalej môžete použiť červený korektor na skrytie čiernych škvŕn na tvári. Aplikujte aj na končeky tvárových bodov, ako je nos, brada a čelo, aby ste zvýraznili črty tváre.

d. Kompaktný prášok:

Ďalším krokom je použitie kompaktného prášku. Aj keď niektorí tento krok radšej vynechávajú, odporúča sa, aby sa používal v lete. Na leto si môžete vziať vstavaný kompaktný prášok s SPF. Pomáha vám to tiež poskytnúť dvojitú vrstvu ochrany pokožky počas letnej sezóny. Rovnomerne naneste pomocou airbrush.

5. Očný make -up:

Očný make -up

Nasleduje líčenie očí ako súčasť týchto jednoduchých tipov na letné líčenie. Tu je návod, ako na to!

a. Očné tiene:

Prvým krokom je očné tiene. V lete chceme všetci udržať svoj make -up ľahký a jasný. Preto sa rozhodnite pre nahé farby alebo svetlé farby podľa tónu pleti a príležitosti. Tipy na make -up pre mastnú pleť v lete sú aplikovať očné tiene iba na očný podklad. Na trhu sú k dispozícii očné laky, ktoré zaistia, že očný make -up vydrží dlhšie. Na záhyb naneste najskôr svetlý tieň a potom jemne rozotrite štetcom. Potom vezmite podobné tónové farby tieňa a roztiahnite aplikáciu z vnútra oka do vonkajšej oblasti.

b. Očná linka:

V lete je nevyhnutné používať vodeodolné očné linky. Nepoužívajte bežné očné linky, pretože sa môžu rozmazať v dôsledku potu a tepla. Rovnomerne naneste na horné viečko oka.

c. Kajal:

V ďalšom kroku choďte za Kajalom. Rovnomerne naneste na spodné viečko, aby ste očiam dodali odvážnosť a krásu. Letný make -up pre tmavú pleť môže tiež nasledovať tento krok a nemusí ho preskočiť. To je jednotné pre všetky tóny pleti.

d. Riasenka:

Maskara je ďalšou dôležitou súčasťou. To pomôže zlepšiť mihalnice. Na leto môžete použiť vodeodolnú riasenku. To pomáha riasenkám a riasam vyzerať plnšie a zostať dlhší čas.

e. Makeup obočia:

Aj keď mnohí podceňujú dôležitosť obočia, nemôžeme ho zdôrazniť vzhľadom na úplne nový vzhľad, ktorý môže poskytnúť. Obočie a mihalnice je možné nanášať rovnomerne, aby vyzerali plnšie a oči vyzerali jasnejšie!

6. Líčenie pier:

Líčenie pier

Tu je ďalší dôležitý krok, ktorý nemožno preskočiť. V letných mesiacoch si môžete vybrať zemné alebo nahé tóny, ako chcete. Mnoho žien dáva v lete prednosť jednoduchým a zemitým tónom, pretože to úplne zvýši vzhľad. Dokonca aj na leto môže make -up pre tmavú pokožku fungovať na tomto vzhľade pre jasnejší vzhľad. Rovnomerne naneste rúž, aby vyzeral nádherne aj napriek teplu.

7. Touch Ups:

Akonáhle je toto všetko hotové, vykonajte niekoľko dotykov, ktoré dodajú dodatočnú žiaru. V lete pridajte broskyňový alebo hnedý tón. To dodá na vzhľade a líčkach bude pôsobiť plnšie a žiarivejšie. Ďalší zvýrazňovač bude najlepším priateľom, aby vaša tvár v tejto horúčave ešte viac žiarila. Naneste na špičku nosa, bradu a lícne kosti, aby vyzerala krásne a očarujúco. Je to dôležitá súčasť, najmä počas letných tipov na svadobné líčenie.

Dotknite sa položky Ups

Ďalej naneste sprej na úpravu tváre, aby make -up zostal na mieste a zostal dlhšie.

8. Make -up na vlasy

Toto je ďalšia dôležitá časť, ktorú nemožno ignorovať. Na účese môžete pracovať podľa priania pred alebo po líčení. Najlepšie je však si účes pred samotným líčením vytriediť. Choďte za nejakým pekným zapletaným drdolom alebo poníkom, alebo nechajte postranné klipy, aby vyzerali nádherne. V prípade letného plážového make -upu nezabudnite na záver pridať aj sprej na vlasy, aby ste si boli istí, že vám vlasy nebudú krepovatieť..

Ďalšie tipy:

Dúfam, že sa vám páčili tieto kroky, ako postupovať pri letnom líčení. Tu je niekoľko ďalších tipov

  1. V lete nie je nič dôležitejšie ako aplikácia dobrého opaľovacieho krému. Tento krok vašej rutiny líčenia preto nikdy nepreskočte.
  2. Môžete si tiež kúpiť opaľovací krém na sprej na tvár raz za štyri hodiny. Po postreku sa ho môžete dotknúť kompaktným práškom postaveným na SPF.
  3. Tipy na líčenie suchej pokožky v lete zahŕňajú konzumáciu primeranej vody a hydratáciu. Keď vystúpite, môžete mať ďalej v rukách zvlhčujúci sprej. Nastriekajte si ním tvár, aby ste sa cítili sviežo.
  4. Po dokončení nezabudnite odstrániť make -up. Nikdy nespite s nalíčeným make -upom. Preto používajte dobrý odličovač alebo čistiace mlieko.
  5. Pred spaním si dobre vyčistite tvár. Tento krok je nevyhnutný vždy, keď sa počas všetkých mesiacov líčite.
  6. Na pokožku naneste pekné nočné letné sérum, ktoré pomôže pokožke omladiť a rozjasniť a opraviť sa.

Dúfam, že vám tento návod na tipy na letné líčenie pomohol. Vzhľadom na to, že všade páli slnko a teplo, sú tieto nápady na letný makeup nevyhnutné, aby vám rozjasnili deň a nedovolili, aby vás letné horúčavy sužovali. Vykonajte tieto kroky a porazte slnko a teplo vo veľkom štýle. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o týchto tipoch a trikoch režimu starostlivosti o pleť v lete.

Často kladené otázky a odpovede:

1. Môžu ženy tmavšieho odtieňa pokožky v lete používať hydratačné mlieko?

Odpoveď: Áno, samozrejme! Všetky tóny pleti môžu pokračovať a v lete použiť hydratačné mlieko. Nech je tmavší alebo svetlejší, mali by ste použiť dobré hydratačné mlieko. Je mýtus, že ženy s tmavším odtieňom pokožky môžu v lete stmavnúť alebo pôsobiť tmavo, ak sa takéto pleťové vody aplikujú. Je to základný režim starostlivosti o pleť, ktorý by ste mali dodržiavať!

2. Je pre mastnú pleť odporúčané používať v lete hydratačné mlieko?

Odpoveď: Často je mýtom, že mastná pokožka nevyžaduje hydratačné mlieko. Nech je to akýkoľvek typ pleti a tón pleti, a potrebuje výživu a vlhkosť, aby ich mohol absorbovať a hydratovať. Na dnešnom trhu existuje niekoľko pleťových vôd, ktoré nie sú mastné a zabraňujú masteniu pokožky. Vyberte si preto jeden z nich a naneste ho na pokožku.

3. Ako dlho sa môžem v letnej sezóne líčiť a byť s make -upom?

Odpoveď: Je len na vás a vašich požiadavkách na aplikáciu make -upu v lete. Či už je to celý deň alebo niekoľko hodín, make -up odstráňte na konci dňa. Nepredlžujte aplikáciu make -upu, ak ju nepoužívate alebo požiadavku podľa aktuálnej udalosti.

4. Aké produkty sú v lete užitočné na odstránenie spáleniny od slnka a opaľovania?

Odpoveď: O lete je známe, že spôsobuje popáleniny od slnka a opaľovanie sa u niekoľkých ľudí. Preto je nevyhnutné starať sa o pokožku v lete viac ako o ktorékoľvek iné obdobie. V lete naneste na tvár a krk prírodné produkty ako Aloe Vera, med, zemiaky a paradajky. Ďalej večer pred spaním naneste sérum na omladenie pokožky. Môžete tiež použiť dobrý tvárový balíček každý deň s papájou a uhorkou na opravu a omladenie pokožky.