9 najlepších návrhov Kundan Maang Tikka

Šperky boli vždy najlepším priateľom žien. Každá žena sa rada zdobí jedinečným dizajnom šperkov. Keď hovoríme o jedinečných a najlepšie navrhnutých šperkoch, ozdobách, napadá nás jediné – šperky Kundan. Tradičné kundánske šperky sú veľmi obľúbené kvôli svojmu etnickému a kráľovskému vzhľadu. Maang Tikka je jednou z najdôležitejších ozdôb v zbierke šperkov, pretože je umiestnená priamo na hlave ženy. Kundan Maang tikka je medzi ženami veľmi obľúbená, pretože dáva žene kráľovský vzhľad.

Návrhy šperkov Kundan Tikka:

Maang tikka môže byť posledným prvkom vášho oblečenia a pomôže vám vytvoriť štýl, ktorý chcete urobiť. Tu je 9 najlepších návrhov Kundan Maang Tikka, ktoré bežia s módou.

1. Polmesiac Kundan Maang Tikka:

Polmesiac Kundan Maang Tikka

Ak sa hovorí o kráľovskej hodnosti v indickom svadobnom vzhľade, potom nikto nemôže poprieť používanie kundánskych šperkov. Perfektná kundan maang tikka v tvare polmesiaca s kundanským dielom s jednoduchým perlovým kvapkou v koncovom bode polmesiaca. Je to perfektná tikka pre dámy, ktoré chcú nosiť ľahkú maang tikku na čele.

2. Kamenný hrot Kundan Maang Tikka:

Kundan Maang Tikka s kamienkami

Tikky Maang Stone Studded sú veľmi trendové v kategórii kundanských návrhov tikky, pretože prichádzajú v mnohých prevedeniach a štýloch. Podľa ich oblečenia je možné nájsť inú farbu kameňa a kryštálov. Krásne číre šperky z kundan tikka Stone Studded vám poskytnú dokonalú príťažlivosť pri vašich spoločenských príležitostiach.

3. Kundan Pearl Maang Tikka:

Kundan Pearl Maang Tikka

Pearl maang tikkas sú ideálne pre všetky príležitosti. Môžete ho kombinovať s akýmikoľvek tradičnými outfitmi a budete sa môcť chváliť novým štýlom. Táto ohromujúca kundanová mastička tangka perla ma môže premeniť na elegantnú a štýlovú divu.

4. Kundan Matha Patti:

Kundan Matha Patti

Kundan Matha Patti sa skladá z obojstranných reťazí, ktoré visia pod ženskou líniou vlasov. Stredný reťazec vedie k prívesku, ktorý padá do strednej časti ženy. To je veľmi schopné upútať pozornosť na vašu tvár, pretože leží v ženskej tvári. Ak chcete, aby ste mali kráľovský vzhľad a chceli, aby bol váš deň nezabudnuteľný, potom vám táto kundan matha patti môže fungovať najlepšie..

5. Kvetinová Kundan Maang Tikka:

Kvetinový Kundan Maang Tikka

Vzhľad a tvary kvetov sú medzi návrhmi šperkov Kundan tikka veľmi obľúbené. Kvetinová tikka Kundan Maang navrhnutá s kamienkami môže byť podpisom vášho vlastného štýlu. Spárovaním s inými kvetinovými šperkami z vás môže urobiť ženu dňa.

6. Double Moon Kundan Maang Tikka:

Double Moon Kundan Maang Tikka

Double moon maang tikka kundan je vyrobený pre ženu, ktorá ho miluje dvoma spôsobmi. Ako to prichádza s dvoma v tvare polmesiaca, ktorý ladne sedí na hlave ženy. Krásna dvojmesačná tikka môže upútať pozornosť ľudí, ktorí budú radi oceňovať jej krásu.

7. Prívesok v štýle Kundan Maang Tikka:

Štýl prívesku Kundan Maang Tikka

Prívesné kundanské tikkové vzory sú všestrannou voľbou, ktorú je možné kombinovať s akýmikoľvek šatami. Prívesok s kamienkami a ružovou perlou so slzami vám dodá kráľovský nádych, vďaka ktorému sa budete môcť dotýkať modernej indickej ženy..

8. Veľký Kundan Maang Tikka:

Veľký Kundan Maang Tikka

Veľká kundan maang tikka dokáže rýchlo vypovedať jedinečný štýl. Táto veľká kundánska čelenka vám môže pomôcť zastaviť show. Ale jedna vec na tejto tikke je, že sa väčšinou hodí k veľkým a širokým tváram, ak máte malú tvár, odporúčame vám ísť k druhým..

9. Kundan Borla Maang Tikka:

Kundan Borla Maang Tikka

Získajte žiarivý vzhľad s touto pekne okrúhlou tikkou borla maang ozdobenou perličkovými korálkami a kamienkami. Vďaka ohromujúcej Kundan borla bude ženský vzhľad elegantný a očarujúci. Retiazku môžete skryť aj pod vlasy, aby ste zvýraznili krásu samotnej borly.

Nikto si nevie predstaviť obrázok indickej nevesty bez maang tikky. Maang tikka je neoddeliteľnou ozdobou indických svadobných šperkov. V súčasnej dobe maang tikkas prichádza v rôznych štýloch a prevedeniach, ktoré môžu oživiť váš tradičný vzhľad. Tento nádherný ornament na čelo dodá vášmu vzhľadu dotyk kráľovskej elegancie a elegancie. Perfektné zladenie maangskej tikky s etnickými odevmi, akými sú lehenga a saree, môže vašej osobe dodať očarujúcu príťažlivosť. Vylepšite sa preto pre svoju špeciálnu príležitosť s týmito návrhmi Kundan maang tikka a nechajte sa nadchnúť svojim úžasným vzhľadom.