Ružové odtiene rúžov ​​pre rôzne tóny pleti

Jar je tu! Všetko o tejto sezóne musí byť v jasných farbách. Takže zatiaľ čo v minulej sezóne sme si vybrali ružovo červené pery, v tejto sezóne naše pery potrebujú trochu TLC s ružovou! Vždy by to malo zodpovedať vášmu štýlu a vzhľadu, aby ste si vždy nemysleli na fuchsie, dohodu spečatí aj nahá ružová. Otázkou však je, ako? Poďme sa pohrabať a zistiť.

Správny odtieň- podľa tónov pleti:

Zlaté pravidlo znie: modrá znamená chladná a červená horúca. Vyberte si modrý podtón, ak máte bledší tón pleti a červené podtóny pre teplejšie tóny. Výnimočne sa však tí, ktorí majú veľmi tmavé tóny pleti, musia rozhodnúť pre tmavšie odtiene. Na konci dňa si však vyberiete, čo sa vám páči.

• Svetlé tóny pleti:

Neónové pery dodávajú okrajom a na svetlých tónoch pleti pôsobia žiarivo. Hrajte so svojim štýlom a pridajte svojim pukancom šmrnc, aby ste ho okorenili. Vyhnite sa však svetlejšej ružovej, pretože vďaka nej budete vyzerať bledšie a pery sa budú bieliť.

  • Pleť s červeným podtónom- vyberateľné odtiene s modrými podtónmi.
  • Pleť so žltým podtónom- vyberte mierne svetlejšiu ružovú so svetlejším modrým podtónom.

• Tmavšie/ tmavšie tóny pleti:

Tieto tóny pleti môžu hrať s rôznymi odtieňmi ružovej. Jednoducho akýkoľvek žltý podtón by fungoval dobre. Vyhnite sa však žiarivým ružovým. Vyskúšajte odtiene Berry pre zmyselnejší vzhľad.

• Tmavšie tóny pleti:

Vždy sa rozhodnite pre tmavší odtieň s červeným podtónom. Vyhnite sa tmavým alebo svetlým podtónom tým, že sa rozhodnete pre sýtejšie ružové s červeným alebo modrým podtónom v závislosti od nálady. Vyhnite sa za každú cenu bledým farbám, pretože vďaka nim budú vaše pery pôsobiť ako extra úchyt na tvári.

Správny odtieň- podľa tvaru pier:

To naozaj nie je také jednoduché, ako ste si mysleli. Vďaka správnej farbe budú vaše pery vyzerať normálne a nebudú príliš hrubé ani príliš tenké, čo vyvolá dojem, že liposukcia sa pokazila..

Platí pravidlo pre túto kategóriu: čím plnšie pery, tým tmavší odtieň. Vždy však vyberajte s ohľadom na tón pleti.

Správna technika:

Nie, v nasledujúcich krokoch vám nepovieme, ako sa to robí, ale skôr to, ako sa to robí lepšie. Uisťujeme vás, že sa vám poďakujeme za vaše dokonalé puky.

1. Naneste primer na pery/ pravidelný základ, aby ste vytvorili správnu základňu.

2. Naneste priehľadnú podložku na pery alebo takú, ktorá je najbližšie k vášmu odtieňu, aby ste zaistili, že farba nebude ľahko krvácať.

3. Pomocou mixovacieho štetca naneste rúž rovnomerne.

4. Prebytočný produkt odstráňte na hodvábnom papieri.

5. Dokončite čírym alebo trblietavým leskom naneseným na základnú farbu.

6. Ak chcete pridať nádych oomph, naneste trochu lesku na stred spodnej pery a sledujte, ako žiari.

7. Vložte prst priamo do stredu ústnej dutiny a vytiahnite ho. Na prstoch vám vypadne určitá farba pery. To vás ušetrí od poškvrnených zubov.

Správny prístup:

Udržujte veci jednoduché a nepreháňajte svoj vzhľad prebytočným jasom. Málokedy to funguje, pokiaľ nechcete vyzerať ako červený zamatový košíček!

Vyberte si svetlý odtieň broskyne alebo béžovej farby, pretože bude lepšie zvýrazňovať váš ružový puding.

Čím ste staršia, tým krémovejšia by mala byť vaša rúž. Udržiava dlhšie a s pribúdajúcim vekom sú pery tenšie, takže krémová textúra funguje najlepšie.

Je to teda dlhší proces, než si len pretrieť rúž rúžmi. Potom však všetko dobré potrebuje čas. Nájdite si čas na dokonalé pery a výsledky budú hovoriť samy za seba.