Ako správne aplikovať linku na pery?

Chcete perfektný spôsob nanášania vložky na pery? Ak sa vám ťažko nanáša podložka na pery, potom je tento článok pre vás. Správna aplikácia vložky na pery môže byť odvážou pre najoddanejšiu používateľku make -upu. Existuje mnoho odlišných dôvodov, prečo sú znalosti o aplikácii vložky na pery mimoriadne dôležité. Pretože môže zlepšiť opotrebovanie vášho rúžu, vyhýbajte sa farebnému periu, kontrolujte farebné krvácanie, ponúkajte svojim perám väčšiu definíciu, zvýšte alebo skryte vlastnosti pier a navyše budete pôsobiť úžasne. Ak máte pocit, že vaše pery sú vyrovnané, správna aplikácia vložky na pery môže vytvoriť príťažlivejší tvar pier.

Použitie vložky na pery musí byť neoddeliteľnou súčasťou vášho make-upu. Pretože je rúž obvykle poslednou vecou, ​​ktorú používame, môžeme mať sklon zmeniť sa na trochu neopatrného používania a zničiť celkový vzhľad..

Pre tých, ktorí považujú nanášanie pery za ťažkú, nudnú alebo zdĺhavú úlohu, po prečítaní tohto článku to zvládnete ľahko ako profesionál.

ako aplikovať linku na pery

Budete potrebovať niekoľko odlišných farieb vložiek na pery. Chcete použiť vložku na pery rovnakým tónom (alebo svetlejším) ako odtieň rúžu, ktorý budete používať. Tmavá vložka na pery nie je nikdy vhodná, pretože aj keď sa na prvý pohľad môže zdať vhodná, ako sa vám rúž minie, začnete vyzerať ako detská omaľovánka..

Najlepšia metóda na aplikáciu linky na pery:

Krok jedna:

Predtým, ako začnete rozmazávať linku na pery, by ste mali vždy poskytnúť svojej ceruzke na linky na pery rýchle zaostrenie. To má nielen zaručiť čisté línie, ale tiež odstráni baktérie, ktoré sa môžu nachádzať na linke na pery z predchádzajúceho použitia.

Krok dva:

Na podporu kyprejších pier bude táto vložka na pery užitočná pre vonkajší okraj normálnej línie pier. Vykonajte opačný postup (t. J. Trochu nakreslite líniu pier), aby ste dosiahli protichodný efekt.

Krok tri:

Začnite v tvare V v strede hornej hornej pery. Určené pre jemnejší vzhľad, môžete postaviť V viac zakrivené. Čoskoro objavíte tvar, ktorý sa vám páči najviac. Mnoho žien rád zdôrazňuje tvar V, zatiaľ čo iné ho radi obklopujú.

Krok štyri:

Začnite na vrchole každého V; nakloňte ceruzku krížom cez líniu pier k krivke úst. Snažte sa priložiť k kútiku úst skôr, ako k stĺpcu pery.

Krok päť:

Predstavujeme ceruzku v najnižšom bode spodnej pery a v súčasnej dobe opakujte tento postup šikmého kreslenia smerom k krivke úst.

Krok šesť:

Aby rúž poskytol pevný základ, rovnomerne zafarbite celú škrupinu pier … .. Ľahko!

Hotovo! Si pripravený. Teraz môžete svoju rúž rozmazať, označiť vreckovkou a taktiež natrieť trochou lesku na pery, aby ste dosiahli perfektnú povrchovú úpravu.

Tipy na zapamätanie:

  •  Pery neťahajte v nadmernom množstve.
  •  Použite ceruzku ako základný náter na pery. Naplňte celú peru vložkou (nielen okrajmi) skôr, ako nanesiete rúž, aby ste vyzerali dlhšie. Tyčinky na linky sa regenerujú na čistých povrchoch, preto dávajte pozor, aby ste balzam na pery neskúsili skôr, ako ho nanesiete.
  •  Choďte so svojou farbou pier, inak choďte svetlejšie. Dbajte na to, aby mala vaša vložka rovnakú farbu ako inak svetlejšia ako váš rúž. Podobne ako pri podklade, aj linka na pery je skrytým krokom. Nikto by nemal vedieť, že ho máte na sebe.
  •  Poskytnite fantáziu hrubšieho horného pera potiahnutím jeho najvyšších okrajov plus predchádzajúcej vložky na základný okraj.
  •  Vždy musíte nosiť linku na pery v prírodných, červených a ružových tónoch.
  •  Znovu použite rúž na poslednú sezónu. Zakryte si pery červenou ceruzkou a potom nad nimi naneste svoj obľúbený letný ružový rúž, aby jemne zmenil odtieň.
  •  Zmiernite hranice pomocou Q-tipu. Ak sa chcete vyhnúť drsnej línii okolo pery, otrite Q-tip zhruba o hrany, aby ste zmenšili vzhľad. Majte na pamäti, že delikátnosť je kľúčom.

Výhody vložky na pery:-

Vylepšite si rúž:

Nakoniec bola vložka na pery navrhnutá tak, aby mohla vylepšiť akúkoľvek farebnú rúž, ktorú máte. Fungovanie vložky na pery v kombinácii s vašim rúžom na vytvorenie pier vyzerá nádherne lákavo!

Nechajte svoje pery vyzerať plnšie:

Vaša lipliner nielenže definuje tvar vašich pier, ale pamätáte si, keď som povedal, že budú vyzerať plnšie? Funguje to! Ihneď potom, čo použijete rúško na pery, uvidíte, že vaše pery sa budú vynímať a #vyzerať plnšie!

 Ponechajte neutrálne farby:

Keď máte na sebe vložku na pery, vždy sa chcete uistiť, že sa vložka na pery v skutočnosti zhoduje s akýmkoľvek rúžom, ktorý na ňu nanášate..

Zvlhčite svoje pery:

Predtým, ako nanesiete čokoľvek, odbehnite s hydratačným krémom naprieč perami. Potom nechajte niekoľko minút vsiaknuť do pier a zotrite nadbytočné množstvo.

Popíšte tvar pery:

Jednou z hlavných vecí, ktoré môže vložka na pery skutočne vykonávať pre vaše pery, je definovanie tvaru pier. V stave, v ktorom máte skutočne plné pery, vám vložka na pery bude vynikajúco fungovať, v stave, keď máte malé pery a s vložkou na pery budete sledovať obrovský rozdiel!

Zabraňuje krvácaniu rúžu:

Bolo tiež rozpoznané, že rúž krváca nad vašimi perami, takže skončíte s rúžom nad ústami namiesto na vašich perách. Akonáhle si nanesiete podložku na pery, toto všetko zastaví! Nielenže nebudete pozorovať žiadne krvácanie, ale aj váš rúž bude čakať!

Chráni farbu pred stratou:

Majte na pamäti, že keď použijete podložku na pery, v skutočnosti vám pomôže udržať si rúž. Fajn, aj táto farba zostane mimoriadne krásna. Nejasne sa vám rúž zosvetľuje, pokiaľ je vaša rúž na podšívke podobnej farby, bude sa vám páčiť, ak sa vám rúž a farba pery vôbec neminú!