9 roztomilých motýlikových členkov v rôznych prevedeniach

Náramky sú trendovým ozdobným doplnkom, ktorý nosia muži aj ženy. Tieto módne doplnky v dnešnej dobe existujú od nepamäti. Náramky môžu byť z akéhokoľvek kovu, ako je zlato, striebro, bronz alebo dokonca z materiálov, ako je háčkovanie, koža, šnúrky, atď. V členku môžu byť ozdoby a vzorované vzory, ktoré im dodajú ďalšiu krásu, a motýľové členky vyzerajú krajšie ako ostatné.

Najnovšie trendové motýle pre mužov a ženy v trende:

Pozrime sa na módne motýľové členky tu v tomto článku. Vyberte si svojho milovaného a vyskúšajte to.

1. Jednoduché motýľové členky pre mužov:

Jednoduché motýľové členky pre mužov

Jedná sa o jednoduchý členok vyrobený z konopnej látky s tyrkysovými korálkami a zlatými motýlikmi, ktoré sú krásne navlečené. Náramok je zauzlený, pretože je vyrobený z konopnej šnúry čiernej farby. Tento členok je ručne vyrobený.

2. Drevené motýľové členky pre mužov:

Drevené motýle pre mužov

Tento krásne vyzerajúci motýľový členok s korálkami má čierne drevené korálky s farebnými malými korálkami vyrobenými do vzoru členku na nohu. Náramok má motýľový motív vyrobený z vyrezávania kostí. Náramok je vyrobený z modrej háčkovanej nite a ako celok sa perfektne hodí ako módny doplnok.

3. Náramok z bieleho motýľa:

Náramok z bieleho motýľa

Jedná sa o klasický členok pre mužov aj pre ženy. Tento má akrylového motýľa v bielej farbe s bavlnenými voskovanými šnúrkami. Jemný vzhľad tohto členku robí tento jednoduchý, ale elegantný. Akrylový motýľ je najdôležitejším vrcholom tohto členku.

4. Oceľové motýľové členky pre mužov:

Oceľové motýle pre mužov

To je perfektné pre mužov s minimalistickými potrebami doplnkov. Oceľ je možné stotožniť s mužmi a tento jemný oceľový členok je krásne vyrezaný drobnými motýlikmi.

5. Čierny čipkovaný motýlik:

Motýľový členok z čiernej čipky

To je rovnako ako obojok na krk. Tento čierny čipkovaný členok vyzerá úžasne. Jedná sa o modrý korálkový krištáľový motýľový náramok s krútenou čiernou čipkou s kovovým príveskom v podobe motýľa. To je perfektné pre večernú párty. Je to ideálny darček pre ženu, ktorá určite vyčarí úsmev na tvári.

6. Funky Butterfly Anklet pre ženy:

Funky Butterfly Anklet pre ženy

Jedná sa o jeden farebný, funky motýľový členok, ktorý sa hodí k akémukoľvek ležérnemu outfitu. Retiazka je jemná a farebné motýle sú vyrobené z mušlí a pripevnené vedľa seba, čím dotvárajú členok.

7. Zlatý návrhár Butterfly Anklet:

Zlatý návrhár Butterfly Anklet:

Jedná sa o jeden krásny dizajnérsky motýľový náramok v zlatej farbe. Tento zlatý náramok pre ženy nesmie chýbať. Tento dizajnérsky náramok je vyrobený z jemnej zlatej retiazky so zlatými korálkami a motýľovými motívmi s vystrihnutými vzormi vo vnútri vyrobenými z kvetov a listov.

8. Butterfly Anklet in Sterling Silver:

Motýľové členok v mincovnom striebre

Náramky vyzerajú efektne v sterlingovom striebre. Tento motýľový členok v striebornej farbe je ideálny pre ženu a zodpovedá jej postave. Tento členok má dve rady malých strieborných korálikov a motýle s korálkami sú krásne navlečené. Motýle sú vyrobené filigránskou prácou.

9. Ružové zlato Butterfly Anklet:

Motýlik z ružového zlata

Táto úžasná kráska je vyrobená z ocele s pokovovaním 18 karátovým ružovým zlatom. Retiazka na členku je jemná a jednoduchá s motívom jednokrídleho motýľa na členku na štyroch alebo piatich miestach. Motýľ motýľa je v skutočnosti umiestnený ako kúzlo s dvoma šnúrkami a korálkami, ktoré sú k nemu pripevnené.

Butterfly Anklets sú jedinečné šperky alebo módne doplnky, ktoré dodávajú šarmu a osobnosti mnohých rozmerov. Nepotrebujete príležitosť chváliť sa členkami, pretože ich skutočne môžete nosiť každý deň. Vďaka širokým možnostiam a dizajnom, ktoré sú k dispozícii, sú teraz členky módnym trendom.