9 populárnych kožených členkov pre mužov a ženy v trende

Členky, ktoré nosia muži a ženy, symbolizujú oveľa viac než len čistú módu. Tieto bohémsky vyzerajúce členky sú ideálne na pláž alebo niekde, kde si môžete nechať rozpustiť vlasy. Kožené členkové nohavice sú vyrábané v rôznych štýloch, ako je opletenie, široké ramienka atď. Vyberte si niečo, čo vyhovuje vášmu štýlu. Urobte to farebné a živé pomocou farebných kožených pásikov alebo farebných korálikov. Vyberte kúzla, ktoré majú zmysel, a potom si určite ponecháte tieto krásky ako cenný majetok.

Najnovšie a štýlové kožené členky v móde:

Poďme sa pozrieť na 9 najlepších kožených členkov:

1. Kožené členok Swarovski:

Kožený náramok Swarovski

Choďte na tento prírodný hnedý kožený náramok pre veľmi cigánsky vzhľad. Tento korálkový členok obsahuje prvok Swarovski, vďaka ktorému vynikne. Technika lana, ktorá sa tu používa, je veľmi rustikálna.

2. Pletené kožené členky pre mužov:

Pánske opletené kožené členky

Jedná sa o pánsky kožený členok, ktorý používa techniku ​​zapletania. Hnedý kožený členok je dvojitý dlhý členok, ktorý môžete dvakrát navinúť na nohy. Má nastaviteľnú sponu, ktorá vyhovuje akejkoľvek veľkosti. Tento kožený členok má veľmi zjednodušený vzor a bude sa páčiť všetkým.

3. Dvojité srdce kožené členok:

Kožené dvojité srdiečko

Vyberte si tento elegantný kožený členok v mentolovej farbe, ktorý je očarujúci na pohľad. Prepletené dvojité srdcia mu dodávajú skutočne zvláštny vzhľad. Tu použité strieborné kúzlo je celkom príjemný spôsob, ako povedať „milujem ťa“. Vyberte tento kožený členkový náramok pre svojho blízkeho ako darček.

4. Ručne vyrobený kožený členok:

Ručne vyrobený kožený členok

Vsaďte na kožený náramok, ktorý je rustikálny a očarujúci. Široký členok dodáva nohám plnší vzhľad. Nádherné zapletanie tohto tmavohnedého koženého členku je fantastické a vyzerá skvele na mužoch.

Pozrieť viac: Butterfly Anklets

5. Kožené členkové korálky:

Koženkové členkové korálky

Kožené členky s použitím korálikov sú veľmi časté. Tento konkrétny kožený náramok je dosť farebný, pretože používa niekoľko korálikov, ktoré idú po celej dĺžke členku. Poskytuje kompletný vzhľad členku a je úplne pekný. Vyberte si farby perličiek, ktoré sa vám páčia, vrátane tejto tyrkysovej.

6. Kožený náramok Charms:

Kožený náramok Charms

Kožené členkové náramky, ktoré nosia ženy, pôsobia veľmi bohémsky. Tento konkrétny členkový náramok má vintage strieborné kúzlo. Kúzlo je pripevnené k stredu náramku. Samotný náramok je vyrobený z tkanej kože v čiernej farbe.

Pozrieť viac: Nekonečné členky

7. Krokodília kožená členka:

Kožušinový krokodíl

Choďte na niečo odvážnejšie a vyskúšajte tento náramok z krokodílej kože. Náramky sú v čiernej a hnedej farbe a vyzerajú celkom úchvatne. Náramok je spravidla široký, takže celkom dobre ukazuje zrnká kože. Autentická koža z krokodílej kože vás určite odlíši od ostatných.

8. Gravírovaný kožený členok:

Gravírovaný kožený členok

Máte veľmi radi konkrétny dizajn? Môžete si vybrať, aby bol na vašom koženom členku, gravírovaním dizajnu na kožený remienok. Tu je na koženom členku vyrytý obrázok peria. Drobné tyrkysové korálky jej dodávajú farbu.

Pozrieť viac: Srdcové členky

9. Personalizovaný kožený členok:

Personalizovaný kožený členok

Potrebujete niečo modré, čo by si mala nevesta obliecť vo svoj svadobný deň? Vyberte jej tento opletený modrý kožený náramok. Má svoje osobné kúzlo so slovami „robím“, čo z neho robí perfektný svadobný dar. Kúzlo si môžete prispôsobiť ľubovoľnému zneniu, ktoré by ste chceli.

Vyberte si z úžasných kožených členkov, ktoré vám poskytnú perfektne vyzerajúce nohy. Náramky a členkové náramky dodávajú vašim nohám očarujúci vzhľad. Bez ohľadu na to, či ide o osobnú alebo ručnú prácu, tieto krásky musia byť v šperkovnici každého módneho človeka. Kúzla dodávajú koženému členku kuriózny nádych. Každému kúzlu je možné dodať osobný nádych. Korálky použité v členkoch dodávajú šarmu a hravú povahu.