9 atraktívnych srdcových členkov s trendmi v nových štýloch

Indické ženy všetkých vekových skupín sa ozdobili ohromujúcimi šperkami. Medzi nimi je perfektný a nádherný členok. Náramok sa nosí okolo nohy. Najnovším módnym trendom je nosiť členok len na jednej nohe. Či už sa ich rozhodnete nosiť okolo nôh alebo len na nohe, tento krásny a jemný predmet určite zapôsobí na každého. Vyberte si nádherný štýl a roztočte hlavy. Najnovší štýl naboso je perfektne doplnený týmito srdcovými členkami.

Krásne srdiečka:

Tu je zoznam 9 typov srdcových členkov. Vyberte si členok podľa príležitosti, na ktorej sa zúčastníte, a potom uvidíte, koľko komplimentov dostanete.

1. Viacsrdcové členok:

Viacsrdečný členok

Choďte do viacdielneho členku, ktorý krásne ozdobí vašu nohu. Srdce členku v zlatej farbe sú malé, ale ohromujúce. Retiazka je obklopená najmenej šiestimi tvarmi srdca a dodáva členku plnosť a telo. Vyberte si viacčlenné členkové nohavice pre úplné módne vyhlásenie.

2. Dvojitý reťazec srdca:

Dvojitý reťazec srdcového členku

Tento jemný náramok s dvojitým retiazkou a srdcom je niečo, čo si zamilujú ženy, ktoré sú módou vpred. Jednoduchý, ale elegantný zlatý tvar srdca je dosť zjednodušujúci. Ale dvojitý reťazec tu robí všetok rozdiel.

3. Flitrované srdiečko:

Flitrované srdiečko

Vyberte si tento úplne roztomilý strieborný srdiečkový náramok, aby ste predviedli svoju ženskú stránku. Vynikajúci tvar srdca je flitrovaný a to dáva príjemný očarujúci efekt. Jednoduchý jednoduchý reťazec v tomto členku spôsobuje, že vyzeráte skutočne úžasne.

4. Retro srdce členok:

Retro srdiečkový členok

Chcete niečo úplne jedinečné? Toto je perfektný srdcový náramok pre vás. Tento retro tibetský srdcový náramok je ohromujúci. Zdobia ho drobné slivkové kvietky v striebornej farbe. Samotný stredný tvar srdca je vykonaný filigránskou prácou, aby tento členok získal skutočne oslnivý vzhľad.

5. Infinity Heart Anklet:

Srdiečko Infinity Heart

Vyberáte niečo pre nevestu? Získajte toto majstrovské dielo v zlate. Nekonečný tvar srdca je synonymom manželstva a lásky. Tu je tvar vytvorený dvoma spojenými tvarmi srdca. Nevesta bude tento srdcový náramok milovať a bude si ho najviac vážiť.

6. Výrez Heart Anklet:

Výstrih Heart Anklet

Rezaná práca vykonaná v akejkoľvek forme dáva veľmi pekný vzhľad. Tento náramok zo zlatého srdca je jedným z takýchto kúskov. Vystrihnutý tvar srdca je jemný a je ideálny pre ženy, ktoré by chceli zobrazovať jednoduchší a tlmenejší vzhľad. Jemná retiazka k tomuto členku je tiež krásna.

7. Silné reťazové srdiečko:

Srdce členok s hrubým reťazcom

Diamond je najlepší priateľ dievčaťa. Tento strieborný členkový náramok so srdcom zdobí nádherný prívesok v tvare srdca posiaty diamantmi. Prívesok so srdiečkom je ideálny pre milú nevestu alebo niekoho zamilovaného.

8. Charms Heart Anklet:

Charms Heart Anklet

Vyberte si srdiečkový náramok, na ktorom sú srdiečkové kúzla, aby vyzeral skutočne rozkošne. Tento módny šperk určite roztopí srdce. Šesť malých kúziel srdca spojených na retiazkových háčikoch v tvare srdca vyzerá rozkošne okolo nohy. Tento členok je ideálny pre malé dievčatá a mladšie ženy a je nádherný.

9. Náramok Crystal Heart:

Krištáľové srdiečko

Žiarte ako piesky na pláži za jasného krištáľového dňa s týmto náramkom z krištáľového srdca. Náramok zdobia ohromujúce a nápadné kryštály, ktoré vydávajú svetelný efekt. Krištáľové srdce je naplnené a nie duté. Náramok svieti na slnku a vyzerá úplne úžasne.

Ako vidíte, nádherné srdiečkové členky sú vecou krásy. Náramky zo srdca vyrobené zo zlata, striebra alebo dokonca diamantov pôsobia veľmi pôsobivo. Vyberte si členok podľa príležitosti, na ktorej sa zúčastníte, a potom uvidíte, koľko komplimentov dostanete. Či už je to tvar srdca, ktorý je dutý, vyplnený alebo plný, jemný členok určite naplní vaše srdce láskou. Srdcové členky sú krásne a jemné šperky pre vašu nohu. Vďaka nim bude vaša noha pôsobiť úchvatne.