Pánske pyžamo Kurta – najnovší a odlišný dizajn v roku 2021

Obrovský sortiment indických kurt a pyžám je k dispozícii v mnohých materiáloch, od bežnej bavlny až po značkové súpravy kurta pyžám. Toto módne vyhlásenie o kurta pyžame je väčším pohodlím na to, aby ste urobili správnu osobnosť u mužov. Mladí ľudia radi používajú tento typ štýlu, aby sa bohatí cítili tradičným spôsobom. Sherwani, pathani kurta, Dhoti kurta, long Kurta, designer kurta, Punjabi kurta a short kurtas sú v súčasnosti najpredávanejšie na trhu. Každý typ oblečenia sa hodí na konkrétnu účelnú príležitosť.

Úžasné a tradičné pyžamo Kurta pre mužov s obrázkami:

Môžete si vybrať svoju vlastnú obľúbenú farbu a požadovaný model z nižšie uvedených 50 najlepších variantov pyžama Kurta pre mužov.

1. Pyžamo Kurta svetlo oranžová:

Svetlooranžové pyžamo Kurta

Tu si môžete vybrať svoju obľúbenú farbu dizajnu kurta pyžama pre mužov. Tento je vyrobený zo 100% čistej bavlny. A vy môžete cítiť pohodlie nosením takého druhu ľahkého materiálu vo vašej obľúbenej farbe. Toto oblečenie je celkovo veľmi vhodné na nosenie.

2. Tradičné biele pyžamo Kurta:

Tradičné biele pyžamo Kurta

Je to fantastický odtieň sivobielej kurta pyžamy pre mužov. Rezanie tejto kurty sa robí ako tradičný rovný rez. Nemajú žiadny vlastný dizajn a dajú sa použiť na každú jedinečnú príležitosť.

3. Obyčajné hodvábne pyžamo Kurta:

Obyčajné hodvábne pyžamo Kurta

Teraz je načase pozrieť sa na tento mimoriadne špeciálny kráľovsky modrý odtieň pánskeho kurta pyžama. Tento pánsky outfit je pozoruhodný svojim vzhľadom a je vyrobený z purpurovej hodvábnej látky. Hodváb, ktorý sa tu používa, je kategórie typu Dupion. Je to kurta s plnými rukávmi a dlhou dĺžkou.

4. Pánska pyžama Kurta:

Dizajnérska pánska pyžama Kurta

Vylepšite svoje módne šialenstvo tým, že sa vyberiete a budete nosiť taký typ trblietavého sivého tieňovaného pyžama kurta pre mužov. Kurta je sivá v tieni a je zladená s čiernym kabátom a pyžamom. Kurta má vytlačený vlastný dizajn a vyšívaný kabát, ktorý zvýrazní celý outfit.

5. Etnický dizajn Kurta pyžama:

Etnický dizajn Kurta pyžama

Tu je krásna kolekcia úplne novej a štýlovej štýlovej kurta pyžamy pre mužov, ktorá je úplne založená na etnickom koncepte. Kurta je z krásneho zeleného a žakárového materiálu. A má krémovo tieňované pyžamo. Na obohatenie jeho krásy je použitý kabát v tmavomodrom odtieni.

6. Kostkovaná kaštanová pyžama Kurta:

Kockovaný gaštanový pyžam Kurta

Táto skvelá kurta vám určite príde na myseľ, keď v niektorých situáciách nemáte čo na seba. Je dostatočne chytrý, aby ste sa v kombinácii s pyžamom béžovej farby cítili štýlovo a módne. Je najvhodnejší pre všetky typy udalostí a príležitostí, bez ohľadu na to, či je veľký alebo malý.

7. Ľanové pyžamo Kurta pre mužov:

Ľanové pyžamo Kurta pre mužov

Nič by vám nebránilo vybrať si taký jedinečný sortiment pánskeho dizajnu kurta pyžama. Je to kurta šedej farby s trochou výšiviek v oblasti krku. Má plné rukávy, vďaka ktorým je tak originálny a je tiež poriadne dlhý. Je vyrobený z ľanového materiálu, ktorý je obľúbený u väčšiny ľudí.

8. Pyžamo Kurta v čiernej farbe:

Pevné čierne pyžamo Kurta

Tu prichádza výstredne navrhnutá pánska pyžamo kurta v pevnom čiernom odtieni. Tento tmavý a čistý odtieň čiernej je obľúbený pre väčšinu milovníkov módy. Táto čierna farba vrátane mužov si ju zamiluje každý. Je z troch štvrtých dĺžkových kategórií.

9. Olivovo zelená Kurta pyžama pre mužov:

Olivovo zelené pyžamo Kurta pre mužov

Pridajte túto novú kolekciu kurty s pyžamom do svojho šatníka v tejto sezóne. Ak čakáte na festival alebo možno na svadbu svojho blízkeho, potom by bola táto olivovo zelená tieňovaná kurta perfektná. Tento konkrétny hodvábny pyžamový dizajn Kurta pre muža je dlhý a má špeciálne navrhnuté okraje prešité na krku aj rukávoch..

10. Pyžamo z čistej bavlny Kurta:

Pyžamo z čistej bavlny Kurta

Zamerajte sa na túto zbrusu novú kolekciu nebesky modrých pánskych pyžamiek Kurta, ktorá vyzerá tiež trendovo a módne. Kurta je krásne spárovaná s bielym pyžamom a je hladká po celom tele. Nemajú na sebe vyrazené žiadne aplikácie a sú čisto bavlnené s jednoduchým a chladným vzhľadom.

11. Dupion Silk Kurta Pyžama:

Dupion Silk Kurta Pyžama

Keď vás omrzia nudné farby kurt, ktoré máte vo svojom šatníku, potom je čas na nákup nových jasných odtieňov pánskeho dizajnu kurta pyžama. Tu je zbierka krásnej kombinácie gaštanovo hnedej a zlatej farby kurty tvorenej Dupion Silk.

12. Vyšívané hodvábne pyžamo Kurta:

Vyšívané hodvábne pyžamo Kurta

Toto má byť skutočne krásna kombinácia zlatých a čiernych odtieňov kurty. Je vyrobený z čistého tussarového hodvábu, ktorý má príliš výstrednú výšivku čiernou niťou. Takýto typ kurty a pyžamy je možné použiť na svadobný obrad aj na iné špeciálne príležitosti. Dá sa spárovať s čiernym obyčajným pyžamom a tiež s čiernym šálom.

13. Večierkové oblečenie Kurta pyžama:

Večierkové oblečenie Kurta pyžama

Tu prichádza krásna biela tieňovaná kurta, ktorá je vyrobená z pravého žakárového materiálu. Táto párty party kurta a pyžama má byť výlučne indického tradičného typu a spĺňa všetky etnické príležitosti rodiny indického pôvodu. Má jedinečné a elegantné strihy s výšivkou v oblasti krku a je kombinovaná s tmavomodrým pyžamom.

14. Maroon Solid Kurta Pyžama:

Maroon Solid Kurta Pyžama

Upriamte zrak na túto nádhernú kurtu gaštanového odtieňa a bieleho pyžama. To má jedinečné rezy v oblasti krku a tiež koncová línia kurty nie je ani ako bežná súčasná a tradičná sada kurta. Tento typ kurty je možné nosiť ako bežné nosenie v akejkoľvek kombinácií.

15. Pánsky návrhár nosí typy Kurta:

Pánsky návrhár nosí typy Kurta

Jedná sa čisto o kurtu na bežné nosenie, ktorá má jedinečný tradičný tvar. Jedná sa o úplne čierne a čierne kurta pyžamo, ktoré je vyrobené z čistej bavlny. Niektorí ľudia sa pokúšajú nosiť taký typ súpravy kurta a pyžama, aby vyjadrili svoj zármutok nad akoukoľvek nenormálnou udalosťou.

16. Dizajn čisto bieleho pyžama Kurta:

Dizajn čisto bieleho pyžama Kurta

Muži, ktorí radi nosia; všetky biele kurty a pyžamá si mohli vybrať taký typ sady kurtov. Tento pánsky dizajn kurta pyžama je unikátne vyrobený zo žakárového materiálu. A je vhodný na akékoľvek akcie a stretáva sa počas celého roka. Muži všetkých vekových skupín môžu vyskúšať tento typ súpravy farieb kurta.

17. Pánska súprava Kurta z čierneho hodvábu:

Pánska súprava Kurta z čierneho hodvábu

Ak sa chcete pochváliť originálnym tradičným etnickým oblečením indického typu, môžete vyskúšať túto konkrétnu súpravu kurta pyžama pre mužov. Je to úplne čierna Kurta vyrobená z dupionového hodvábneho materiálu a spárovaná s jasne červenou pyžamou a tiež šálom, čo jej dodáva kontrastný vzhľad. Čierna kurta má tiež niekoľko kúskov červenej aplikácie, ktoré zodpovedajú dnu.

18. Royal Blue Modi Kurta:

Royal Blue Modi Kurta

Tu máte ďalšiu rastúcu módu Modi kurta, ktorá je v čisto kráľovsky modrom odtieni. Táto kurta je vyrobená z čistej bavlny Khadi a nie je úplným rukávom ako všetky ostatné súčasné sady pyžamových kurta. Má polovičné rukávy, ktoré siahajú až po lakeť, a nemá žiadne vyšívacie aplikácie ani strihy a tvary.

19. Pánska súprava pyžama s bielizňou Kurta:

Pánska súprava pyžama s bielizňou Kurta

Chyťte kúzlo tejto novo navrhnutej kurta pyžamy pre mužov. Jedná sa o prednú otvorenú rezu kurtu s plným rukávom. Tento konkrétny štýl kurta pyžama pre mužov je kurta krátkeho typu a je kombinovaný s úplným tesným pyžamom typu Patiala.

20. New Look Casual Kurta Pyžama pre mužov:

Neformálne pánske pyžamo Kurta s novým vzhľadom

Je to krásna zeleno tienená ľahká bavlnená kurta sada pre mužov. Táto konkrétna súprava pyžama z kurta má pyžamo, ktoré je z rovnakého materiálu ako z kurty. Kurta aj pyžama sú teda vyberané z rovnakého bavlneného materiálu.

21. Súprava pyžama Regular Fit Kurta:

Bežná súprava pyžamovej súpravy Kurta

Táto úžasná zelená kurta by vás určite prinútila vyzerať najlepšie v etnickom oblečení. Kurta je vyrobená v keramickej zelenej farbe a spárovaná s krémovou tieňovanou Patialou. Kurta je navrhnutá s pruhmi a celý materiál je vyrobený z hodvábu.

22. Indo západný štýl Kurta pyžama:

Pyžamo Kurta v indickom západnom štýle

Vďaka pekne zapracovanej výšivke na golieri, rukávoch a tiež používaniu týchto gombíkov tento odev vyzerá mimoriadne. Kurta je vyrobená v mozaikovo modrej farbe a spárovaná s krémovo zatieneným pyžamom Patiala. Vyšívacie práce na ňom pomenované ako Khaki Dori.

23. Zelená svadobná súprava Kurta pyžama:

Zelená svadobná súprava Kurta pyžama

Tu je oslnivá svadobná súprava pre štýlových mužov modernej éry, ktorí stále radi nosia tradičné oblečenie. Je to tmavozelená kurta, ktorá je vyrobená z hodvábnej tkaniny a nemá na sebe žiadne šumivé aplikácie. V golieri je výšivka Zari a na hrudi a rukávoch niekoľko nášiviek.

24. Art Silk Kurta Pyžama:

Pyžamo z umeleckého hodvábu Kurta

Je to jasne červený najnovší dizajn kurta pyžama pre mužov, ktorý je vyrobený z čisto umeleckej hodvábnej tkaniny. Jedná sa o dizajnérsku odrodu, ktorú je možné zvoliť na tradičnom stretnutí. Má plné rukávy a je to kurta dlhého typu, ktorá má v prednej časti vyšívacie práce.

25. Súprava pyžama z polyesterového hodvábu Kurta:

Polyesterová hodvábna sada pyžama Kurta

Tu prichádza chlapčenské pyžamo Punjabi kurta, ktoré je v oslnivom béžovom odtieni a je kombinované s tmavomodrým pyžamom. Má jedinečnú výšivku v oblasti goliera a krku spolu so širokými okrajmi oboch rukávov. Tento typ súpravy pyžama z kurta je možné nosiť aj na svadobných obradoch.

26. Bunda v štýle Kurta pyžama:

Bunda v štýle Kurta pyžama

Toto je najnovší model dizajnu kurta pyžama pre muža, ktorý má na vrchu sako. Má obyčajné krémové odtiene kurty a pyžamy a cez ňu kontrastnú tmavomodrú tieňovanú bundu. A vďaka tejto bunde vyzerá celý odev výnimočne.

27. Pánsky kabát Kurta Pajama pre mužov:

Pánsky kabát Kurta v pyžame

Je to skutočne krásna strieborná tieňovaná kurta vyrobená z materiálu Kela Silk. Tento pasový kabát z žakárového materiálu cez súpravu obyčajného hodvábu kurta pyžama je známy aj ako vesta Nehru. Pyžamo je typu Punjabi patiala.

28. Dizajn Kurta Pyžama s nohavičkami:

Dizajn Kurta pyžama s nohavičkami

Teraz rozžiarte svoj vnútorný zmysel módnou divou. Zmeňte svoj názor a získajte taký typ oblečenia kurta pyžama. Toto úžasné pyžamo patrí do kategórie krátkych typov a je vyrobené z hrubého bavlneného materiálu. Pre túto bielu kurtu bola spárovaná s tmavozeleným hodvábnym pyžamom. Aby ladila s dnom, kurta dostala niekoľko tmavozelených aplikácií s nohavičkami.

29. Kurta Set s Patialou Pajamou:

Sada Kurta s Patialou Pyžamou

Pozrite sa rýchlo na túto štýlovú a esteticky príťažlivú kurtu, ktorá sa väčšinou hodí na svadobný obrad. Materiál kurta je vyrobený z hroznového hodvábu a pyžamo je v pandžábskom štýle známom ako Patiala. Ružová tieňovaná kurta je veľmi dobre zladená s béžovou farbou pyžama Patiala.

30. Špeciálny červený pyžamový dizajn Kurta:

Špeciálny červený pyžamový dizajn Kurta

Tu prichádza najjednoduchšia, ale skvelá zbierka pánskeho pyžama kurta. Je vyrobená z bavlneného materiálu Khadi a patrí do kategórie krátkych typov s úplnými rukávmi. Je krásne skombinovaný s bielym tieňovaným jednoduchým pyžamom. Je veľmi vhodný pre väčšinu príležitostných príležitostí.

31. Pánske pyžamo pandžábskeho typu:

Pánske pyžamo Kurta pandžábskeho typu

Toto je mimoriadne vyzerajúci pánsky dizajn kurta pyžama, ktorý je dodávaný z duplexného hodvábneho materiálu. Kurta aj pyžama sú obyčajné materiály modrej farby, ale majú kontrastný kabát. Kabát je v tmavo čiernej farbe s viacfarebnými puntíkmi.

32. Etnické oblečenie Žlté pyžamo Kurta:

Etnické oblečenie Žlté pyžamo Kurta

Vybrať žltú ako mužnú farbu je pre väčšinu mužov trochu nepríjemné. Ale tu je svetlejší odtieň žltej, ktorý si vyberajú ľudia, ktorí sú módnymi chrobákmi a chcú vyzerať vždy jedinečne. Táto štýlová pánska pyžamo kurta je veľmi cool a ľahká na nosenie.

33. Krátke sivé pyžamo Kurta:

Krátke sivé pyžamo Kurta

Pozrite sa na túto sadu ďalšej kolekcie pandžábskeho kurta pyžama pre chlapcov, v skutočne novom dizajne. Celé oblečenie je v krásnom sivom odtieni, s nejakým čiernym lemovaním v golieri a na prednom hrudníku kurty. Tento typ nefalšovanej farby a strihov súpravy kurta pyžama preferujú väčšinou muži vyzretého typu.

34. Vysoko kvalitné pyžamo Banarasi Kurta:

Pyžama Banarasi Kurta vysokej kvality

Tento indický pánsky štýl kurta pyžama je jedinečný druh vyrobený z tkaniny RAW Silk. Tento typ kurt je známy v Banarase, a preto je celé oblečenie známe ako Banarasi kurta pyžama. V dnešnej dobe tieto svetlé tieňové farby kurtov preferujú väčšinou mladí ľudia. A je to tu spárované s sivobielym pyžamom Patiala.

35. Readymade bunda typu Kurta pyžama:

Readymade bunda typu Kurta pyžama

Pozrite sa na toto kurdské pyžamo v štýle pandžábskeho chlapca, ktoré má k nemu bundu. Je to jasne červená kurta a pyžama s rovnakým odtieňom žakárového plášťa. Táto súprava oblečenia je väčšinou vybraná na nosenie ako oblečenie Eid alebo na svadbu. Vzhľadom k tomu, že je v červenkastej farbe, môže byť ľahko vybraný ako svadobný outfit.

36. Návrhár párty oblečenia Kurta Pajama:

Návrhár párty oblečenia Kurta Pajama

Objavte túto očarujúcu kolekciu oranžových večierkov v štýlovom pánskom pyžame kurta. Má úplne dizajn oblečenia v indickom štýle pandžábského štýlu. Táto hodvábne oranžová kurta s obmedzenými okrajmi zari je fantasticky spárovaná s béžovým hodvábnym pyžamom.

37. Trendy krátke pyžamo Kurta:

Trendové krátke pyžamo Kurta

Je to čierna súprava Kurta Pajama pre mužov, ktorí hľadajú jednoduchý outfit. Toto pánske pyžamo kurta je vyrobené z čistého bavlneného materiálu a tkanina je veľmi ľahká, čo by poskytlo extrémny komfort pri nosení. Tento outfit je možné použiť ako denné oblečenie, ak hľadáte štýl, okrem súčasného.

38. Nerovnomerný model pyžama Kurta pre mužov:

Nerovnomerný model pánskeho pyžama Kurta

Je to úžasný sortiment zbierky džentlmenského pyžamového kurta. Má jedinečnú vlastnosť nerovnomerného predného a zadného rezu v kurte. Má čistú modrú farbu a je možné ho kombinovať s akýmkoľvek požadovaným odtieňom súprav pyžama. Tu sa na dotvorenie vzhľadu používa biele tieňované obyčajné pyžamo.

39. Nehru bunda Kurta Pajama Design:

Bunda Nehru Kurta Pajama Design

Novodobí tvrdí chlapi by si vybrali pri výbere takého druhu najnovšieho dizajnu kurta pyžamy pre mužov. V každom oblečení, ktoré majú na sebe, potrebujú jedinečnosť. Tento model súpravy kurta je taký štýlový a tiež by priniesol plné uspokojenie z nosenia skutočného tradičného oblečenia. Je to obyčajná čierna Kurta a pyžama s krémovou bundou Nehru ako bezkonkurenčný zápas.

40. Neformálne oblečenie Kurta pyžama:

Neformálne oblečenie Kurta pyžama

Tu je perfektný outfit, ktorý dodáva odvážny a stabilný mužný nádych tomu, kto by ho chcel nosiť. Vďaka tomuto nežnému designu pyžama kurta sa cítite hrdí na to, že ste muž a hodí sa na všetky príležitosti. Je to svetlo tieňované hnedé pyžamo Kurta s čiernymi aplikáciami a má tri štvrté dĺžky.

41. Vlákno vyšívané Kurta pyžama:

Niť vyšívaná Kurta pyžama

Jedná sa o elegantný sortiment dizajnu kurta pyžama pre mužov, ktorí patria medzi milovníkov módy. Je to čisto biela bavlna materiálu khadi a na golieri, rukávoch a chrbte má výšivku čiernou niťou. Je to dizajnérsky typ kurta a pyžama v bielej farbe, ktorý je úchvatnejší a modernejší.

42. Sada na zásnubné nosenie Kurta pyžama:

Súprava pyžamového oblečenia na zásnubné šaty

Zoznámte sa s najnovším trendom kolekcií kurta pre mužov, ktoré je možné použiť na svadobné hostiny a zásnuby. Jedná sa o kombináciu čiernej a hnedej farby v kurta top. Je zladená s obyčajným čiernym bavlneným pyžamom. Kurta má v celom materiáli čierny vzor.

43. Súprava Kurta so zlatými prúžkami:

Set Kurta so zlatým prúžkovaným vzorom

Rozveselte svojho blízkeho šťastím darovaním takého druhu kolekcie svadobných sérií Kurta Pajama pre etnické skupiny Grand etnické oblečenie. Ak váš milovaný brat alebo bratranec očakáva deň manželstva, môžete byť hrdí, že darujete taký fantastický darček s kurtou. Tu je zlatistá oranžová tieňovaná hodvábna Kurta s gaštanovými pruhovanými vzormi po celom tele.

44. Jednoduché oblečenie na voľný čas Kurta pyžama:

Jednoduché oblečenie na voľný čas Kurta pyžama

Oblečte si ležérny a najnovší pánsky vzor kurta pyžama, ako je znázornené na obrázku. Jedná sa o chladnú ružovú súpravu Kurta, ktorá je skvele spárovaná s bielym pyžamom. Je to tak jednoduché a cool, že sa oplatí nosiť ho aj na jednoduchú udalosť.

45. Dizajn Kurta Pyžama profesionálneho typu:

Profesionálny dizajn Kurta pyžama

Jedná sa o tmavo zelenú súpravu pyžama Kurta, ktorá má ešte väčšiu krásu, že má svetlejší odtieň zeleného kabátu. Tento typ súpravy kurta pyžamu preferujú muži jedinečného myslenia. Celá sada pyžama kurta je vyrobená zo surovej hodvábnej tkaniny a je elegantne navrhnutá pre svadobnú sériu.

46. ​​Čierny zamatový vzor Kurta pyžama:

Dizajn pyžama z čierneho zamatu

Tu prichádza nádherná a prvá hodnotená séria modelu sametových pánskych kurtových pyžam. Tento čierny zamatový kurta sa krásne skombinoval s hrubým červeným pyžamom a červeným šálom. Je na ňom vyšívaný jedinečný vzor červených pruhov. Tento oblek je pravdepodobnejšie svadobný model typu Sherwani.

47. Pyžamová súprava tyrkysová modrá Kurta:

Pyžamová súprava tyrkysovo modrá Kurta

Jedná sa o vynikajúcu a úžasnú zbierku kurta pyžama pre ženíchov, ktorí sú v tyrkysovo modrej farbe. Táto sada pyžama Kurta má kráľovský vzhľad vďaka svojej farbe a tiež zvolenému dizajnovému vzoru. Zvolená farba vyšívacích nití tiež dodáva svojmu jedinečnému a výnimočnému pohľadu.

48. Kurta Pajama v pakistanskom štýle:

Pyžamo v pakistanskom štýle

Teraz je načase preskúmať pánsky dizajn kurta pyžama pakistanského typu. Táto kurta je typ matného povrchu a je matne ružová. Je to vrch s plným rukávom a kurty dlhšieho typu s voľným pyžamom.

49. Sada pyžama Brocade Kurta:

Sada pyžamového brokátu Kurta

Pozrite sa na túto novú a najnovšiu kolekciu svetlo zatienenej béžovo hnedej súpravy kurta, ktorá je z brokátového materiálu. Táto pánska pyžamová kurta pyžama je vyrobená z rovnakého odtieňa ako pyžama a tiež z jej šálu. Túto konkrétnu sériu návrhárskych topov kurta je možné zvoliť na svadobný obrad alebo na etnické stretnutie.

50. Design z hladkého hodvábu Kurta Pyžama:

Obyčajný hodvábny pyžamový dizajn Kurta

Vyskúšajte si túto trendovú umeleckú hodvábnu kurta pyžamu, ktorá je určená pre moderných svadobných mužov. Je to pevná čierna kurta s pyžamom, ktorá je navrhnutá podľa skutočnej indickej tradície. Je doplnená sieťovanou šatkou rovnakej farby, aby sa zlepšila jej etnická príslušnosť.

Na výber je široký sortiment kurt, počnúc cenami za modely a potom po farby. Každý model popisuje svoju vlastnú autenticitu a jedinečnosť. A čo viac, varianty vo veľkostiach a farbách nás nútia premýšľať o tom, ktorý si vyberieme najradšej. Tieto kurty sú tiež účelovo navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky každej udalosti v dnešnom živote. Je teda na vás, aby ste si vybrali to najlepšie, čo vám vyhovuje.