10 najznámejších a najdrahších kozmetických značiek na svete

Dokonca ani súčasná pandemická situácia skutočne nezabránila spotrebiteľom v nákupe kozmetických výrobkov. Koniec koncov, nikto nechce vyzerať ako zombie pri zoomových hovoroch! Teraz, keď sa online nakupovanie stalo „novým normálom“, je dosť mätúce vyberať dôveryhodné značky z milióna ďalších. Aby sme vám pomohli lepšie nakupovať, zostavili sme zoznam 10 špičkových kozmetických značiek na svete, ktoré sú známe svojou špičkovou a rozmanitou škálou kozmetických výrobkov.!

Tieto značky majú všetky, od základných rúžov ​​a korektorov po profesionálny airbrush alebo minerálny make-up! Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o týchto medzinárodných kozmetických značkách, ktoré sú v hre o krásu celkom vyššou úrovňou!

Najlepších 10 obľúbených luxusných kozmetických značiek na svete 2021:

Pozrime sa teraz na 10 najpredávanejších kozmetických značiek na svete, ktoré spadajú do kategórie „špičkových“ a „luxusných“:

1. Estée Lauder:

Estée Lauder je americká multi-obchodná spoločnosť, ktorá je pomenovaná po svojej zakladateľke a múze Estée Lauder. Začala podnikať s filozofiou, aby každá žena vyzerala krásne a sebavedomo. Začiatok kozmetickej spoločnosti so 4 výrobkami sa zmenil na jednu z najúspešnejších a najdrahších kozmetických značiek na svete. Dnes má Estée Lauder široký sortiment produktov pre starostlivosť o pleť a líčenie pre mužov i ženy. Najpredávanejšími z nich sú pokročilé nočné opravné sérum, podkladová báza proti dvojitému opotrebovaniu, pokročilá nočná mikro čistiaca pena atď.

2. Chanel:

Chanel je francúzska luxusná značka, ktorú založil slávny návrhár Coco Chanel v roku 1910. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia Chanel vstúpil do kozmetického priemyslu a rýchlo sa prejavil na konkurenčnom trhu. Dnes má značka Chanel hodnotu značky približne 13,7 miliardy amerických dolárov, čo z nej robí jednu z najobľúbenejších kozmetických značiek na svete. Je spojený s luxusom kvôli drahým cenám. Make -up a kozmetické výrobky Chanel sú najvyhľadávanejšími mužmi a ženami z elitných skupín.

3. Dior:

Dior je krátka forma luxusnej francúzskej módnej značky Christian Dior SE. Je to jedna z najznámejších kozmetických značiek, ktorá patrí do kategórie luxusných. Umelci a odborníci na make -up ručia za túto značku za bezchybný povrch a dokonalú kvalitu výrobkov. Značka je obzvlášť obľúbená pri vytváraní ikonického rúžu Rouge Dior, klasického odtieňa jasne červenej. Kolekcia Come Back ponúka okolo 75 odtieňov, ktorá zahŕňa aj širokú škálu aktov. Ďalšími najpredávanejšími výrobkami od spoločnosti Dior sú jej základ, lesk a riasenka.

4. Anastasia Beverly Hills:

Anastasia Beverly Hills alebo ABH je jednou z najpredávanejších kozmetických značiek na svete. Americká luxusná spoločnosť má v roku 2020 čistú hodnotu viac ako 800 miliónov amerických dolárov. Zakladateľka značky Anastasia Sore je oslavovaná ako „kráľovná obočia“ za vynájdenie mnohých produktov, ktoré menia oči, mihalnice a obočie. Keďže viac ako 84% zákazníkov hodnotí nástroje na tvarovanie obočia, prútiky a ceruzky 5 na 5, je zrejmé, prečo si tento titul zaslúži. ABH je tiež obľúbený pre ďalší rad produktov, ako sú rúže, farebné palety, zvýrazňovače, základné farby atď.

5. YSL:

Yves Saint Laurent alebo YSL je nepochybne jednou z najdrahších a najkvalitnejších kozmetických značiek na svete. Vďaka značným cenám je značka pre štandardnú zákaznícku základňu nedostupná. Pozornosť venovaná detailom, kvalite a inovácii však z nich robí každý cent. Tento veľký kozmetický gigant je hlavným konkurentom iných veľkých značiek ako Dior a Armani. Atraktívnou súčasťou make -upu YSL je luxusné balenie, vďaka ktorému si ich chcete ihneď kúpiť. Séria starostlivosti o pleť Pure Shots od tejto spoločnosti si získala nadšené recenzie od mnohých zákazníkov.

6. Shiseido:

Shiseido je japonská spoločnosť, ktorá je jednou z najstarších a najpredávanejších kozmetických značiek na svete. Má povesť sústavnej inovácie a vývoja revolučných kozmetických a makeupových produktov. Táto kozmetická značka je umiestnená ako luxusná značka v Európe a USA, ale uspokojuje všetky segmenty trhu v ázijských krajinách. Shiseido vlastní mnoho špičkových kozmetických značiek ako NARS, bareMinerals, Anessa atď. Ponúka široký sortiment produktov pre mužov a ženy, vrátane opaľovacích krémov, starostlivosti o pleť, make-upu a kozmetických pomôcok. Spoločnosť sa nedávno deklarovala ako značka „úplne bez“, pokiaľ to nevyžaduje zákon.

7. Klairs:

Vážený, Klairs je jednou z najlepších kórejských značiek kozmetiky, ktorá je oslavovaná za svoje výrobky šetrné k životnému prostrediu. Spoločnosť je známa dodávkou inovatívnych produktov starostlivosti o pleť a make-upu, ktoré sú úplne bez krutosti. Vďaka svojim jemným, ale účinným zloženiam je Klairs známa aj ako značka „svätého grálu“ pre ľudí s citlivou pokožkou. Sortiment čistiacich a nočných opráv od spoločnosti Klairs vyvolal na trhu veľký humbuk. Napriek vysokým cenám (v krajinách ako India) si Klairs získal srdcia mnohých zákazníkov, ktorí sa stali zástancami značky..

8. Sephora:

Sephora je rajom pre milovníkov make -upu a profesionálnych výtvarníkov, ktorý ponúka široký sortiment kozmetiky, make -up nástrojov a produktov starostlivosti o pleť. S obrovským 30% podielom na trhu v americkom kozmetickom priemysle je Sephora dominantným hráčom v tejto oblasti. Zákazníci sa do Sephory hrnú nielen preto, aby si kúpili výrobky, ale tiež sa dozvedia niektoré techniky a tipy priamo od odborníkov. Cieľom spoločnosti je poskytnúť zákazníkom bezkonkurenčné skúsenosti, ktoré sú jedným z tajomstiev jej obrovského úspechu. Spolu s vlastnou radou make-upov od spoločnosti Sephora ponúka značka aj výrobky mnohých najpredávanejších kozmetických značiek na svete, ako je Benefit, Estee Lauder, Armani atď..

9. M.A.C:

M.A.C Cosmetics je jednou z popredných kozmetických značiek na svete, ktorá pochádza z kanadského Toronta. Je to tiež jeden z najvyhľadávanejších make-upových produktov profesionálnych výtvarníkov kvôli dokonalému povrchu, ktorý požičiava po aplikácii. Úplná forma kozmetiky MAC v spoločnosti Makeup Art Cosmetics, ktorú založili dvaja vizážisti a fotografi. V súčasnej dobe značka ponúka viac ako 7 000 rôznych typov výrobkov na pokožku, tvár, pery a oči. MAC má tiež exkluzívne obchody a značkové predajne vo viac ako 120 krajinách po celom svete.

10. Lakme:

Pokiaľ ide o zachytenie emócií a potrieb krásy indických zákazníkov, nikto to nedokáže lepšie ako Lakme! Je to nepochybne jedna z najlepších indických značiek, ktorej cieľom je ponúkať vysokokvalitné výrobky za výhodné ceny. Cenovo dostupný luxus je teda pre Lakme vhodnou kategóriou! Podľa štúdie má Lakme takmer 17% podiel na trhu v kozmetickom priemysle krajiny, čo z neho robí jedno z najväčších a najznámejších mien. Úspech spočíva v neustálej inovácii produktov, ktoré vyhovujú indickej koži a klimatickým podmienkam. Značka ponúka široký sortiment produktov starostlivosti o pleť a make -upu na improvizáciu prírodných krás kupujúcich.

Toto sú jedny z najobľúbenejších kozmetických značiek na svete. Ak sa však zaujímate o svet krásy, je zrejmé, že zoznam nie je vyčerpávajúci. Na svete je toľko ďalších značiek ako Bobby Brown, Loreal, Maybelline, Lancome atď., Ktoré menia tvár kozmetického priemyslu. Takže, ktorá je vaša obľúbená kozmetická značka a prečo?