Najlepších 15 očných liniek dostupných v Indii

Pokiaľ ide o definovanie vašich očí, dobrá vložka je nevyhnutnosťou. Môžete si kúpiť rôzne farby aj na večierok alebo na denné nosenie.

Nasleduje 15 najlepších očných liniek, ktoré musíte vyskúšať.

Najnovšie očné linky dostupné v Indii s obrázkami:

1. Lakme Absolute Shine Liner:

očné linky

Jedná sa o obľúbený sortiment a ich rôzne farby si môžete kúpiť za približne podobný cenový rozsah od 300 do 350 INR. Ponúkané farby sú čierna, hnedá atď. Jedná sa o 4,5 ml skúmavku, ktorá je vhodná na každodenné použitie.

2. Hyper Shine- od Maybelline:

Hyper Shine od Maybelline

Keď ho nosíte, má to lesklý efekt. To je dobré pre odborníkov, ale nemali by to používať začiatočníci. Jedná sa o tubu s hmotnosťou 3 g a farba je veľmi čierna. To sa dá kúpiť za približne 350 INR až 400 INR

3. Linka e.l.f Essentials:

e l Základná vložka

Toto je veľmi známy rozsah. Kefa je tiež veľmi elegantná a pomáha pri jednoduchšom použití. Nie je to vec pre začiatočníkov a mali by ju používať iba odborníci. Je to nákladné a stojí to asi 1 000 INR približne za 5 ml fľašu.

4. Hyper Glossy od Maybelline:

Hyper Glossy od Maybelline

Jedná sa o veľmi lesklý typ, ktorý môžete nosiť. Množstvo je asi 3 gramy za cenu 250 INR. To je tiež ľahko dostupné v miestnych obchodoch.

5. Revlon Fabulier:

Revlon Fabulier

Ako už názov napovedá na fľaši, ide o rýchle schnutie, ktoré vo fľaši takmer väčšinu času veľmi rýchlo schne. Preto je tento problém používať predovšetkým u žien, ktoré ich nosia pravidelne. Keď sa fľaša otvára každý deň, vzduch sa do nej dostane a vysuší veľa farby vo fľaši niekedy skôr, ako sa použije dokonca polovica množstva. Mnoho žien preto neradi nakupuje. V závislosti od vášho rozpočtu to však môže byť aj výhodná kúpa. Nie je to veľmi nákladné a je to celkom dostupné. Jedná sa o tubu s objemom 9 ml a stojí približne 500 INR. To môže byť dobrá vec pre každodenné použitie.

6. Colorbar Kohl No.1:

Colorbar Kohl č. 1

Toto je celkové množstvo 0,35 gramu a dodáva sa vo formáte súhrnnej objednávky. Môžete si to kúpiť za približne 500 INR približne a farba dáva veľmi čierny odtieň a je vhodná na pravidelné používanie.

7. Farebná šou Maybelline:

Farebná šou Maybelline

Toto je nový variant od tejto veľmi známej spoločnosti. Má nielen čierne farby, ale aj fialovú, zelenú, sivú a modrú. Toto je tiež zvinutá trubica. To nevyžaduje doostrovanie, a preto to nespôsobuje veľa neporiadku. Jedná sa o 3 gramovú skúmavku s cenou približne 300 INR.

8. Ultimate Pen Colorbar:

Ultimate Pen od Colorbar

Jedná sa o 1 ml s plstenou špičkou a dá sa ľahko použiť. Môžete si ho kúpiť za približne 600 INR. To je nevyhnutné pre presnosť. To môže byť dobré aj pre začiatočníkov.

9. Hypnotica od Lotus Herbals:

Hypnotica od Lotus Herbals

Jedná sa o zvinutú tubu s hmotnosťou 2,5 gramu a intenzívnym odtieňom. Môžete to vyskúšať pri bežnom používaní. Nevyžaduje doostrenie a je dodávaný v rôznych farbách. Je to dobré pre tínedžerov a vysokoškoláčky a tiež pre ženy, ktoré to chcú mať v rozpočte. To je len 300 INR a je ľahko dostupné vo väčšine miestnych obchodov.

10. Čierna krása – Colorstay od Revlonu:

Black Beauty od Colorstay od Revlonu

Toto je 2,5 ml tekutá očná linka, ktorá sa najlepšie používa. Je to dosť nákladné, a preto ak ste začiatočník, môžete sa tomu vyhnúť a kúpiť si ceruzkové formuláre. To je dobré pre tých, ktorí ho nosia pravidelne a tiež vedia byť presní. Kefa je tenká a elegantná, čo dáva dobrý okraj. To stojí približne 700 INR, a to nevysychá veľmi rýchlo ako ostatné varianty. To môže byť dobré na bežné aj párty nosenie.

11. Deborah Precision Liner:

Presná vložka Deborah

Toto je známy rozsah a nie je potrebné o ňom hovoriť nič nové. Jedná sa o 12 g fľašu a cena je tiež celkom dostupná. Je vhodný na bežné nosenie a každodenné nosenie. Môžete to vyskúšať. Stojí to približne 450 INR až 500 INR.

12. Colorbar Silver Cap Liner:

Farebná strieborná čiapočka

Ohromujúca strieborná čiapka vás určite prinúti kúpiť si ju. Jedná sa o veľmi elegantne vyzerajúcu fľašu a farba je tiež intenzívna čierna. Môžete to skúsiť kúpiť za približne 350 INR až 400 INR. Má hladký štetec a aplikácia je celkom hladká. Množstvo je asi 2,5 ml.

13. Sha Liner- od Shahnaza Hussaina:

Sha Liner od Shahnaza Hussaina

Jedná sa o dobrú dávku asi 15 ml a jeho cena je približne 370 INR až 400 INR, čo je dosť dostupné pre väčšinu žien, ktoré ho používajú na bežné nosenie..

14. Colorstay Pen- od spoločnosti Revlon:

Pero Colorstay od spoločnosti Revlon

Toto je skice pero pre požadovanú tmavú čiernu farbu. Záleží však na vás, čo si chcete kúpiť. Cenový rozsah nie je extrémne vysoký a jeho cena je približne 6 gramov za 600 INR. V tomto rozsahu je to dobrá kúpa. Toto môžete nosiť každý deň, a najmä ak ste dobrí v kresbe, môžete ich profesionálne používať. To však nie je pre začiatočníkov ani pre tých, ktorí nemajú dobrú presnosť. Ak ste teda začiatočník a neviete, ako ich správne používať, odstránenie môže byť náročné, pretože je potrebné veľa krému. S vodou sa to neodstráni ľahko.

15. Quick Liner od Clinique:

Quick Liner od Clinique

Je to veľmi drahá vec na nákup a známy sortiment ponúka túto 0,3 gramovú tubu za cenu asi 2 500 INR. Ak nie je problém veľa utrácať za niečo, čo je vysoko kvalitné, potom je to nevyhnutné nákup. Toto môžu využiť aj začiatočníci, ale aj odborníci.