9 najlepších vodotesných očných liniek s obrázkami, ktoré by ste mali vyskúšať

Očné linky sú určite jedným z integrálnych makeupových produktov, ktoré musí mať človek vo svojej taške. Zamyslite sa však nad situáciou, ktorú ste si práve nasadili na očné linky a keď sa odsťahujete z domu, začne byť skutočne teplo a to úplne vypláchne očné linky a tvár? V tejto situácii ste mohli použiť obyčajnú tekutú očnú linku a nie špecializovaný výrobok, ako je vodotesná očná linka.

Najlepšie je však použiť vodotesný výrobok na tento účel, najmä v teplých a daždivých mesiacoch. Ak chcete vedieť o najlepších vodotesných očných linkách, do ktorých môžete investovať, správnou cestou je začať s výskumom. Nasledujúci sprievodca produktmi vám pomôže ušetriť čas pri výskume tým, že vám poskytne 9 najlepších vodotesných očných liniek. Pozrite sa na ne a zistite, čo skutočne chcete:

Najlepšie vodotesné očné linky s obrázkami:

1. Oriflame Very Me Waterproof Eyeliner:

Vodeodolná očná linka Oriflame Very Me

Jedna zo švédskych spoločností Oriflame je na trhu s kozmetikou preslávená a Very Me je vodeodolná očná linka, ktorú musíte v zbierke mať. Okrem toho, že je veľmi účinný, je cenovo dostupný aj do vrecka. V kolekcii je niekoľko odtieňov, ktoré sú vhodné na každú príležitosť.

2. Colorbar Precision Waterproof Eyeliner:

Farebná presná vodotesná očná linka

Jedná sa o jeden z nových produktov na trhu a je celkom efektívny, pokiaľ ide o vodotesné očné linky. V tejto rade očných liniek Colorbar sú k dispozícii tri odtiene a sú ideálne na použitie. Neprekračuje ani sa nemačká a je vhodný na investovanie. Ceny sú tiež dostupné!

3. Bourjois Contour Clubbing Waterproof Eyeliner:

Vodeodolná očná linka Bourjois Contour Clubbing

Jedná sa o vodotesnú očnú linku, ktorá je k dispozícii v rôznych odtieňoch, a preto je medzi ženami obľúbená. Má očný efekt a je odolný proti pokrčeniu. Jojobový olej v očných linkách je výživný a ideálny na večerné nosenie.

4. Vodotesná gélová očná linka L’Oreal Paris Superliner:

Vodeodolná gélová očná linka LOreal Paris Superliner

Jedná sa o vodeodolnú očnú linku na gélovej báze od jednej z renomovaných značiek kozmetiky. K dispozícii je jednoduchá aplikácia s hladkou špičkou a prírodou bez šmúh. Je to špičkový produkt a môže mať drahú cenovku, ale stojí za to peniaze, ktoré strávite.

5. Chambor Stay On na vodeodolných očných linkách Forever Black:

Chambor Stay On na vodeodolných očných linkách navždy čiernych

Je k dispozícii iba v jet black farbe a je správnou voľbou pre každodenné použitie, pokiaľ ide o vodotesné očné linky. Okrem toho, že je vreckový, je dobre hodnotený spotrebiteľmi.

6. Vodeodolná tekutá očná linka Lakme Insta:

Vodotesná tekutá očná linka LakmeInsta

Okrem toho, že je tento výrobok ako vodotesná očná linka účinný, je aj celkom lacný a cenovo dostupný. Je k dispozícii iba v čiernej farbe a je úplne odolný voči rozmazaniu.

7. Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner:

Tekutá očná linka Maybelline Hyper Glossy

Jedná sa o vodotesnú očnú linku uvedenú na trh v roku 2012 a rozhodne patrí medzi produkty, ktoré tu stoja za zmienku. Pomáha pri vytváraní jemných a lesklých línií pomocou aplikátora a takého, ktorý by mal byť v zbierke určite. Mŕtvica je všetko, čo na očné linky potrebujete.

8. Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner:

Gélové očné linky Maybelline Lasting Drama

Pre ľahké a pohodlné nanášanie očných liniek je k dispozícii samostatný štetec. Dobre schne a vôbec sa nerozmazáva. Vodotesný vzorec je dosť účinný a má pre vás pripravených niekoľko skvelých recenzií.

9. Avon Simply Pretty Waterproof Liquid Eyeliner:

Tekutá očná linka Avon Simply Pretty Waterproof

Je to jeden z lacných produktov, do ktorého môžete zvážiť investovanie, a pochádza od jednej z uznávaných značiek s názvom Avon. Túto vodotesnú očnú linku si môžete vybrať ako najlepšiu voľbu pre každodenné použitie. Vďaka kompaktnej povahe sa ľahko prenáša. Je ideálny aj pre dotyky.