9 Moderných košieľkových šmýkacích šiat pre ženy

Košieľkové nohavičky sú veľmi pohodlné a sú dôležitou súčasťou ženského šatníka. Košieľky môžete nosiť ako vnútorné oblečenie k topom, svetrom a bundám. Tiež v extrémne horúcich dňoch ho môžete nosiť ako top k džínsom. Je to veľmi pohodlné a väčšina košieľok má vstavané podprsenky. Vášmu telu dodá pevný vzhľad.

Návliečky sa nosia vnútorne a budú trvať až po kolená. Košieľkový sklz dodá vášmu telu perfektný tvar. Typ objímajúci telo dodá vášmu telu perfektný tvar tým, že skryje vaše chyby. Na trhu je k dispozícii mnoho druhov dámskych slipov a košieľok.

Najlepšie košieľkové slipové šaty pre ženy v trende:

Tu je niekoľko najlepších 9 košieľok na trhu, ktoré sú k dispozícii,

1. Loď Commando Double Faced Tech s úplným tvarovaním:

Plne tvarovaná loď Commando s dvojitou tvárou

Tento dizajn je hladký a pomáha vám skryť chyby tela, a preto vám dodáva zakrivené telo. K šatám ho môžete nosiť ako vnútorný odev. Bude to jemné na tele a dodá vám to sexi vzhľad.

2. Slip šaty Tanapamacami:

Protisklzové šaty Tanapamacami

Tento levanduľový dlhý košieľkový overal je taký mäkký a vyrobený z polyesterového materiálu. K dispozícii je aj šedá farba. Tieto šaty vám dodajú dokonalý a sebavedomý vzhľad. Toto bude dobrá voľba pre tých mužov, ktorí plánujú darovať svoje manželky.

3. Dámska prezývka z čistého hodvábu:

Dámska šľapka z čistého hodvábu

V súčasnej dobe sú hodvábne návliečky a košieľky stále obľúbenejšie. Jedná sa o čistý hodvábny sklz, ktorý môžete nosiť, aby ste sa cítili pohodlne, a sú extrémne mäkké. Môžete ho nosiť s priehľadnými topmi. Tiež zabraňuje treniu z hrubého textilného materiálu.

4. Kavjay Woman’s Camisole:

Dámska košieľka Kavjay

Táto úžasná košieľka sa hodí k akémukoľvek vášmu úplnému topu alebo šatám. V týchto šatách si môžete vybudovať sebavedomie. Vášmu telu to tiež dodá tvar. Je vyrobená z bavlneného materiálu lycra, a preto je roztiahnuteľná. Použite tento cami slip a buďte pohodlní

5. Slipové šaty Yelete bezšvové špagetové ramienka Cami:

Slip -up šaty Cami bezšvíkových špagetových ramienok

Jedná sa o mäkké pohodlné a hladké slipové šaty Cami; ktoré môžeš nosiť k legínam ako dlhý košieľku. V opačnom prípade ho môžete nosiť ako vnútorný odev k svojim obľúbeným šatám. Sú vyrobené z nylonu a spandexu, takže sú roztiahnuteľné.

6. Spanx Haute Contour Nouveau Slip:

Spanx Haute Contour Nouveau Slip

Tieto čierne cami slipové šaty vám poskytnú maximálne orezanie brucha a zoštíhľujúci efekt. Môžete ho nosiť k akýmkoľvek topom alebo šatám, ktoré skryjú vaše nedostatky. Sú vyrobené z nylonu a spandexu s nastaviteľnými ramennými popruhmi. Takže bude na vašom tele jemný.

7. Čipka Cabernet- prekrytá košieľka z mikrovlákna:

Čipka Cabernet- prekrytá košieľka z mikrovlákna

Niektoré šaty je možné použiť ako košieľky aj na prezúvky. Táto krásna košieľka je vyrobená z polyesterového materiálu a sú veľmi pohodlné. Môžete to použiť ako vnútorné oblečenie k svetrom a blúzkam nízkeho strihu. Tiež ho môžete spárovať s bundami. K dispozícii sú rôzne farby. Môžete si vybrať jeden podľa svojich potrieb.

8. Šaty na prezúvky Lake Studio Camisole:

Camisole šľapkové šaty Lake Studio

Tieto šaty z camisole s otvoreným výstrihom a dĺžkou midi lemu. Je vyrobený z hodvábu a elastínu. Môžete ho použiť s pulóvrom alebo ho môžete nosiť len tak. Zaobstarajte si tieto úžasné šaty, ktoré zvýraznia vašu krásu.

9. Slip šaty Luna Black Lace Cami:

Slip šaty Luna Black s čipkou Cami

Tieto krásne čierne cami slipové šaty sú vyrobené z 95% polyesteru. Môžete ho nosiť k akýmkoľvek priehľadným šatám a príjemne sa nosia. To funguje dobre s priehľadnými šatami a sukňami.

K dispozícii je mnoho značiek dámskych slipov a košieľok. Vybrať najlepšiu značku je únavná úloha. Je dôležité vybrať si najlepšie dostupné produkty, pretože ak materiál nie je dobrý, môže spôsobiť podráždenie pokožky. Dávajte si preto pozor pri výbere košieľok a slipov pre vás.