9 najlepších bowleroviek pre ženy a mužov, ktoré sú trendové

Zbierka klobúkov je známa aj ako billycock alebo bob alebo Derby Klobúky. Väčšinou je vybavený okrúhlou korunou a je často vyrobený s tvrdým plsteným dizajnom. Pôvodne ho vytvorili výrobcovia London Hat v roku 1849. V tomto zozname klobúkov je veľa typov, ako napríklad britský, írsky a americký..

Najlepšie buřinky pre ženy a mužov:

Všetko ako zámena, nasleduje pre vás spomínaná zbierka najlepších 9 bowlerov,

1. Bowlerové čiapky s podšívkou:

Bowlerové čiapky s podšívkou

Toto je ideálne hľadanie pre tých, ktorí hľadali super lakomý okraj. Podrobnosti uvedené v klobúkovej páske sú niečím jedinečným a špeciálnym, že každý muž by rád mal jeden z týchto druhov. Táto pánska buřinka má bočný špendlík, pracku s sponou a je dodávaná aj s koženým remienkom v núdzi.

2. Detské derby/buřinky:

Detské derby/buřinky

Toto je jedinečná kolekcia, ktorá je určená pre deti a je vyrobená z vlny. Má klasické orezávanie vrátane grogrénovej stuhy. Tento čierny klobúk Bowler má bočnú mašľu a bočné perie, takže je ideálny pre ideálneho gentlemana. Je ideálny na bežné nosenie alebo dokonca aj na hranie.

3. Dámske bowlerové klobúky na jeseň:

Dámske bowlerové čiapky na jeseň

Urobte zo svojej módy šialenstvo, trendy a aktualizujte ju pomocou týchto klobúkov pre ženy. Je vyrobený z vlny a pomôže vám elegantne vylepšiť váš vzhľad. Je mäkké, hladké a tiež veľmi pohodlné na celodenné nosenie.

4. Dramatické kotúľané klobúky Brim:

Dramatické kotúľané klobúky po okraj

Je to skvelý prírastok do vašej zbierky klobúkov, pretože je výnimočný a je pomenovaný ako plstený klobúk. Zvláštnosťou tejto kolekcie je, že má odnímateľné vrecko na klobúku, kde v prípade potreby uložíte niekoľko peňazí. Je vyrobená z vlny a má dramaticky zvinutý okraj.

5. Bowlery s nízkou korunou:

Bowlery s nízkou korunou

Užite si skvelé skúsenosti s týmto pozoruhodným štýlom zelenej buřinky, vďaka ktorému budete hľadať vzrušujúcu cestu von. Vyznačuje sa nízkou korunou a saténovým pásom rovnakého odtieňa. Je vyrobená z vlneného materiálu a patrí do kategórie plstených klobúkov.

6. Vlnené plsť Tanované tieňované klobúky:

Vlnené plsť Tanované tieňované klobúky

Poznačte svoje zmysly výberom takého radu ručne vyrábaných hnedých klobúkov, ktoré kombinujú látky ako satén, plsť a koža. Má hnedý odtieň hnedej farby s dizajnom Derby. Je to jeden z najznámejších klobúkov z historických čias anglických mužov.

7. Tvrdé dámske čiapky:

Pevné plstené klobúky

Je to nádherná kolekcia vyrobená zo 100% plstenej vlny. Táto sivá čiapka Bowler má saténovú podšívku a odnímateľné perie. Sú navrhnuté so širokým zakriveným okrajom s potným pásom z PVC.

8. Elegantné dámske klobúky obyčajnej farby:

Obyčajné farebné elegantné klobúky

Jedná sa o jeden z klasických červených bowlerových klobúkov s ľahkými a odolnými vlastnosťami. Dodáva sa s rafinovaným saténom a výstužnou šnúrkou na víno. Má vyhrnutý okraj s jasným kontrastným okrajom lemovaným grogrénovou stuhou.

9. Dámske klobúky Taupe Brown Derby:

Dámske čiapky Taupe Brown Derby

Je to tiež typ kategórie plsti, ale s výrazným odtieňom hnedej farby Taupe. Táto vlnená buřinka je vyrobená zo 100% čistej vlny a nie z inej tkaniny. Ako ďalšiu funkciu má na prednom paneli ohromujúci luk, aby sa klobúk ukázal.

Pretože v tejto sérii klobúkov existujú stovky kolekcií, bolo by ťažké vybrať si ten najlepší. Nezáleží na tom, môžete si vziať to najlepšie z klobúkov s celkovou predstavou zvážením vyššie uvedenej diskusie. Dodáva všetky typy súčasných nadhadzovačov, ktoré sú v súčasnosti štýlové a trendové. Existuje aj možnosť pre deti. A majú rovnaké množstvo zbierky pre mužov i ženy.