Ako naplánovať tímový výlet v roku 2021

Za rozhodnutím, ako naplánovať tímový výlet, nestojí žiadna raketová veda, ale iba malé plánovanie, ktoré k tomu patrí. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je vybrať si hry a činnosti, ktoré sú skupinové a ktoré sú pre skupinu príťažlivé, a nie zaujímavé iba pre jednu osobu. Na zozname udalostí by mal byť úplný plán spolu s miestami na pobyt, čo bude tím jesť a kedy bude tím jesť a kde bude jesť. Akonáhle sú tieto detaily presné a naplánované, celý plán výletu sa zjednoduší a bude ľahké sledovať celý výlet. Plánovanie tiež zaisťuje, že výlet sa stane predvídateľným a tím sa zameriava na budovanie väzieb, a nie na plánovanie exkurzie načas. Tieto tímové výlety zaisťujú, že väzby medzi členmi tímu sa posilňujú mimo kubického.

Tímové výlety sú spôsobom, akým spoločnosť ďakuje svojim oddaným zamestnancom za všetku ich tvrdú prácu. Je to skvelá príležitosť pre rôzne firemné tímy spojiť sa s každým mimo kancelárie. Dych čerstvého vzduchu z každodennej rutiny pracovných zázrakov, pretože niektorí zamestnanci sa dokonca vracajú do práce s novou energiou. Je zábavné, zorganizovať tímový výlet nie je ľahké. Jeho súčasťou je starostlivé plánovanie, aby bol zaistený jeho úspech. Nasleduje teda niekoľko užitočných tipov, ak ste sa rozhodli pre seba a dopriať svojmu oddanému tímu deň plný zábavy, ktorý strávite mimo práce..

Najlepšie nápady pre tímové výlety

1. Plánujte vopred:

tímový výjazd

Nájdite si dostatok času na naplánovanie výletu. Ponáhľanie sa vecí na poslednú chvíľu vás nechá v neporiadku. Plánovanie vopred vám umožní vyrovnať sa so špeciálnymi požiadavkami alebo návrhmi, ktoré môžu mať vaši členovia tímu. Umožní vám to naplánovať organizovaný výlet a postarať sa o opatrenia, ako je doprava atď. Je dôležité poskytnúť svojmu tímu vopred informácie a podrobnosti o výlete, aby nikto nezostal v tme. Obrázky z tohto výletného tímu tiež zaisťujú, že Úsilie tímu ide skôr do vzájomného puta, než aby riešilo neporiadok na poslednú chvíľu.

2. Vyberte si dátum:

tímový výjazd

Uistite sa, že ste vybrali deň, v ktorom počasie nebude hrať spoilsport, a vhodný dátum, ktorý nezmarí žiadne plány, ktoré by vaši zamestnanci mohli mať, napríklad prázdniny, ale predovšetkým zaistili, aby dátum nenarúšal plán vášho vrchného šéfa. dátum vopred tiež zaručuje, že všetci členovia tímu majú vopred naplánovaný svoj program a nikto nevynechá výlet kvôli problémom na poslednú chvíľu.

3. Miesto konania:

tímový výjazd

Pri plánovaní výjazdu tímu je miesto konania nanajvýš dôležité. Čím viac času tomu dáte, tým väčšiu šancu budete mať na zaistenie perfektnej polohy. Miesto konania tiež nastavuje náladu na akciu, takže sa uistite, že bude vyhovovať všetkým členom tímu a bude obsahovať predpoklady, o ktoré by ste mali záujem. Miesto konania je teda rovnako dôležité ako nápady na výlet do tímu, od vytvorenia nálady alebo rozhodovania o tímových aktivitách hrá významnú úlohu.

4. Zabezpečené povolenie:

tímový výjazd

Ak ste sa rozhodli pre miesto konania, neodkladajte zaistenie potrebného povolenia potrebného na dané miesto v daný deň, pretože by ste mohli prísť o to, že ho stratíte iným zainteresovaným stranám, čo je bežný jav. Tiež zaistí, že výjazd vášho tímu bude plne osvedčené a nič sa nepokazí v poslednej minúte.

5. Rozpočet:

Uistite sa, že celý výlet spadá do vášho rozpočtu, pretože tímové výlety sú spravidla interné. Cieľom nie je ísť cez palubu, ani príliš nízko, ale určiť, čo to pre udalosť chcete alebo potrebujete, a podľa toho nájsť rozumný spôsob, ako to urobiť. Je tiež nevyhnutné, aby ste sa pri zostavovaní rozpočtu rozhodli pre zoznam hostí a podľa toho sa rozhodli, či ho chcete ponechať iba členom tímu alebo ho rozšíriť o ich rodiny. Získanie hlavy v dostatočnom predstihu bude ďalej podporovať váš účel. Rozhodnutie o rozpočte pred výjazdom tímu zaistí, že sa všetky tímy bez váhania zúčastnia ako jeden celok.

6. Potraviny a nápoje:

Pri zostavovaní jedálneho lístka berte do úvahy špecifické stravovacie potreby svojich hostí, či už sú vegetariáni alebo nevegetariáni atď. Rozhodnite sa, či chcete nápoje obmedziť iba na studené nápoje, čaj a kávu, alebo ich rozšíriť na pivo a iné tvrdé jedlá. nápoje na základe zoznamu hostí. Jedálny lístok by preto mal byť zostavený tak, aby obsahoval položky, z ktorých si môže pochutnať každý, a zároveň zaistiť, aby boli tieto položky v rámci vášho rozpočtu. Uistite sa tiež, že ste vopred poznali potravinové alergie svojich spoluhráčov, aby bol výlet plný pôžitku.

7. Udržujte to v činnosti s aktivitami:

Tímové stretnutie bez zábavných aktivít znamená „nudné“. Udržujte ho pri živote aktivitami, ktorých sa môžu zúčastniť všetci členovia. Môžete mu dokonca poskytnúť konkurenčnú výhodu tým, že proti sebe postavíte tímy v priateľských zápasoch o preťahovanie lanom, hľadaní pokladov a rôznych športových udalostiach. Ak je výlet rozšírený o rodiny, zaistite, aby malo miesto detské ihrisko a organizujte rôzne aktivity, ktoré ich zabavia. Zábavné aktivity budú mať za následok dobrý čas pre všetkých a silné puto medzi spoluhráčmi. Jeho pridanie tiež urobí váš výlet nezabudnuteľnejším.

8. Najmite si odborníka:

Zariadiť všetko svojpomocne je ťažkopádna úloha. Prečo si nechať ujsť všetku zábavu, keď si môžete najať spoločnosť zaoberajúcu sa správou udalostí alebo plánovaním piknikov, ktorá do detailu dohliadne na detaily a ponechá vám voľnosť v užívaní si. Takže budete len zostávať pozadu a užívať si čas spoločne so svojim tímom, a nie sledovanie a sprostredkovanie radosti pre ostatných.

9. Urobte to Blast:

Ak je výlet na celý deň, urobíte dobre, ak si vyberiete miesto s veľkým otvoreným priestorom, bazénom a možno aj provizórnou diskotékou, aby ste rozprúdili adrenalín a nechali svojich hostí pociťovať príjemný zážitok. Toto plánovanie zaistite, aby bolo k dispozícii niekoľko aktivít, ktoré zabavia každého a aby nikto nezomrel od nudy alebo aby mu došiel čas.

Čo si teda myslíte o nápade naplánovať si tímový výlet? Dajte nám vedieť, aké výhody si myslíte, že môže mať tímový výjazd osobne a profesionálne. Dajte nám tiež vedieť, či máte na mysli tímové výlety ešte niečo a aké činnosti si myslíte, že budú najvhodnejšie na tímové výlety. Podeľte sa o to, ak si tiež myslíte, že tieto rady sú nevyhnutné a pomôžu vám naplánovať najlepší tímový výlet pre váš tím.

Často kladené otázky a odpovede:

Otázka: Prečo sú oficiálne alebo formálne tímové výlety dôležité?

A: Tímové výlety sú veľmi dôležité, pretože pomáhajú vytvárať väzby mimo kóje a zaisťujú, aby sa výsledok odzrkadlil aj pri práci vo vnútri kabíny. Pomáha členom tímu lepšie sa poznať, čo im umožňuje spolupracovať ako tím a zaisťuje zvýšenie vzájomnej kompatibility..

Otázka: Prečo je potrebné naplánovať výlet do tímu?

A: Plánovanie zaisťuje, aby bol tímový výlet známy všetkým členom tímu. Akonáhle sa plán stane predvídateľným, potom si každý môže ľahko naplánovať svoj čas a byť jeho súčasťou. Tým sa tiež zaistí, že sa plán výjazdu tímu stane úplným dôkazom a že v poslednej chvíli dôjde k menšiemu počtu zmien..

Otázka: Aký druh tímových aktivít by mal byť zahrnutý v tímových výletoch?

A: Činnosti, ktoré majú byť súčasťou tímového výletu, by mali byť zvolené tak, aby boli atraktívne pre každého. Z činností v tíme by ste mali vyberať činnosti, ktoré si vyžadujú tímové úsilie ako celok a radosť ako celok. Uistite sa, že činnosti nie sú zamerané na jednotlivcov a spadajú do oblasti záujmu iba niektorých, ale že si ich užívate spoločne ako tím.