9 najlepších dobrodružných kempov s obrázkami v roku 2021

Dobrodružné tábory sú najlepšou súčasťou detstva. Pomáhajú vám spoznávať nových ľudí a budovať priateľstvá a bratstvá, ktoré často trvajú celý život. Najlepšie dobrodružné tábory vám tiež pomôžu naučiť sa dôležité schopnosti prežitia a dostanú vás von z domu. Leto je najlepší čas na to, aby ste sa mohli stretnúť s rodinou a cestovať s nimi, ale tiež by ste chceli dať svojmu malému šancu stanovať pri ňom. Nie sú k dispozícii žiadne. táborov, ktoré poskytujú lyžovanie, divadlo, hudbu, umenie a remeslá, šport atď. a rozvíjajú v nich dôveru a pomáhajú im prekonať ich slabé stránky, zapájať sa do nového prostredia. V dnešnom svete, ktorý je veľmi dômyselný, je náročná úloha splniť. Dobrodružné tábory vám pomôžu znova sa spojiť s prírodou a tiež splnia vaše želania objavovať a byť dobrodružné! Tu je zoznam deviatich úžasných dobrodružných táborov.

Extatickí priatelia

Dobrodružné tábory po celom svete:

1. Dobrodružstvo mladej divočiny Appalačského horského klubu

Tento dobrodružný tábor sa odohráva v Novom Anglicku a zahŕňa veľkolepé miesta, ako napríklad Národný les White Mountain. Deti sa môžu naučiť cennú lekciu o tom, ako ľudia reagujú na divočinu. Tieto tábory sú pre prvých ľudí veľmi poučné a veľmi zábavné pre tých, ktorí tu už boli. Deti sa rozdelia na rôzne úrovne podľa ich veku a odbornosti a každá skupina je priradená supervízormi. Ich bezpečnosť teda nehrozí. Pre ďalšie informácie kontaktujte-603-466-2727.

dobrodružné tábory

 • Tieto tábory zahŕňajú aktivity ako turistika, horolezectvo, turistika, jazda na kajaku, kanoistika, jazda na horskom bicykli a služby a ochranárske dobrodružstvá.
 • Tento tábor môžu využívať všetci mladí ľudia vo veku od 12 do 18 rokov.
 • Obdobie sa pohybuje od 5 dní do 2 dní pre akýkoľvek vonkajší tábor a podľa tábora, ktorý si vybrala mládež.
 • Rozvíja sebavedomie, tímovú prácu, priateľstvo a ducha dobrodružstva.
 • Ak zájazd zrušíte do 14 dní, dostanete 70% náhradu, a ak potom už nebude vrátená, v prípade zrušenia do 30 dní dostanete 100% náhradu..
 • Do tábora je potrebné vziať si vodu, svetlo, výstroj na prežitie, lekárničku, mapu a kompas, jedlo a oblečenie navyše, ochranu pred slnkom, blistre, obuv, vlnenú hlavu a krk, spacák, stan/prístrešok.
 • Hlavné mesiace táborov sú apríl až október a môžu sa líšiť v závislosti od času, počasia a miesta, kam sa chystáte.

2. Pripojenie na západné pobrežie:

Pripojenie na západnom pobreží a 360stupňové cestovanie študentov sú jednou z najväčších spoločností cestujúcich po študentoch v Severnej Amerike. Organizujú najlepšie zábavné a dobrodružné tábory pre začínajúcich cestovateľov zo sveta. Dospievajúci, ktorí vykonávajú tieto programy, môžu vykonávať rôzne činnosti, všetky na rôznych miestach. Sú dokonca vyrobené tak, aby sa zúčastnili verejnoprospešných prác! Pre ďalšie informácie kontaktujte – 800.767.0227.

dobrodružné tábory

 • Poskytujú zájazdy, ako sú bejzbalové zájazdy, globálne dobrodružstvá, aktívne tínedžerské výlety, letné programy pre každú školu, módne programy, verejnoprospešné služby.
 • Vykonávajú výlety do destinácií ako Chorvátsko, Island, Thajsko, Vietnam, Galapágy, Rakúsko, Kanada, USA atď.
 • Dĺžka výletu sa môže líšiť od 7 dní do 40 dní podľa tábora zvoleného z vyššie uvedených možností.
 • Ľudia s veľkým nadšením chodia na tieto výlety vekovej skupiny od 14 rokov a viac, aby zažili čistú lásku k prírode a skúmali samých seba..
 • Ak chcete preskúmať svet sami a spoznať nových priateľov na individuálnych táborových výletoch a jednoducho si vybudovať väčšiu dôveru a prekonať svoje slabosti.
 • Do tábora si treba vziať vodu, svetlo, lekárničku, mapu a kompas, jedlo a oblečenie navyše, ochranu pred slnkom, blistre, obuv, vlnené obrúsky.

3. Thrill Coaster Tours:

Tento tábor je dokonalým zážitkom pre milovníkov dobrodružstva z celého sveta. Mám na mysli lepší tábor, ktorého sa zúčastniť, ako ten, ktorý vás vezme na jazdy po najlepších horských dráhach na svete! Sídlo vzrušujúcich horských dráh sa nachádza vo Wood Bridge v New Jersey. Tínedžerov vezmú do zábavných parkov v rôznych častiach krajiny a sledujú, ako si užívajú vzrušenie zo zvratov a horských dráh! Pre ďalšie informácie kontaktujte-888-542-4842.

dobrodružné tábory

 • Tento tábor je na 6 týždňov a predstavuje každý výlet na 2 týždne, jazdy nie sú nikdy nudné a môžete na nich jazdiť stále a stále, ale ako kempingový inštitút musíme výlet ukončiť.
 • Pretože horské dráhy nie sú pre veľmi mladšie deti a nemusia byť schopné zostať mimo domova oveľa dlhšie, poskytujú výlet na 11 rokov až 15 rokov.
 • Výlet začína každý pondelok a končí sa v piatok.
 • Pri každej ceste na začiatku a konci je tiež miesto vyzdvihnutia a vyzdvihnutia.
 • Výlet je rozdelený na 4 časti: Bostonský výlet, Južné štúdiové turné, Okruh návštevníkmi pláže a Brána na západ..
 • Cestu vykonávajú od júla do augusta, pretože je to 6 -týždňový program.
 • Môžete si vziať so sebou všetky nevyhnutné veci, ktoré potrebujete pri výletoch, ako súpravu na závraty, pohodlné oblečenie ako rifle a šortky, aby ste mohli správne sedieť, ďalšie oblečenie na cestu, pochodeň a lekárničku, všetky ostatné potrebné veci.

4. Sanborn Western Camps, Colorado:

Tento priateľský dobrodružný tábor sa nachádza hodinu západne od Colorado Springs. Obsahuje 6 000 akrov lesov plných osiky, smreka, douglasky a borovice. Tábor pomáha dobrodruhom nájsť priateľstvo a znovu sa spojiť s prírodou, keď sa učia, rastú a zvyšujú svoju sebaúčinnosť pri prežití vo voľnej prírode! Pre ďalšie informácie kontaktujte-719-748-3341.

dobrodružné tábory

 • Tábory, ktoré poskytujú, sú veľkou jarou pre chlapcov, vysokohorské chodníky pre dievčatá a kempy juniorov.
 • Poskytujú činnosti, ako je jazda na koni, objavovanie prírody, výtvarné umenie, šport, turistika, vodné radovánky, špeciálne akcie, rybolov, vysoké laná, jazda na horskom bicykli, zaberanie dobytka, rozprávanie príbehov, táboráky, kreatívne písanie, technické lezenie po skalách, spev atď..
 • Poskytujú dokonca zariadenia, ako je divadlo, horúci bazén a športové ihriská, zdravotné stredisko, jedáleň, kuchyňa atď.
 • Veková skupina výletov dievčat a chlapcov je od 9 do 16 rokov a pre juniorov je to od 7 do 10 rokov.
 • Veci, ktoré si môžete vziať na výlet, sú najdôležitejšou súčasťou každého výletu, pretože bez akéhokoľvek balenia nebudete môcť pokračovať, veci ako pochodeň, lekárnička, oblečenie, čiapka a vlna, ak sa chystáte na zimný tábor, pohodlná obuv , atď.
 • Hlavnými mesiacmi cestovania sú júl až august pre všetky tábory a vekové skupiny.

5. Náčelník tábora Ouray, Colorado:

Tento detský dobrodružný tábor sa nachádza v srdci Skalistých hôr a určite vám vyrazí dych. Každé ráno sa prebúdzate na nádherný výhľad na snehom pokryté štíty hôr, ktoré vás obklopujú. Všetky outdoorové aktivity, ako je lukostreľba, kanoistika, celotáborový tanec, puška, šport & Vykonávajú sa tu hry, táborové remeselné zručnosti a táborové výstupy. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako stráviť leto! Pre ďalšie informácie kontaktujte-970-887-2648.

Veliteľ tábora Ouray, Colorado

 • Poskytujú možnosti tábora, ako sú tradičné tábory, program pre vyzývateľov, výcvik vodcov, dobrodružné výlety, jazda na koni, výlety pešo, mini tábor a medzinárodné výlety.
 • Do tábora sa môžu prihlásiť deti vo veku od 7 do 18 rokov.
 • Môžete si pribaliť zimnú čiapku, spacák, fakľu, zimné rukavice, oblečenie, ochranu pred slnkom, toaletné potreby, plavky, obuv, deku, šortky, lekárničku atď..
 • Poskytujú činnosti ako lukostreľba a streľba z luku, mini golf prežitie vonku, floorball, birding, kolieskové korčule, ping pong, hromová loptička, basketbal. Atď.
 • Tábor je k dispozícii pre všetky ročné obdobia, pretože existujú sezónne tábory aj mimosezónne tábory.

6. Kemp Lakota:

Obsahuje množstvo športov a umení, ktoré uspokoja hlad tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo! Jedná sa o jeden z najlepších letných dobrodružných táborov. Pre ďalšie informácie kontaktujte-845-888-5611.

Lakota

 • Poskytujú vzrušujúce aktivity, ako je jazda na koni, skateboarding, plávanie, horolezectvo, lanové dráhy, nízke laná, lezecké steny, obrovské hojdačky, pozemné športy, vodné športy v bazéne, kreatívne umenie, lakros, plážový volejbal, medzikempové hry, softball , gaga aréna a mnoho ďalších.
 • Kempujú v mesiacoch január, február a jún až august.
 • Veci, ktoré potrebujete zbaliť, sú pochodeň, lekárnička, oblečenie, čiapka a vlna, ak sa chystáte na zimný tábor, pohodlná obuv, mapy a kompas atď..

7. Camp Kinder Ring:

Tento kemp sa nachádza 65 km od New Yorku. Svojim táborníkom ponúka množstvo outdoorových dobrodružných táborov a aktivít od športu po scénické umenie. Denná rutina táborníkov je zábava plná vzrušujúcich dobrodružstiev! Pre ďalšie informácie kontaktujte-845-221-2771.

Kinder prsteň

 • Majú aktivity ako tímové športy, jednodňové výlety, umenie a remeslá, individuálne športy, kultúrne umenie, karnevalové akcie, vodné aktivity, centrá dobrodružstva, súťažný spev, izraelský tanec, gymnastika atď..
 • Tábor sa začína od júna do augusta a môže sa každý rok líšiť podľa počasia.
 • Chodia sem deti od 6 rokov do 9 rokov, aby sa zúčastnili všetkých aktivít a vylepšili ich počas prázdnin.
 • Môžete si vziať so sebou všetky nevyhnutné veci, ktoré potrebujete na cestu, ako súpravu na závraty, pohodlné oblečenie ako rifle a šortky, aby ste mohli správne sedieť, ďalšie oblečenie na cestu, baterku a lekárničku, mapy a kompas a všetky ostatné potrebné veci.

8. Camp De-Wolfe:

Tento tábor pridružený ku kresťanskému biskupovi sa nachádza v meste Wading River a ponúka svojim táborníkom množstvo aktivít. Poskytujú dobré dobrodružné tábory v prírode. Pre ďalšie informácie kontaktujte-631-929-4325.

De-Wolfe

 • Existuje mnoho táborov, ako je zimný tábor, letný tábor a jesenný tábor, ktoré môžu deti preskúmať.
 • Veci, ktoré si treba vziať na výlet, vankúš, oblečenie, taška na prádlo, obuv do vody, pláštenka, nočné prádlo, toaletné potreby, baterka a batérie, hygienická vložka pre dievčatá, fľaša atď..
 • Tábory sú na 3 až 4 dni a pre vekovú skupinu 7 rokov až 18 rokov
 • Tábor sa koná od júna do augusta pre letné tábory a pre zimné tábory sa koná v priebehu januára.
 • Aktivity ako lukostreľba, umenie a remeslá, náučné chodníky a ohniská, basketbal, kaplnka svätého Lukáša, kurz, vonkajší bazén a mnoho ďalších.

9. Camp Hilltop:

Camp Hilltop je splneným snom dobrodruha! Ponúka vnútorné i vonkajšie aktivity, medzi ktoré patrí trapéz, laserová značka, pletenie a fotografovanie! Pre ďalšie informácie kontaktujte-607-637-5201.

Vrchol

 • Ponúkaný výlet sa môže líšiť od leta do leta a niektoré z výletov sú ťava pláž, Hershey Park, Dorney Park a divoké vodné kráľovstvo, horský potok, pešia turistika cez noc, cyklistika cez noc, jednodňový výlet na rafte atď..
 • Poskytujú dokonca zariadenia, ako je kurz vysokých lán, lukostreľba, kurz nízkych lán, zvislá ohrádka, obrovská hojdačka, veľká stajňa, 2 jazdecké krúžky, telocvičňa, 2 atletické polia, hádzanársky pól, nočné ihrisko na odpalisko, dráha pre motokáry, valček Hokejový pavilón, basketbalové ihrisko (podsvietené), odpalovacia klietka, volejbalové ihrisko, tanečné štúdio atď..
 • Poskytujú letný tábor od júna do augusta.
 • Poskytujú tábory pre deti od 8 do 17 rokov.
 • Do tábora je potrebné vziať si vodu, svetlo, výstroj na prežitie, lekárničku, mapu a kompas, jedlo a oblečenie navyše, ochranu pred slnkom, blistre, obuv, vlnenú hlavu a krk, spacák, stan/prístrešok.

Teraz, keď poznáte všetky najlepšie dobrodružné tábory, naplánujte si rýchly výlet na miesto, ktoré sa vám najviac páčilo, môže byť pre vás ťažké vybrať si, ale na začiatku budete musieť vybrať jeden. Tento výlet určite zvýši sebavedomie a porazí slabé stránky vo vás. Budete mať novú komunitu, ku ktorej sa chcete pripojiť, novú skupinu priateľov na celý život a budete môcť v sebe skúmať nové veci. Nezabudnite sa s nami podeliť o spätnú väzbu.

Často kladené otázky a odpovede:

1. Sú v cene zahrnuté tipy aj náklady zaplatené za cestu?

Nie, tipy nie sú zahrnuté v cene, ktorú ste zaplatili za cestu. Tipy sú individuálnou vecou, ​​ktorú je potrebné urobiť podľa výberu jednotlivca v súvislosti s tým, koľko treba zaplatiť a kedy zaplatiť. Informácie o nich obsahovali mnohé z brožúr o zájazdoch a podľa nich sa môžete rozhodnúť platiť.

2. Čo je potrebné zabaliť na cestu?

Väčšina vecí je súčasťou výletu na denné aktivity, ale musíte si priniesť svoje osobné veci, ako sú oblečenie, fľaša na vodu, vlnené oblečenie, obuv, mapy a kompas, toaletné potreby, baterka a batoh, spací vak, blister, lekárnička , atď.

3. Sú k dispozícii stravovacie zariadenia?

Áno, aby ste boli na cestách zdraví a plní energie, máme pre vás vynikajúcich kuchárov, ktorí vám poskytnú rozumnú kombináciu chutných a rozmanitých jedál s ohľadom na hygienu každého jednotlivca. Všetky činnosti, ako je turistika a turistika a ďalšie, ktoré počas cesty robíte, vyžadujú veľa energie.

4. Aké oblečenie by malo dieťa nosiť pri kempovaní?

Dieťa by pri kempovaní malo nosiť ležérne a pohodlné oblečenie, ako sú rifle a tričko, pretože bude schopné z tábora vyťažiť viac a užiť si to. Efektné oblečenie môže dieťa dráždiť a nemusí si užívať tábor a vykonávať činnosti poriadne.

5. Poskytujete lekárničku?

Áno, poskytujeme dieťaťu prvej pomoci základné potreby, ale nemáme žiadny konkrétny liek, ak je dieťa na čokoľvek alergické. Ale keď ideme na výlet von do mesta, máme k dispozícii všetky druhy liekov, ktoré môže dieťa potrebovať na pravidelné zranenie, a lekára alebo zdravotnú sestru.