Zoznam 25 najlepších filmových trilerov z Telugu, ktoré je možné sledovať bez zlyhania

Ak milujete sledovanie filmov a ste veľkým fanúšikom žánru filmových trilerov, ponúkame vám zoznam regionálnych telugských filmových trilerov a filmov, ktoré si musíte pozrieť. Vďaka pútavým a pútavým dejovým líniám, fantastickému hereckému obsadeniu a hercom a napätiu, ktoré behá po koľajach, patria tieto filmy k najlepším telugským trilerom pre všetkých filmových fanúšikov..

Všetky tieto najlepšie filmové trilery v Telugu môžete ihneď sledovať na webových platformách OTT alebo online. Pozrite sa na ne a neskôr nám poďakujete!

Napínavé filmové trilery z telugu

Zoznam 25 najlepších napínavých filmových trilerov z Tollywood:

Ideme na to, zozbierali sme zoznam najlepších a všetkých známych filmov a filmov z telugského a tollywoodského thrilleru, ktoré sú úžasné, keď sa na ne môžete pozrieť..

1. Aithe (2003):

Aithe je starý film vydaný v prvej polovici predchádzajúceho desaťročia. Napriek tomu, že sa film kasového trháku nedočkal, zožal potlesk za jedinečný a veľmi nový príbeh s fantastickým obsadením a hereckými výkonmi. Dej sa točí okolo gangstra, ktorý unesie lietadlo len so štyrmi svojimi mužmi. Je zaujímavé, že osoba, ktorá unesie lietadlo, nie je terorista ani nemá žiadne záznamy v registri trestov, ale robí to s cieľom zvýšiť teror na celom svete. Je to vynikajúci psychologický triler.

2. Film od Aravinda (2005):

Film vydaný začiatkom roku 2000 stále zostáva klasickým a povinným trilerom v zozname filmov z Telugu. Dej sa točí okolo režiséra Aravinda a herca, ktorý sa vydá na výlet, aby našiel inšpiráciu pre dej nadchádzajúceho filmu. Stanú sa však mimoriadne okolnosti, keď scenár diktuje ich život a zmení ich na skutočných jednotlivcov. Je to povinný film pre každého, kto chce začať v žánri thrilleru v Tollywoode. Milujeme to medzi napínavými filmovými thrillermi z telugčiny.

3. Anukokunda Oka Roju (2005):

Hrajú: Jagapathi Babu, Charmee Kaur Dej sa točí okolo herečky, ktorá sa zúčastní večierka, kde je bez jej vedomia zdrogovaná a prebudí sa po celodennej prestávke. Nepamätá si žiadne udalosti, ktoré sa stali medzi dňami. Zrazu ju začali prenasledovať ľudia, ktorí ju chceli zabiť, a vtedy si uvedomila niečo zlé a ona musí zistiť, čo sa stalo nultý deň..

4. Karthikeya (2014):

Keďže herec Nikhil hrá vo filme, dej sa točí okolo záhadných okolností, keď navštívi miesto s názvom Subramanyapuram za účelom zdravotného tábora. Kým dedinčania majú vždy strach z prítomnosti smrteľného hada v chráme, herec pátra a objasňuje záhadu. Je to veľmi exkluzívny film vo svojom príbehu a má fantastické herecké výkony s úžasným scenárom.

5. Drushyam (2014):

Vysoko uznávaný film Drushyam bol vtedy obrovským hitom a musíte sa naň pozerať pri filmoch založených na thrilleroch a napätí. Zápletku hrajú hviezdne Venkatesh Daggubati a Meena a jej dej sa točí okolo toho, ako herec (jednoduchý človek pracujúci ako káblový operátor) musí chrániť a strážiť svoju rodinu, pretože dcéra omylom zabije muža, ktorý sa ju pokúša vydierať a obťažovať. Teraz musí siahnuť po akejkoľvek dĺžke, aby ochránil a zachránil svoju rodinu a kryl náhodný zločin.

6. Nenokkadine (2014):

Superstar Mahesh Babu je filmom psychologického thrilleru. Diváci to vtedy dobre prijali. Dej sa točí okolo herca, ktorý je vo filme rockovou hviezdou, trpiaci psychologickými zábranami ohľadom smrti jeho rodiča. Aj keď má na ne a okolnosti smrti krátke spomienky, musí odhaliť a odhaliť záhadné okolnosti.

7. Anaamika (2014):

Réžia: Shekar Kammula a Nayanthara v hlavnej úlohe je strhujúci a jedinečný film s fascinujúcimi dejmi. Film sa točí okolo Anaamiky, tamilskej brahminky, ktorá intenzívne hľadá svojho nezvestného manžela v Hyderabade. Pri pátraní jej pomáha podporný policajt. Zápletka však naberá na obrátkach, keď sa stopy po jej manželovi rozchádzajú rôznymi spôsobmi, v ktorých sa podobá na teroristu zadržaného pri výbuchu bomby. Ďalší príbeh je, ak sa jej podarí nájsť manžela a pravdu za ním, ako sa stratia.

8. Maaya (2014):

Film Maaya sa točí okolo mladej televíznej reportérky, ktorá je ženou s mimoriadnym syndrómom zmyslového vnímania. So syndrómom môže vopred vidieť a predpovedať budúcnosť. Keď ale na prvý pohľad stretne človeka, ktorý je za ňou za láskou, musí prekonať svoje zmyslové vhľady a bojovať s problémami. Film je perfektnou kombináciou úplne nového príbehu, romantiky a napätia.

9. Bhadram (2014):

Tamilský film Thegidi je dabovaný do Telugu s názvom filmu Bhadram. Dej sa točí okolo mladého detektíva, ktorého musí neustále monitorovať, aby zbieral informácie o svojom zamestnaní. Dej sa však krúti a otáča, keď všetci jeho poddaní zomrú v dôsledku niekoľkých nehôd, ktoré sa záhadne odohrávajú v niekoľkých bežných schémach. Teraz je na ňom, aby pochopil a odhalil podvod za vraždami. Film podľa kriminálneho thrilleru sa dobre pozerá.

10. 16 každý detail sa počíta (2017):

Stavíme sa, že väčšina z vás o tomto filme ani nepočula. Aj keď je v tamilčine braný ako Dhuruvangal Pathinaaru, dabovaná verzia v Telugu je daným názvom filmu. Dej filmu sa točí okolo toho, ako je inšpektor poverený vyšetrovaním záhadnej smrti páru. Je to strhujúci a veľmi jedinečný príbehový film. Film bol v tamilčine veľkým hitom a trhákom, ktorý si musíte pozrieť.

11. U-turn (2018):

U-turn je populárny a kolosálny hitový film, ktorý hrala Samantha. Vydáva sa v jazykoch Telugu a Tamil. Vo filmovej zápletke herečka spolupracuje s poprednými novinami, ktoré vyšetrujú a píšu o nehodách a incidentoch, ktoré sa dejú v okolí mesta. Film sa zvrtne, keď motoristi čelia smrti na estakáde, pričom porušujú konkrétne pravidlá premávky. Je zajatá a obvinená z vraždy motoristu a zvyšok filmu sa točí okolo toho, prečo sa pri konkrétnom nadjazde opakovane vyskytuje niekoľko incidentov. Je to fascinujúci a napínavý thriller.

12. Evaru (2018):

Film Evaru je remake populárneho španielskeho thrilleru Neviditeľný hosť. V hlavných úlohách Regina Cassandra a Adivi Sesh je film o tajomstve náročnej vraždy, ktorú herečka vyšetruje. Aj keď je svetlo prevzaté zo španielskeho filmu, telugská verzia má mierne zmeny a úpravy so zvratmi. Je to nevyhnutné sledovanie pre tých, ktorí milujú strhujúce filmové trilery, ktoré vás môžu neustále vzrušovať.

13. Úžas (2018):

Awe je ďalší príjemný film s psychologickým a popleteným dejom. Je to film, ktorý vás môže do konca filmu vtiahnuť do napätia s tajomným dejom. Vo filme si zahrali známi herci ako Nithya Menon, Regina Cassandra, Ravi Teja a Kajal Agarwal. Film sa točí okolo žien s viacnásobnou poruchou osobnosti, ktoré stvárňujú niekoľko postáv, ktoré zobrazujú rôzne druhy úvah o ich vlastnom živote.

14. Agent Sai Srinivasa Athreya (2019):

Tento film získal pri svojom uvedení veľa recenzií a ovácií. Agent Sai Srinivasa Athreya, ktorý hrá nová nastávajúca hviezda Naveen Polishetty, je kriminálnym thrillerom zmiešaným s humorom a zábavou. Hrdina je tu detektív bez veľkých skúseností a čakal na vysoký prípad, aby sa v tomto odvetví presadil. Keď taká situácia nastane, film je o tom, ako sa s prípadom vysporiada s inteligenciou, múdrosťou a zábavou. Je to nevyhnutné sledovať medzi nedávnymi telugskými thrillermi.

15. Game Over (2019):

Tento film v hlavnej úlohe s Taapsee Pannu je natočený v jazykoch hindčina, tamilčina a telugčina. To sa točí okolo žánru telugských psychologických thrillerov a v tomto odvetví má dobré ohlasy. Film je o tom, ako herečka rieši a prekonáva záhady za okolností, keď sériový vrah vstúpil do domu, a ako sa zachraňuje hraním skrútených hier s intenzívnou a hrôzostrašnou zápletkou. Je to nevyhnutné sledovanie pre všetkých, ktorí milujú žáner thrilleru.

16. Rakshashudu (2019):

Jedná sa o populárny thriller a akčný film, ktorý má kriminálny príbeh. Vyšetrovateľ a čiastkový inšpektor musia chytiť záhadného sériového vraha, ktorý je široko informovaný ako vrah a zameriava sa na mladistvé dievčatá. Inšpektor však musí za mimoriadnych okolností zaplatiť vysokú cenu. Zvyšok príbehu pokračuje tým, ako a či sa mu podarí chytiť vraha.

17. Sedem (2019):

Vďaka jedinečnému príbehu a fantastickému obsadeniu nie je sedmička v zozname žánrov filmových trilerov známa. Policajt musí odhaliť a vyšetriť totožnosť muža menom Karthik. Vyšetrovanie neprebieha, pretože existuje niekoľko protichodných verzií vyhlásení o identite muža. Kým niekto príde, aby s ním zdieľal spojenie, iný muž tvrdí, že zomrel pred niekoľkými desaťročiami. Teraz ide o to, ako policajt musí odhaliť záhadný prípad. Patrí medzi najlepšie napínavé filmové trilery v Telugu.

18. Arjun Suravaram (2019):

Nové vydanie Arjun Suravaram v podaní mládežníckej hviezdy Nikhila je v tej dobe dobrým hitom v kinematografickom priemysle. Film je kriminálnym thrillerom podľa investigatívneho novinára, ktorý je vzatý do väzby za predloženie falošných osvedčení. Teraz je na ňom, ako odhalí celý zločin a podvod v príbehu.

19. V (2020):

Keďže herec Nani zaujíma vo filme vysoké miesto a režíruje ho známy Mohan Krishna Indraganti, film je založený na akčnom thrilleri. Otočí sa to, čo sa stane, keď sa stretnú policajt a sériový vrah. Policajt vyzve druhého, aby ho zajal. Sú to ľahké hodinky bez vážnych okolností, ale s vzrušujúcim a strhujúcim dejom. Je potrebné sledovať najnovšie napínavé thrillery z Telugu.

20. Aswathama (2020):

Nové vydanie Aswathama je napínavým kriminálnym thrillerom. Dej sa točí okolo muža NRI, ktorý sa vracia do Indie navštíviť svadobný obrad svojej sestry. Dej sa však zvrtne, keď si uvedomí, že nie je nablízku, a stali sa jej hrozné veci. Teraz mu zostáva nájsť pravdu, rozmotá sa a prináša príbehy niekoľkých sériových zločinov proti ženám. Toto je jeden z nových kriminálnych trilerov z Telugu.

21. Andhakaaram (2020):

Nedávne vydanie, Andhakaaram v Telugu a Andhagaaram v Tamilčine, prinieslo veľký rozruch. Je potrebné uznať veľmi zaujímavý a fascinujúci príbeh. Dej sa točí okolo troch životných príbehov a toho, ako sa navzájom prelínajú za podivných a desivých okolností. Je to nevyhnutné sledovať a vo viacerých prípadoch vám určite naskočí husia koža. Práve teraz patrí medzi najlepšie a najznámejšie najlepšie kriminálne napínavé thrillery v Telugu.

22. Raahu (2020):

Raahu je menej známy film, ktorý bol zverejnený len pred niekoľkými mesiacmi. Príbeh je založený na osobe, ktorá má hysterickú slepotu. Keď sa dostane do vážneho stresu, dostane sa do slepoty. Dej sa zvrtne, keď prekonala okolnosti a ona musí bojovať s tým, kto jej do života vlieva krv. Takto prekonáva strach za neobvyklých okolností.

23. Gatham (2020):

Gatham sú neformálne trilerové hodinky zo zoznamu filmov v Telugu. Je to nedávno vydaný film, ktorého dej sa točí okolo herca a jeho priateľky, ktorí sú na ceste k stretnutiu s otcom tohto muža. Mimoriadne okolnosti nastanú vtedy, keď sa im pokazí auto a oni musia zostať v cudzom dome. Keď má herec spojenie s neznámym človekom, je to neobvyklá situácia a musí z toho vyjsť.

24. Nishabdham (2020):

V hlavných úlohách s legendárnymi hercami Anushkou Shettyovou a Madhavanom je tento film v posledných vydaniach thrillerov podceňovaným klenotom. Točí sa okolo dôstojníka vyšetrujúceho vraždu žien, Sakshiho, hluchonemého umelca a muža. Manžel je s vraždou spojený a dej sa točí okolo toho, ako prebieha vyšetrovanie. Medzi tollywoodskými thrillerovými filmami sa musíte pozerať.

25. HIT (2020):

Film HIT, ktorý vyšiel nedávno, je menej známy, ale musíte si ho pozrieť ako thriller vo filmoch v jazyku Telugu. Film sa točí okolo vyšetrovania, ktoré rozsiahlo a priamočiaro vykonáva nestabilný policajt vo veľmi náročnom prípade vraždy. Okolnosti vyšetrovania ohrozovali všetkých v jeho okolí. Dej sa teraz točí okolo toho, ako sa mu darí prekonávať mimoriadne okolnosti. Tieto nové a najnovšie telugské filmové trilery získali nadšené recenzie a patria medzi povinné a najlepšie filmové filmové trilery v tomto odvetví..

Dúfame, že sa vám tento zoznam obľúbených, najlepších a najlepších filmov z oblasti Tollywood a Telugu Thriller páčil. Toto sú povinné hodinky pre tých, ktorí milujú žáner thrillerových kín a filmov. Aký je váš obľúbený v tomto zozname a prečo. Povedzte nám tiež svoje myšlienky; radi od vás počujeme!