Najlepších 10 spôsobov, ako prirodzene získať žiarivú pokožku

Kto by nechcel žiarivú pleť? Väčšina ľudí trávi veľa času, ako aj peňazí na rôznych umelých výrobkoch, aby získala žiarivú pokožku. Ale nebudú mať dlhšie účinky, a preto som dnes v tomto článku preskúmal niektoré prirodzené spôsoby, ako ľahko získať žiarivú pokožku. Najlepšie je použiť prírodné metódy, pretože nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Spôsoby, ako prirodzene získať žiarivú pleť

Ako prirodzene získať žiarivú pokožku:

Tu je našich 10 najlepších spôsobov a tipov, ako prirodzene získať žiarivú pokožku nasledujúcim spôsobom.

1. Kokosový olej pre žiarivú pokožku:

Kokosový olej pre žiarivú pokožku

Pamätajte, že panenský kokosový olej má schopnosť obnoviť a revitalizovať poškodenú pokožku. Uzdravuje a zanecháva vašu pokožku žiarivú. Kokosový olej má vynikajúce antioxidačné vlastnosti a pomáha pri ničení voľných radikálov. Navyše môže vyrovnať tón vašej pokožky; dodajte jej dodatočnú ružovú textúru a žiaru.

2. Peeling pre žiarivú pleť:

Exfoliácia pre žiarivú pokožku

Musíte vedieť, že exfoliácia pokožky je životne dôležitá, ale na to, aby ste získali žiarivú pokožku, je to nevyhnutné. Musíte skúsiť exfoliátory, ktoré obsahujú alfa hydroxykyseliny, ako je kyselina glykolová. Kyselina glykolová prospieva prírodnej exfoliácii a ílovému extraktu na umývanie pokožky a spevnenie pórov. Domáci peeling je ďalším úspešným kurzom k hladšej, extra vyrovnanej pleti a zvyčajne obsahuje 30 percent kyseliny glykolovej, pričom dermatológ môže využiť 70-percentnú koncentráciu na dosiahnutie mimoriadne dramatických výsledkov..

3. Opaľovací krém pre žiarivú pokožku:

Opaľovací krém pre žiarivú pokožku

Natrite si tvár a ďalšie holé časti tela 20 minút pred tým, ako vyrazíte z domu, vynikajúci opaľovací krém, aby ste ochránili svoju pokožku pred mnohými poškodeniami súvisiacimi so slnkom..

4. Cvičenie pre žiarivú pokožku:

Cvičenie pre žiarivú pokožku

Cvičenie je obzvlášť dôležité pre žiarivú pokožku. Odchádzajte na štandardné ranné prechádzky. Vaša pokožka nájde každý deň množstvo čerstvého kyslíka; okrem toho cvičenie tiež často podporuje vynikajúce zdravie nad a k fit koži.

5. Spánok:

Spať

Spite 7-8 hodín každú noc. Málo spánku bude mať za následok matné, opuchnuté oči, unavenú pokožku a tiež tmavé kruhy. Doprajte si napríklad spánok krásy a budete prekvapení, ako pokožka reaguje na dostatok spánku.

6. Pite dostatok vody:

Pite dostatok vody

Vypite 8 až 10 pohárov vody každý deň, pomôže to vyplaviť toxíny a udržať pokožku hydratovanú zvnútra. Už si to uvedomujeme, v súčasnosti je to podstata toho, aby sme to teraz sledovali. Ver mi, pre lesknúcu sa pleť neexistuje nikto, kto by bol nad vodou. Zachyťte rutinu príjmu vody v opakujúcich sa intervaloch.

7. Prírodné pleťové balíčky pre žiarivú pleť:

Prírodné pleťové balíčky pre žiarivú pleť

Skúste použiť obaly na tvár, ktoré zahrnujú namočené, inak uvarené ovsené vločky, malajčinu alebo čerstvú smotanu z novo prevareného mlieka, inak stále jednoduchý kyslý tvaroh. Tie dodajú vašej pokožke prirodzený lesk. Používajte prírodné čistiace prostriedky plus tvárové výplachy pripravené z gramovej múky, inak besan, plus ďalšie prírodné zložky. Fullers Earth, inak prášok zo santalového dreva, sú extrémne dobré bežné prísady, ktoré je možné použiť.

8. Upravte svoje návyky:

Zlé návyky sa upravujú

Fajčenie okrem vášho celkového zdravia určite nie je v poriadku ani pre zdravie vašej pokožky. V kondícii fajčíte a potom je rozumné ju obmedziť alebo ponúknuť úplne. Dobre sa vyspi každú noc. Znížte konzumáciu čaju a kávy. Uchovávajte mimo dosahu nezdravých potravín, farebných potravín, sýtených nápojov a príliš sladkých vecí.

9. Nasaj kocku ľadu:

Nasajte kocku ľadu

Musíte vedieť, že cmúľanie kocky ľadu chladí celé milióny buniek vo vašich lícach a na perách, spôsobuje zvýšenie pohybu a navyše aj kyprejšiu, extra ružovo vyzerajúcu pokožku. Kocka ľadu je obrovská žiara, ktorá uprostred večere opraví, inak pred podmanivým obrázkom prinavráti unavenej pokožke extra broskyne a krémový tón pleti..

10. Joga pre žiarivú pleť:

Jóga pre žiarivú pleť

Jóga je prirodzený režim, ktorý udržuje vaše telo a myseľ zdravé. Vykonajte niekoľko obrátených póz. Verí sa, že dve pózy sú obzvlášť skvelé na to, aby póza smerovala nadol a tvár leva.