Ako vyrobiť kvetinovú tvárovú masku doma pre žiarivú pokožku?

Balíčky na tvár sú výrobky na ochranu pokožky, ktoré sa používajú na rozjasnenie pokožky, aby bola krajšia. Existujú rôzne kvetinové masky na tvár, ktoré môžu používať dámy a dievčatá všetkých vekových skupín, aby vyzerali krásne. Na trhu je k dispozícii množstvo takýchto výrobkov a mnohé pleťové obaly je možné pripraviť s použitím prírodných prísad. Budete prekvapení, keď zistíte, že kvety sú tie, prostredníctvom ktorých si môžete pripraviť pleťové masky a pleťové masky. Teraz už tieto chemické výrobky nemusíte používať, pretože na výrobu typov výrobkov z kvetinovej masky vo vašom dome existujú prírodné zložky.

kvetinová maska ​​na tvár

Ako si vyrobiť balíček Face Face doma:

Pozrime sa na niektoré balíčky na tvár pre vašu žiarivú pokožku,

1. Balíček na tvár s ružovým kvetom:

Balíček na tvár s kvetom ruže

Tento balzam na tvár s ružovými kvetmi vylepšuje pokožku a robí ju jasnejšou. Poskytuje žiarivú a žiarivú pokožku. Jeho prášková forma pomáha vytvoriť obal na tvár.

Metóda / Ako podať žiadosť / Ako často by ste to mali robiť?

Najprv vezmite okvetné lístky ruží a urobte z nich práškovú formu, potom do nej pridajte mlieko a pšeničné vločky a potom po zmiešaní všetkých týchto vecí z nich vytvorte pastu a naneste ju na tvár. Počkajte 10-15 minút a po vysušení umyte tvár vodou. Pre svetlejšiu pleť používajte 2x týždenne.

Prečo to funguje: Pomáha odstrániť nečistoty z pokožky a robí ju jasnejšou.

Pozor: Ak táto kvetinová maska ​​spôsobuje podráždenie pokožky, umyte ju vodou.

Výhody: Je to najlepší balíček na tvár pre žiarivú pokožku a tiež je veľmi ľahké ho vyrobiť a nemá žiadne vedľajšie účinky.

2. Balíček na tvár Hibiscus Flower:

Balíček na tvár s kvetmi ibišteka

Tento kvet ibišteka na tvár má mnoho kozmetických výhod. Pomáha predchádzať poškodeniu pokožky, opravuje ju a robí pokožku mladšou. Je vynikajúci pre všetky typy pokožky.

Metóda / Ako podať žiadosť / Ako často by ste to mali robiť?

Najprv do hnedej ryže pridajte okvetný lístok pelargónia a ibišteka a pridajte niekoľko kvapiek oleja bohatého na vitamín E a vytvorte pastu. Naneste na tvár, počkajte 10-15 minút a po vysušení tvár opláchnite vodou. Použite to 1 krát týždenne na odstránenie pupienkov a nečistôt.

Prečo to funguje:

Pomáha odstrániť nečistoty z pokožky a robí ju jasnejšou.

Pozor:

Ak spôsobuje podráždenie pokožky, umyte ju vodou.

Výhody:

Je veľmi jednoduchý na prípravu a nemá žiadne vedľajšie účinky.

3. Balíček na tvár Lotus Flower:

Balíček na tvár Lotus Flower

Lotus obsahuje kyselinu linolovú spolu s mnohými minerálmi, ktoré pomáhajú pokožke rozjasniť. Tento balík na tvár s lotosovým kvetom pomáha odstrániť čierne bodky a dodáva pleti žiarivú farbu.

Metóda / Ako podať žiadosť / Ako často by ste to mali robiť?

Najprv vezmite listy lotosového kvetu a vypustite z neho vodu a potom z nej vytvorte pastu. Potom ho použite ako pleťový krém. Potom naneste na tvár. Počkajte 5-10 minút a nechajte uschnúť. Po niekoľkých minútach môžete tvár opláchnuť vodou. Utrite ho a potom získate okamžite jasnejšiu pokožku.

Prečo to funguje:

Pomáha odstrániť nečistoty z pokožky a robí ju jasnejšou.

Pozor:

Ak spôsobuje podráždenie pokožky, umyte ju vodou.

Výhody:

Je veľmi ľahké ho vyrobiť, nemá žiadne vedľajšie účinky a poskytuje okamžitú spravodlivosť.

Išlo teda o rôzne balíčky s kvetinovou tvárou. Sú to úplne prírodné produkty a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Ľahko sa používa a ľahko sa vyrába. Kvety sú jednou z najlepších zložiek na prirodzené odstránenie nečistôt a rozjasnenie pokožky. Kvety obsahujú cenné cenné oleje, vďaka ktorým je pokožka hladká a vyživená.