Tipy na krásu a tajomstvá fitness Victoria Beckham

Victoria Beckham je speváčka, ktorá sa stala módnou návrhárkou z Harlow a je dokonca známa aj medzinárodným futbalistom Davidom Beckhamom. Je diva kvôli svojmu obrovskému zmyslu pre módu a spôsobu, akým sa elegantne nesie. Je matkou štyroch detí, ale stále dokáže vyzerať mlado a dokonca zdieľa tajomstvo. Priznala sa, že sa naučila zbaviť sa opaľovania, kvôli ktorému vyzerá, že starne.

1. Victoria Beckham Krása Tipy Starostlivosť o pleť:

Victoria Beckham Krása Tipy Starostlivosť o pleť

Victoria Beckham získava ošetrujúce krémy proti starnutiu, ktoré obsahujú zložky ako ovčia placenta a zlaté vločky. Vďaka tomu je jej pokožka mladá a zdravá. Robí to od doktora Harolda Lancera v Beverly Hills a tieto ošetrenia zlatými časticami a zvieracími kmeňovými bunkami stoja okolo 500 dolárov. Victoria je skutočnou oddanou výrobkom Dr. Lancerovej a hovorí, že jej dali veľmi rýchle výsledky, vďaka čomu jej pokožka žiari a redukuje vrásky..

2. Líčenie Victoria Beckham Beauty Tips:

Líčenie Victoria Beckham - tipy na krásu

Victoria Beckham nie je žiadna maskérka. Nie vždy nosí make -up, ale keď to robí, rada to robí správnym spôsobom. Miluje základy a očné tiene Stily. Používa jednoduchý telový krém, zvlhčovač od Wedela. Krém je hustý a príjemne sa nanáša na suché ruky, kolená a lakte a nezanecháva lepkavé ani mastné zvyšky. Tento hydratačný krém stojí iba 19 dolárov a obsahuje vitamín E, organický slnečnicový olej a extrakt z listov rozmarínu na upokojenie a liečbu silnej suchosti. Tiež rada používa osemhodinový krém Elizabeth Arden. Hovorí, že je univerzálny a dá sa použiť na tvár, telo a pery.

3. Victoria Beckham Krása Tipy na pery:

Tipy na krásu Victoria Beckham pre pery

Victoria pravidelne používala lesk na pery v Gleam of Stila, ale teraz sa v poslednej dobe presťahovala do Burberry’s Lip Glow v muškátovom oriešku, pretože jej dodáva neutrálny ružový odtieň. Miluje lesky na pery a hovorí, že keby mala navrhnúť kozmetický výrobok, navrhla by nahý lesk na pery. Svoje pery tiež hydratuje osemhodinovým krémom od Elizabeth Arden.

4. Victoria Beckham Krása Tipy Oči:

Victoria Beckham Tipy pre krásu Oči

Victoria Beckham miluje, aby jej oči dymili, a to je jedna z jej posledných obsesií. Rozmazáva podšívku pod mihalnicami a nakreslí ďalšie dve čiary, aby bola hlboká. Sústreďuje sa tiež na obočie, ktoré predtým zanedbávala. Snaží sa ich neprebrať.

5. Victoria Beckham Krása Tipy Starostlivosť o vlasy:

Victoria Beckham Krása Tipy Starostlivosť o vlasy

Victoria miluje pre svoje vlasy rôzne štýly a je natoľko odvážna, že dokonca skráti a vyskúša si s nimi rôzne looky. Či už krátke alebo dlhé, nikdy si nenechá ujsť, aby vyzerala upravene so svojim účesom. Najlepší produkt, ktorý používa na vlasy, je bezoplachový kondicionér Frederica Fekkaia. Udržuje jej vlasy hladké a lesklé.

6. Victoria Beckham Krása Tipy na tvár:

Victoria Beckham Krása Tipy na tvár

Okrem ošetrenia tváre, ktoré pôsobí proti starnutiu, si Beckham nechá urobiť aj dva ďalšie typy ošetrení tváre. Jednou z nich je „Dracula Facial“, vďaka ktorej vyzerá jej pokožka mlado a zdravo. Tou druhou je Gold Leaf Facial, vďaka ktorej bude opäť vyzerať mladšie. Táto tvár bojuje proti radikálom, ktoré sú náchylné na poškodenie pokožky.

7. Victoria Beckham Tipy pre krásu Tajomstvo diéty:

Victoria Beckham Tipy pre krásu Tajomstvo diéty

Victoria dodržiava režim zdravej výživy. Jej každodenná strava obsahuje grilované ryby, údeného lososa, potravinovú pastu, praženicu, tuniaka žltoplutvého, sushi šalát, sendviče a čučoriedkové smoothie. Znížila spotrebu soli a cukru. Raz za týždeň porušuje pravidlá a spolu so svojim obľúbeným šampanským vyráža na to, čo miluje.

8. Victoria Beckham Tipy pre krásu Tajomstvá fitnes:

Victoria Beckham Tipy pre krásu Tajomstvá fitnes

Victoria denne chodí do posilňovne a behá na bežiacom páse 5 až 6 míľ denne. To je pre ňu najlepšie kardio cvičenie. Má rada atletické športy, ktoré zmierňujú nohy, ruky a brucho a za hodinu spália 400 kalórií.