Kristen Stewart Tipy a tajomstvá pre krásu

Toto súmrakové dievča sa preslávilo svojou bezútešnou zádumčivou náladou a obyčajným pochmúrnym vzhľadom, ktoré ju vystrelilo k jasným žiariacim lúčom nádeje, ale táto horúca vec je viac než len pekná a skľučujúca..

Kristen Stewart Tipy a tajomstvá pre krásu

Pridanie lesku k jej už tak peknému vzhľadu je jej zábavná a živá stránka, stránka úplne odlišná od väčšiny jej postáv na obrazovke. o výskume boli odhalené niektoré z jej tajomstiev krásy, o ktoré sa budeme podeliť práve s týmto článkom.

Kristen Stewart Tipy pre krásu Očné tajomstvo:

Kristen Stewart Eye Secret oči

Kristen je skôr divošské dievča s nízkymi nárokmi na údržbu, ktoré miluje rozcuchaný a stále vyzerajúci fit vzhľad. Jej obvyklý vzhľad na hlavnej strane nesie jej strašné vlasy, nahé pery s rozmazaným očným make -upom vykonaným účelovo. Na požiadanie odhalila, ako potrebuje očnú linku a riasenku, a po nanesení ich len rozmazne, aby získala dymový vzhľad. Ale háčik je v tom, že nikdy neberie očný make -up, pretože na druhý deň vyzerá dobre. Nikdy si nepamätá deň, keď mala oči bez make -upu.

Hydratovať:

Kristen Stewart Hydrate

Stewart ako dievča minimálneho úsilia priznáva, že v mladosti vyzerá ako chlapec a otvára jedno zo svojich tajomstiev krásy, ktorým je hydratácia. Príjem tekutín je pre pokožku vždy dobrý, pretože udržuje pokožku zdravú sviežu a žiariacu. Aj keď kvapalina neznamená len vodu, je to jediná vec, ktorú Kristen Stewart pravidelne udržiava. Veľa vody.

Prírodné:

Kristen Stewart Natural

K-Stewová, aj keď nie je veľkou fanúšičkou vlasov a make-upu, odhalila, že je fanúšičkou prírodných udalostí. Prezradila, ako sa jej každý deň darí pre tento chaotický nadýchaný svieži prirodzený vzhľad. Vzhľad len tak z postele. Ale sú chvíle, kedy je potrebná malá komercializácia, a vtedy príde na scénu Kerastase, jej sortiment vlasových prípravkov, ktoré sú ekologické a ekologické..

Tvárové drámy:

Tvárové drámy Kristen Stewart

Kristen Stewart odhalila svoju lásku k výrobkom Proactive. Ako mláďa s nízkymi nárokmi na údržbu K-Stew hovorí, že ak sa v konkrétny deň cíti zodpovedná, zmyje si make-up, ale nikdy oči. Ale každé dievča má tie časy, keď zápasí s zitom alebo nejakou nerovnomernou drsnosťou. Stewart sa preto spolieha na Proactive a ich trojstupňový program.

Buď červený alebo mŕtvy:

Kristen Stewart Buď červená alebo mŕtva

Kristen si hanbí farby v perách. Povoľuje však výnimku pre tie červené pery sirény a tam to všetko končí. Kristenine pery nesmie zdobiť žiadna iná hlasná farba. Priznáva, že sa jej pery páčia v nahej broskyňovej farbe alebo sú len holé.

Vyčistiť:

Kristen Stewart Cleanse

Napriek tomu, že sa len málokedy odličuje alebo ide preč, aby umyla ten existujúci, Kristen Stewart v minulosti priznala, že raz za čas trochu vyčistí a zvlhčí, pretože trpí rovnakým problémom ako mnohé iné dievčatá. . Mastná pokožka a k tomu jej stačí len jemné čistenie a zvlhčenie.

Žiadne falošné tóny:

Kristen Stewart Žiadne falošné tóny

Kristen je prirodzené dievča a taká by chcela byť. Žiadne hlasné make -up pery alebo tvár. Žiadne extravagantné oblečenie alebo vlasy a určite žiadne falošné opálenie. Prezradila, ako je biela a chce sa nechať unášať tým, že je vo svojich prirodzených farbách.

Stále sa meniaci:

Kristen Stewart sa neustále mení

Za súmraku môže byť matná a pochmúrna, ale so svojimi neustále sa meniacimi účesmi je v skutočnom živote dvakrát zábavnejšia. Aj keď sa veľmi nevenuje líčeniu alebo vznešenému oblečeniu, Kristen Stewart rada každú chvíľu veľa experimentuje na vlasoch s inou farbou. Raz zostala blondínka a raz to sekla až po uši. Raz to len udržala nedbalé a potom znova urobila bočný účes v kukuričnom rade. Ide jej o to, aby sa zmenila.

Vôňa:

Vôňa Kristen Stewart

Bola vybraná ako úplne nová svieža tvár vône Florabotanica z Balenciaga, a preto inzeruje a hovorí, že tento produkt je skvelý. Ale za celou touto reklamou odhaľuje, ako skutočne je fanúšikom tohto sortimentu, a okrem toho, že hrá ako nová tvár, dáva si záležať na jeho každodennom použití..