25 rôznych typov vzorov digitálnych hodín s obrázkami v Indii

Analógové časovače môžu byť niekedy nudné, a preto máte hodiny, ktoré majú digitálny charakter. Analógové časovače väčšinou zobrazujú iba čas, žiadnu teplotu ani kalendár. Ale prevedenie digitálnych hodín vám dá všetko, čo ukazujú, nielen čas, ale aj kalendár a teplotu. Niekedy môžu slúžiť aj ako hodiny s časovačom. A práve tu je rozdiel medzi nimi. Pozrime sa teda na najlepšie možnosti nákupu digitálnych hodín na používanie alarmov a domácich stien v Indii.

Najlepšie návrhy digitálnych hodín v Indii:

Tu sme zaradili 25 jednoduchých a moderných návrhov digitálnych hodín s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. 12 ”digitálne nástenné hodiny:

12 ”digitálne nástenné hodiny

Tieto štýlové digitálne nástenné hodiny sa budú hodiť do akejkoľvek miestnosti vo vašom dome alebo môžu slúžiť aj ako milý darček. Tieto hodiny majú veľký, dobre čitateľný LCD displej s vysokým rozlíšením a tiež zobrazenie kalendára a teploty. Tieto moderné jednoduché hodiny môžu slúžiť aj ako budík s odložením budíka, aby sa vám lepšie spalo. Tieto hodiny vám určite spestria život.

2. Veľké digitálne hodiny s vnútornou teplotou:

Veľké digitálne hodiny s vnútornou teplotou

Ak hľadáte veľké digitálne hodiny, mali by ste si vybrať. Tieto veľké hodiny, napájané 9 -metrovým sieťovým adaptérom a integrovaným úložným priestorom na kábel, umožňujú ľahké sledovanie z kancelárie, triedy alebo obývačky. Jasné 5,5 palcové číslice na hodinách umožňujú obrovskú viditeľnosť 200+ stôp. Má tiež podporu pre čítanie kalendára a teploty.

3. Malý digitálny drevený budík:

Malý digitálny drevený budík

Jedná sa o kompaktné, multifunkčné malé digitálne hodiny, ktoré zobrazujú kalendár, teplotu, majú ovládanie svetla LED hlasom a tiež nastavenie budíka. Tento minimálny, kubický, inovatívny dizajn je veľmi krásny a je úplne vyrobený z dreva. Môže pracovať na batériu aj striedavé napätie. Hodiny uchovávajú presný čas a sú perfektné na použitie ako stolové hodiny v kancelárii alebo doma. Dá sa darovať aj deťom.

4. Digitálny budík s veľkou obrazovkou:

Digitálny budík s veľkou obrazovkou

Tieto veľké digitálne hodiny sú ideálne pre spálne a majú obrovský 8,9-palcový super biely LED displej, vďaka ktorému sú ľahko čitateľné pre všetky vekové kategórie a na diaľku. K dispozícii je funkcia stmievania na zvýšenie alebo zníženie jasu, ako aj dvojitý port USB – jeden na nabíjanie hodín a druhý na nabíjanie telefónu, tabletu alebo prehrávača MP3. Super pohodlná a jednoduchá obsluha. K dispozícii je tiež funkcia budíka a odloženia budíka.

5. Veľký červený LED digitálny budík:

Veľký červený LED digitálny budík

Ak chcete najlepšie digitálne hodiny, mala by to byť vaša najvyššia priorita. Ovládanie týchto hodín je veľmi jednoduché a nebudú mať problémy s deťmi, seniormi ani staršími ľuďmi. Hodiny sú vybavené nočným svetlom a červenými LED diódami s jumbo podsvietením s posuvníkom na ovládanie jasu. Má tiež vstavanú funkciu alarmu a odloženia spánku a okrem zálohovania batérie môže pracovať aj na striedavý prúd.

6. Digitálny budík s veľkým 1,4 palcovým displejom:

Digitálny budík s veľkým 1.4

Jedná sa o veľmi dostupné jednoduché digitálne hodiny s miernym počtom funkcií. Je vybavený 1,4-palcovým červeným LED displejom pre jednoduché sledovanie a tiež jednoduchým používaním. Má funkciu budíka a tlačidlo odloženia v celej šírke, aby ste naň ľahko dosiahli, keď spíte. Beží na batériu a má tiež ovládanie jasu pre vysoké alebo nízke nastavenia.

7. Digitálny budík Simulácia východu slnka:

Digitálny budík Simulácia východu slnka

Je to veľmi krásne, práve spustené, nové digitálne hodiny. Hodiny majú mnoho funkcií – po prvé, tieto hodiny majú funkciu budíka a FM rádio. Hodiny majú tiež možnosť nastaviť tón budíka zo šiestich rôznych možností zvukov oceánskych vĺn. Nielen to, ale hodiny môžu svietiť aj v siedmich rôznych farbách s desiatimi úrovňami jasu. Jedny z najatraktívnejších digitálnych hodín, ktoré si práve teraz môžete kúpiť.

8. Digitálny budík s elegantným okrúhlym dizajnom:

Digitálny budík s elegantným okrúhlym dizajnom

Tieto hodiny majú veľmi elegantný dizajn s digitálnymi hodinami a roztomilý okrúhly tvar. Táto obrazovka týchto hodín má funkciu automatického podsvietenia, ktorá sa v noci zapína a vypína počas dňa, čo uľahčuje čítanie v tme v noci. Svetlo LED je možné tiež nastaviť na jas. Je dodávaný s duálnymi budíkmi pre dva rôzne časy budenia a má tiež funkciu odloženia budíka. Teraz sa nemusíte obávať, že prídete do práce neskoro a začať si užívať prázdniny.

9. Biely LED digitálny budík:

Biely LED digitálny budík

Dizajn týchto moderných digitálnych hodín je prinajmenšom vynikajúci. Jednoduchý a malý dizajn sa zmestí do akéhokoľvek domáceho prostredia. Hodiny majú okrem stolných hodín aj funkciu upevnenia na stenu. Je dodávaný s alarmom a funkciou odloženia spánku, čo je skvelé. LED dióda má 3 úrovne ovládania jasu. Skutočne dekoratívne moderné hodiny.

10. Projekčné digitálne hodiny:

Projekčné digitálne hodiny

Tento digitálny budík je skutočne jedným z najinovatívnejších hodiniek vôbec. Po prvé, je vybavený 5-palcovým ultra jasným projekčným budíkom, ktorý je nastaviteľný až na 120 stupňov, aby sa premietal na strop alebo stenu v rozmedzí 1,6 až 10 stôp s nastaviteľným jasom. Zakrivený 4-palcový displej s nastaviteľným jasom hodín sa perfektne hodí k nábytku vo vašej miestnosti. Za druhé, prichádza s režimom duálneho budíka, ktorý nastavuje dva samostatné časy budenia, spolu s funkciou odloženia budíka a FM rádiom s časovačom vypnutia. Funguje na striedavý prúd a na zadnej strane má port USB na nabíjanie mobilných zariadení.

11. 3D LED digitálny nástenný budík:

3D LED digitálny nástenný budík

Tieto digitálne LED nástenné hodiny majú na začiatku veľké 3D číslice. Dá sa čítať z veľkých diaľok a vyzerá to elegantne. LED svetlá sú veľmi svetlé s 54 LED svetelnými korálkami – takže slúžia nielen ako hodiny, ale aj ako dekoratívna súprava. Tento budík s funkciou odloženia spánku a nočného svetla je možné montovať na stenu a má tiež pamäťovú funkciu na zapamätanie si nastaveného času. LED diódy hodín majú tiež 3 úrovne jasu, aby vyhovovali vašim vlastným potrebám a túžbam. Spotrebúva veľmi nízky výkon a je vysoko energeticky účinný.

12. Jednoduché nastavenie digitálneho cestovného budíka:

Jednoduché nastavenie digitálneho cestovného budíka

Tieto roztomilé malé hodiny sú vyrobené výhradne ako detské digitálne hodiny. Vzhľadom na potreby a túžby detí sú tieto ľahké hodiny vhodné aj pre teenagerov a dospelých. Má veľký 3 -palcový displej, ktorý zobrazuje kalendár a tiež čas v dopoludňajších aj večerných hodinách. Hodiny fungujú s jednoduchým nastavením a majú príjemný zvukový signál, ktorý nie je príliš drsný. Dodáva sa s ochranným a nárazuvzdorným silikónovým krytom, ktorý ho chráni pred menšími pádmi, a je ideálny na použitie v kancelárii, spálni alebo dokonca na cestách.

13. 9 ″ Veľký LED digitálny budík:

9

Tieto elektrické digitálne hodiny môžu fungovať ako napájané zo zásuvky, tak aj z batérie. Je vybavený veľkým 9-palcovým displejom s veľkými tučnými číslami v bielej farbe na čiernom pozadí, ktorý uľahčuje čítanie starým a starším ľuďom. Tento budík má funkciu odloženia budíka a ľahko použiteľné stmievanie pomocou dotykového ovládania na ovládanie jasu. Hlasitosť budíka je tiež nastaviteľná na nízku alebo vysokú úroveň a budík sa postupne zvyšuje, aby vás zobudil. Má dva porty USB – jeden na nabíjanie mobilných zariadení a jeden na hodiny. Má tiež záložnú batériu pri výpadkoch elektrickej energie.

14. Digitálne nástenné hodiny s veľkým LCD displejom:

Digitálne nástenné hodiny s veľkým LCD displejom

Tieto LCD digitálne hodiny používajú veľmi inovatívne funkcie, ktoré zaručujú nutnosť nákupu. Na automatické prispôsobenie času používa signál rádiových vĺn vo vašom časovom pásme. Tieto hodiny sú vybavené 7,5-palcovou obrazovkou, na ktorej si okrem zjavného času môžete prečítať aj kalendár a teploty. Hodiny majú monitor vnútornej aj vonkajšej teploty, majú vstavaný budík a neobmedzenú funkciu odloženia budíka. Tieto hodiny môžete položiť na stôl alebo dokonca zavesiť na stenu.

15. Drevený digitálny budík:

Drevený digitálny budík

Ak hľadáte čierne digitálne hodinky, mohlo by to vyhovovať vašim potrebám. Tieto hodiny sú multifunkčné, pretože zobrazujú čas aj teplotu. Hodiny sú v móde vďaka svojmu jedinečnému tvaru a textúre, ktoré sú vyrobené z dreva, a jemné LED svetlá dodajú v noci pokojnú atmosféru, keď uvidíte čas. Displej s hodinami má tiež úsporný režim a je napájaný buď zo siete, alebo z batérie.

16. Extra veľké digitálne hodiny:

Extra veľké digitálne hodiny

Chcete niekomu darovať perfektný darček? Zaobstarajte si tieto elektronické digitálne hodiny. Jedná sa o malé extra veľké hodiny, takže získate jasný čas a plusom je, že nájdete aj funkcie kalendára. Jedinečnou vlastnosťou týchto hodín je schopnosť prijímať pripomienky, takže ak máte niekoho staršieho, môžu tieto hodiny pomôcť osobe zapamätať si dôležité veci. Hodiny sú napájané zo siete, ale majú aj záložnú batériu pre výpadky prúdu. Je to perfektné pre starých a starších ľudí vo vašom dome.

17. Veľký červený digitálny budík:

Veľký červený digitálny budík

Tieto červené digitálne hodiny sú úplne odolné proti nárazom, pevné a odolné voči bežným nárazom a pádom. Hodiny sú dobre vyrobené, ľahké a praktické na uchopenie a ľahko sa inštalujú, obzvlášť pre deti, mládež a dospelých. Tento jednoduchý budík má veľkú digitálnu obrazovku, ktorá je dobre čitateľná a má dobré podsvietenie, aby nerušilo váš spánok. Má dobu odloženia 6 minút a pípanie budíka sa každých pár sekúnd zrýchľuje, takže prebudenie nie je problém. Vysoko odporúčané.

18. Biely digitálny LED budík:

Biely digitálny LED budík

Toto je najlepšia voľba pre študentov a toto je LED budík, ktorý ukazuje presný čas a dostanete aj teplotu. Keď plánujeme darovať svojim deťom, potom bude dobrým riešením LED budík, ktorý získa dobrý budík na pravidelné prebúdzanie načas. Tiež v ňom získate funkciu odloženia spánku.

19. 9,5 ″ Veľké digitálne hodiny:

9.5

Pútavé hodiny sú viac v odrodách so širokou zbierkou rôznych tvarov a veľkostí. Toto je najlepšia voľba pre kanceláriu a triedu; Môžete ich použiť na pridanie ďalšej dekorácie do vašej obývačky. Táto funkcia digitálnych kancelárskych hodín automaticky aktualizuje hodiny. Ak chcete namontovať, dostanete ako doplnok aj kľúčovú dierku.

20. Digitálne hodiny prebudenia:

Prebudte ľahké digitálne hodiny

Jedná sa o veľmi efektné digitálne hodiny vďaka farebným a žiariacim diódam LED, ktoré majú 7 rôznych farieb. Na displeji hodín sa zobrazuje teplota a čas. K dispozícii je funkcia budíka a spánku a k dispozícii je 8 piesní s alarmom, takže sa nemusíte nudiť iba pri jednej skladbe. To je skvelé pre deti.

21. Digitálny budík so zrkadlovým povrchom:

Digitálny budík so zrkadlovým povrchom

Tieto ploché digitálne hodiny majú prednú stranu a dizajn ako zrkadlo. Tento budík ponúka zobrazenie času a teploty a funkciu odloženia budíka. Ako obvykle existujú dve úrovne jasu a časový interval odloženia je približne 5 minút. Ovláda sa buď batériou, alebo káblom USB. Minimálne veľmi elegantné a moderne vyzerajúce hodiny.

22. Budík s digitálnym stolom:

Digitálny stolný budík

Tieto digitálne stolové hodiny sú dodávané s veľmi kvalitným displejom s vylepšeným kontrastom pre lepšie videnie. Tieto hodiny sú vybavené dvojitým budíkom a funkciou odloženia budíka. Žiarivé modré podsvietenie bude šetrné k vašim očiam a zostane osvetlené 5 sekúnd. Zobrazuje tiež čas, teplotu a kalendár. Má tiež podporu pre viac jazykov, celkom 7 v počte. Plne nabitý funkciami pre váš pracovný stôl.

23. Cestovný digitálny budík s duálnym displejom:

Cestovný digitálny budík s duálnym displejom

Táto kombinácia analógových a digitálnych hodín obsahuje oba typy hodín. Hodiny sú vybavené analógovými ručičkami s quartzovým strojčekom, ktoré poskytujú presný čas, a pod nimi sa zobrazuje sekundárny digitálny čas. Hodiny sú dostatočne veľké na to, aby sa dali použiť ako stolné hodiny, ale dajú sa vložiť aj do vrecka alebo kabelky. K dispozícii je tiež 4 zvukové alarmy s funkciou odloženia budíka. Funguje iba s jednou batériou AAA.

24. Atómové digitálne hodiny s vnútornou teplotou:

Atómové digitálne hodiny s vnútornou teplotou

Tieto atómové digitálne hodiny sú hodiny s automatickou aktualizáciou. V týchto hodinách nájdete aj odkladanie a štandardné funkcie budíka. Tieto hodiny sa bežne automaticky aktualizujú. Môžete to skúsiť na pracovnom stole alebo ich môžete použiť aj na stenu ako zavesenie.

25. Budík v digitálnom analógovom štýle:

Budík v digitálnom analógovom štýle

Tieto digitálne analógové hodiny sú veľmi krásne navrhnuté. Tieto hodiny majú iba automatický nastavený čas a dátum a majú analógový dizajn s digitálnym LCD. Displej LCD je postavený na analógovom displeji a vyzerá skvele. Obsahuje tiež duálny časový alarm s 5 -minútovým odložením. Hodiny majú funkciu podsvietenia a zobrazujú aj kalendár.

Z tohto zoznamu môžeme rozhodne vyvodiť záver, že existuje toľko možností nákupu digitálnych hodín a je ich nabitých funkciami až po okraj. Niektoré majú v sebe zabudované štandardné analógové hodinky, zatiaľ čo iné si môžu jednoducho nastaviť čas sami bez akéhokoľvek rušenia človeka.

“>