15 roztomilých a chladných návrhov LED hodín s obrázkami

LED je zdroj vyžarujúci svetlo, ktorý sa používa v žiarovkách a žiarovkách. Hodiny, ktoré používajú LED, sú v dnešnej dobe tiež veľmi používané. Priemyselné hodiny sú vždy vedené. Tu vám ukážeme rôzne LED hodiny, ktoré sú na trhu k dispozícii. Môžu byť použité na domáce aj priemyselné účely.

Najlepšie návrhy LED hodín v Indii:

Tu sme zaradili 15 jednoduchých a moderných návrhov LED hodín s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. Priemyselné LED hodiny:

Priemyselné LED hodiny

Jedná sa o priemyselné LED hodiny, ktoré vyzerajú veľké a svetlé. Farby týchto hodín sú jasne červené a môžete to zmeniť podľa potreby. Priemyselné hodiny je možné použiť v továrňach alebo kanceláriách s veľkými priestormi. Je to viditeľné z veľkej vzdialenosti, takže to dobre využíva.

2. LED budík:

LED budík

Jednou z roztomilých vecí na týchto digitálnych hodinách je LED osvetlenie. Malé hodiny s LED diódou sa perfektne hodia na váš kancelársky stôl alebo domov. LED budík vám poskytne presný čas a má dobrý zvuk budíka, ktorý vás prebudí. Tieto hodiny s dreveným rámom sú ideálne pre mladých ľudí.

3. Trojuholníkový dizajn LED hodín:

Trojuholníkový dizajn LED hodín

Mať drevené chladné hodiny je skvelý nápad. Tieto hodiny dokonale sedia na doske stola. Trojuholníkový tvar hodín je jedinečný a bizarný. Farba použitá v týchto hodinách je modrá, ale môžete si vybrať rôzne farby, ktoré sú k dispozícii.

4. Minimalistické LED hodiny:

Minimalistické LED hodiny

Tu sú jednoduché, ale ohromujúce LED nástenné hodiny, ktoré vám India ponúka. Minimalistický prístup k týmto hodinám je to, čo ich odlišuje. Hodiny sú presne to, čo potrebujete, aby miestnosti dodal nejaký charakter alebo kúzlo. Veľké číslice týchto hodín je možné vidieť z diaľky.

5. Dizajn kompaktných LED hodín:

Kompaktný dizajn LED hodín

Skúste tieto kompaktné LED digitálne hodiny, ktoré vyzerajú veľmi pôsobivo. LED svetelné hodiny sú dokonalým spôsobom, ako rozjasniť miestnosť. LED svetlá použité v týchto hodinách sú založené na regulácii teploty. Má priehľadné puzdro, ktoré dobre ukazuje čísla.

6. LED Word Clock:

LED svetelné hodiny

Okrem digitálnych hodín existujú aj LED hodiny. Tieto hodiny vám poskytnú čas vo forme vety. Jedná sa o LED svetelné hodiny, ktoré fungujú ako LED stolové hodiny. Slová v hodinách sú tučným písmom a veľkými písmenami, aby ste mohli ľahko prečítať čas.

7. Okrúhly dizajn LED hodín:

Okrúhle LED hodiny

Tu sú veľké led modré hodiny, ktoré môžete mať doma alebo v kancelárii. Okrúhle číslice na hodinách sú tučné a veľké. Tu použité LED svetlá sú skvelé aj do tmavých miestností. Vďaka týmto okrúhlym veľkým LED nástenným hodinám budete môcť odčítať čas v tmavých miestnostiach. LED analógové hodiny môžu byť pre niekoho perfektným darčekom.

8. Dizajn športových LED hodín:

Športový dizajn LED hodín

Väčšina športových areálov vyžaduje, aby hodiny ukazovali správny čas na udalosť. Červené LED hodiny sú ideálne pre športové areály. LED elektronické hodiny ukazujú čas v digitálnom formáte s hodinami, minútami a sekundami. To pomáha športovým úradom správne sa rozhodnúť pre väčšinu športových podujatí.

9. Kalendár LED hodiny:

Kalendár LED hodiny

Je skvelé mať kompletné hodiny s kalendárom, ktoré vám poskytnú nielen dennú dobu, ale aj deň, mesiac a rok. Tieto LED atómové hodiny sú ideálne do škôl, kancelárií a tiež domácností. Obrovské informácie, ktoré vám hodiny poskytnú, sú priam dokonalé. Toto môžete kedykoľvek použiť pre všetky potrebné údaje.

10. Master LED hodiny Design:

Master LED hodiny design

Zaobstarajte si tieto hodiny vedené pán-otrok, ktoré môžete použiť v továrni alebo kancelárii s mnohými miestnosťami. Hlavné hodiny a otrokové hodiny pracujú spoločne, aby vám poskytli presné načasovanie. Hodiny sú vhodné do prepojených miestností. Displej funguje aj na GPS, a tak sú informácie presné.

11. LED odpočítavanie hodín:

Odpočítavanie LED hodín

Zaobstarajte si tieto biele LED odpočítavacie hodiny, ktoré zobrazujú čas odpočítavania pre každú udalosť. Môžete nastaviť odpočítavanie na požadovaný čas a podľa toho spustí načasovanie. Tieto hodiny sú ideálne pre svoje jasné svetlá a nápisy. Na hodinách si môžete vybrať aj slová, ktoré by ste chceli.

12. Personalizované LED hodiny:

Prispôsobené LED hodiny

Obdarujte niekoho, koho máte radi, tieto hodiny s LED diódami, ktoré majú navrchu osobnú správu. Na skle sú leptané nápisy, ktoré by ste chceli povedať svojmu blízkemu. Obraz je možné aj vyleptať na sklo. Tieto hodiny sú perfektné aj so svetlom, ktoré sa zobrazuje nielen na hodinách, ale aj na sklenenej fasáde.

13. Detský dizajn LED hodín:

Detský dizajn LED hodín

Väčšina detí miluje farby a svetlé veci, ktoré obsahujú karikatúry. Tieto LED cestovné hodiny sú skvelé pre deti. Zobrazuje čas v 7 rôznych farbách. Kreslené obrázky na bokoch kocky sú zábavné aj pre deti. Môžete ich tiež darovať ako darček k narodeninám dieťaťa.

14. LED hodiny s nízkym videním:

LED hodiny s nízkym videním

Jedná sa o zelené LED hodiny, ktoré majú výhodu slabého videnia. Hodiny je možné použiť aj ako budík, ale aj nahlas. Hodiny sú vhodné pre starších ľudí, pretože dobre vidia čas aj v noci. Hlasný zvuk budíka je dobrý aj pre tých, ktorí zle počúvajú dobre.

15. Vlastné LED hodiny:

LED hodiny vyrobené na mieru

Tu sú najnovšie LED hodiny vyrobené na mieru. Hodiny vyzerajú ako drevené bloky s otvormi v nich. Hodiny v analógovom štýle sú skutočne ozdobou, ktorú môžete mať doma. Sú to zberateľské predmety, ktoré musíte uviesť do prevádzky.

LED hodiny sú svetlé a pestré a dodávajú sa vo farbách od červenej, modrej, zelenej až po neónovú. Tieto hodiny rozžiaria miestnosť a dajú sa použiť aj v noci. Hodiny môžu byť malé aj veľké. Môžu byť prispôsobené na darčeky alebo môžu byť pre deti. Môžete si tiež vytvoriť hodiny LED.