15 jednoduchých a štýlových návrhov analógových hodín s obrázkami v Indii

Analógové hodiny sú skvelým spôsobom, ako zistiť čas pomocou ručičiek. Hodinové a minútové ručičky sú v týchto hodinkách hlavným zameraním. Hodinová ručička je kratšia a minútová je dlhšia. Majú tiež sekundovú ruku, ktorá je veľmi tenká. Čísla na ciferníku ukazujú čas od 1 do 12. Vyskúšajte tieto dobré analógové hodiny pre svoj domov alebo kanceláriu. Skvelou voľbou sú aj budíky.

Rôzne typy vzorov analógových hodín v Indii:

Tu sme zaradili 15 jednoduchých a najlepších návrhov analógových hodín s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. Analógové hodiny z brúseného hliníka:

Brúsené hliníkové analógové hodiny

Tu sú klasické analógové hodiny, na ktoré sa dá nádherne pozerať. Veľký ciferník je veľmi prehľadný aj z veľkej vzdialenosti. Biele pozadie a čierne ručičky na hodinách sú perfektné na čítanie času. Hodiny z brúseného hliníka majú na okraji pekný strieborný povrch.

2. Kovové atómové analógové hodiny:

Kovové atómové analógové hodiny

Tieto jednoduché analógové nástenné hodiny sú skvelé nielen na pohľad, ale aj na funkčnosť. 16 palcové hodiny je možné použiť ako tiché analógové hodiny. Kovová základňa hodín im dodáva dobrú odolnosť, ktorá vydrží veky. Tieto hodiny majú najbežnejšiu čiernobielu farbu.

3. 24 hodinové analógové hodiny:

24 hodinové analógové hodiny

Jedná sa o nádherné jednoduché analógové hodiny, ktoré vám ukážu čas nielen v 12 -hodinovom formáte, ale aj v 24 -hodinovom formáte. Je to perfektné ako vyučovacie analógové hodiny, pretože ukazuje čas v oboch formátoch. Deti sa môžu naučiť čítať čas oboma spôsobmi. Vďaka tomu lepšie porozumejú času.

4. Synchronizované analógové hodiny:

Synchronizované analógové hodiny

Tu je skvelá zbierka analógových hodín, ktorá je synchronizovaná. Myšlienka týchto hodín je, že keď nastavíte čas na hodinách, sekundovú ručičku je možné zastaviť a spustiť od začiatku. Toto sú analógové hodiny v reálnom čase, ktoré môžete nastaviť podľa správneho priemerného času.

5. Drevené analógové hodiny:

Drevené analógové hodiny

Medzi mnohými obrázkami vzorov analógových hodín nájdete najúžasnejšie drevené analógové hodiny. Drevený rám hodín je veľmi rustikálny a vyzerá veľkolepo. Drevené analógové hodiny sú prvotriednou kolekciou, ktorú si obľúbi veľa ľudí. Je to veľmi tradičné a je to tiež vzácna zbierka.

6. Vonkajšie analógové hodiny:

Vonkajšie analógové hodiny

Niektoré zo známych verejných miest majú veľké analógové hodiny, ktoré ukazujú čas verejnosti. Tieto analógové hodiny sú obrovské a je ich možné vidieť z veľkej vzdialenosti. Hodiny majú veľké hodinové a minútové ručičky a každú hodinu odbíjajú. Čísla sú dostatočne veľké na to, aby boli aj ľahko viditeľné.

7. Informatívne analógové hodiny:

Informatívne analógové hodiny

Je skvelé mať všetky potrebné informácie o čase na jednom mieste. Tieto moderné analógové hodiny majú všetky informácie o čase a dátume. Hodiny ukazujú čas v dvoch formátoch – pomocou ručičiek a v číselnej forme. Hodiny tiež zobrazujú dátum vo formáte mesiaca, dňa a dátumu.

8. Štvorcové analógové hodiny:

Štvorcové analógové hodiny

Square je tiež skvelým tvarom pre hodiny. Tieto štvorcové analógové hodiny sú celkom moderné a štýlové. Chladné analógové hodiny sa nachádzajú vo väčšine domácností a kancelárií. Štvorcový rám hodín môže byť plastový alebo kovový.

9. Animované analógové hodiny:

Animované analógové hodiny

Tu sú veľmi cool animované analógové hodiny, ktoré môžete mať vo svojom počítači alebo telefóne. Animované hodiny majú dve ruky v podobe ľudských postáv. Hodinová ručička je formou muža a minúta je formou ženy. Animované hodiny tiež ukazujú počet minút, ktoré uplynú.

10. Interaktívne analógové hodiny:

Interaktívne analógové hodiny

Ak chcete deti poučiť o čase, je najlepšie mať tieto interaktívne analógové hodiny. Tieto hodiny poskytujú deťom predstavu o čase a o tom, ako funguje. Učebné analógové hodiny poskytujú deťom čas v hodinách a minútach. Dozvedia sa, koľko minút je za jednu hodinu.

11. Doplnok pre analógové hodiny:

Doplnok pre analógové hodiny

Pomocou jQuery môžete ľahko vytvoriť niekoľko prispôsobiteľných návrhov analógových hodín. Tieto analógové hodiny jQuery sú ideálne pre vaše programy a weby. Hodiny sú elegantné a elegantné a pôsobia veľmi efektne. Fungujú správne do minúty a to je správne aj pre vaše webové stránky.

12. Cestovné analógové hodiny:

Cestovné analógové hodiny

Musíte poznať čas, nech ste kdekoľvek. Ak ste na dovolenke alebo v práci, potrebujete budík, ktorý vás ráno zobudí. Tento analógový cestovný budík je perfektný spôsob, ako byť pripravený v správny čas. Budík zazvoní v pravý čas, aby vám pripomenul váš deň. Budík môžete vypnúť stlačením tlačidla.

13. Analógové hodiny s dvojitým zvončekom:

Analógové hodiny s dvojitým zvončekom

Niektorí ľudia preferujú vintage vzhľad a štýlový analógový budík s dvojitým zvončekom. Tento budík má roztomilé zvonenie zvončekov na oboch stranách hodín. Alarm je možné vypnúť stlačením zvončekov. Toto je možné vopred nastaviť, aby ste získali správny čas.

14. Detské analógové hodiny:

Detské analógové hodiny

Deti milujú farby a svetlé veci. Tieto analógové hodiny pre deti sú ideálnym spôsobom, ako ich naučiť a zaujať ich časom. Hodiny sú jasné a farebné a to zabaví deti. Hodinová a minútová ručička boli tiež označené.

15. Analógové hodiny s háčikom:

Analógové háčkové hodiny

Tu sú štýlové háčkové hodiny, ktoré môžete zavesiť na stenu. Ukazuje čas na oboch stranách. Dvojité hodiny sú skvelé do veľkých miestností ako rozdeľovač. Jedná sa o dobre vyzerajúce hodiny, ktoré môžete použiť medzi miestnosťami. Hodiny sú okrúhle a jasné, aby ich bolo možné vidieť z diaľky.

Dizajn analógových hodín vám ukazuje čas pomocou hodinovej a minútovej ručičky. Môžu byť interaktívne, výukové, j Dotazovacie hodiny. Môžu mať aj okrúhle alebo hranaté rámy. Môžete mať aj analógové hodiny pre deti, ktoré sú farebné.