15 jednoduchých a najlepších návrhov okrúhlych hodín s obrázkami

Plánujete dodať svojej obývačke, jedálni alebo dokonca spálni trochu originality? Okrúhle hodiny sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu nudnému životu veľa štýlu a modernosti. Nielenže vám pomôžu sledovať čas, ale tiež vám pomôžu upútať veľkú pozornosť, najmä keď vítate hostí vo svojom dome..

Najnovšie návrhy okrúhlych hodín v Indii:

Tu sme zaradili 15 jednoduchých a moderných návrhov okrúhlych hodín s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. Škandinávske moderné a čierne nástenné hodiny z čierneho a ružového zlata:

Škandinávske moderné a nástenné hodiny v čiernom a ružovom zlate

Jedná sa o krásne 12 “netikajúce okrúhle nástenné hodiny vyrobené z pevného rámu v prevedení ružového zlata. Dizajn vyzerá úplne úžasne a jeho úplne tichá nebiehavá technológia zabráni akémukoľvek rušeniu. Jeho vysokokvalitné pohyby zaručujú presný čas a štrbina na zadné klince uľahčuje zavesenie na stenu.

2. Ručne vyrábané moderné okrúhle nástenné hodiny z prírodnej brezy:

Ručne vyrábané moderné okrúhle nástenné hodiny z prírodnej brezy

Jedná sa o pomerne malé okrúhle nástenné hodiny s priemerom iba 10 palcov. Tieto krásne ručne vyrábané hodiny sú vyrobené z pravého brezového tvrdého dreva v USA. Vďaka laserom gravírovaným číslam vyzerá moderne a štýlovo. Vďaka čistému vzhľadu je ideálny do obývacích izieb.

3. Moderné okrúhle nástenné hodiny pre okolité počasie:

Moderné okrúhle nástenné hodiny do okolitého počasia

Tieto 12 ”nástenné hodiny s okrúhlym závitom sú jedným z technologicky najvyspelejších nástenných hodín, aké môžete nájsť. Tieto okrúhle hodiny sú vyrobené z lesklého hliníka a sú úplne riadené rádiom-automaticky teda synchronizujú čas niekoľkokrát denne, nikdy nie je potrebné ich resetovať a byť presné na sekundu. Obsahuje tiež duálny snímač teploty a vlhkosti, ktorý monitoruje vaše prostredie.

4. Moderný dizajn okrúhlych nástenných hodín:

Moderný dizajn okrúhlych nástenných hodín

Jedná sa o pomerne veľké okrúhle nástenné hodiny s priemerom 16 palcov. Má veľké množstvo ľahko čitateľných čísel, predný sklenený kryt a rám je úplne vyrobený zo skutočného dreva. Super kvalitný pohyb kremeňa úplne zaručuje presný čas a úplne tiché prostredie. Musíte mať vo svojej kuchyni alebo spálni.

5. Klasika & Moderné okrúhle nástenné hodiny:

Klasické & amp; Moderné okrúhle nástenné hodiny

Ak milujete jednoduché a elegantné okrúhle nástenné hodiny, je to pre vás. Jedná sa o veľmi jednoduché, čisté a ultramoderne vyzerajúce čierne hodiny. Okrúhly kovový rám je čiernej farby s dobre čitateľnými bielymi akcentmi. Dá sa ľahko namontovať na akúkoľvek stenu a má priemer 12 palcov. Dôrazne sa odporúča pre firemné kancelárie.

6. Rímsky dizajn okrúhlych nástenných hodín:

Rímsky dizajn okrúhlych nástenných hodín

Tieto núdzové 24 “železné extra veľké okrúhle nástenné hodiny s vyrytými rímskymi číslicami vás určite upútajú. Budete tak sledovať nielen čas, ale aj štýl a módu. Tento kvalitný dekor bude perfektný pre každú izbu – či už ide o obývačku, alebo kuchyňu alebo spálňu.

7. Moving Gear Moderné okrúhle nástenné hodiny:

Moving Gear Moderné okrúhle nástenné hodiny

Jedná sa o jedinečný kus okrúhlych nástenných hodín, ktoré by mal vlastniť každý. Celá predná strana s priemerom 12 palcov je osadená okrúhlym tabuľovým sklom. Predná časť hodín pozostáva z krásne vyzerajúcich pohyblivých prevodov, ktoré sú nezávislé od pohybu času. K dispozícii je tiež živý červený second hand.

8. Moderné stužkové okrúhle hodiny:

Moderné stužkové okrúhle hodiny

Tieto 12-palcové nástenné hodiny s okrúhlym tvarom sú jediné svojho druhu s čiernymi oceľovými stuhami s práškovým nástrekom, ktoré označujú hodiny týchto moderných hodín. Strieborné ručičky uľahčujú čítanie a hodiny Quartz robia hodiny presnými a bezúdržbové.

9. Biele keramické moderné nástenné hodiny:

Biele keramické moderné nástenné hodiny

Tieto 10 ”malé biele okrúhle nástenné hodiny sú umelecké dielo. Je to jemná biela porcelánová tvár a zlaté ruky, ktoré splynú s každou vašou miestnosťou. Má tiež quartzový strojček a je úplne tichý. Na udržanie prevádzky stačí jedna batéria AA.

10. Čierne kovové moderné nástenné hodiny:

Moderné nástenné hodiny z čierneho kovu

Tieto minimalisticky vyzerajúce moderné okrúhle nástenné hodiny vytvorili skutoční umelci v Cincinnati v štáte Ohio. Plne rezané, maľované, pripravené a zmontované v USA. Hodiny sú vyrobené z hliníka s práškovo lakovanými okrajmi a sú vybavené hodinovým motorom založeným na tichom nepretržitom pohybe. Povrch hodín má pololesklý povrch, ktorý je možné ľahko zotrieť mäkkou bavlnenou handričkou a je možné ho ľahko zavesiť na stenu..

11. Hodvábne moderné okrúhle hodiny na stenu:

Hodvábne moderné okrúhle hodiny na stenu

Tieto hodvábne nadrozmerné okrúhle nástenné hodiny sú skutočne vyrobené v Nemecku. Tieto hodvábne hodiny sú vyrobené z vysoko kvalitného hodvábu, ktorý je tiež recyklovateľný ako pevný plast. Hodiny obsahujú čierne aj biele ručičky pre vynikajúcu koordináciu farieb. To vytvára pre každého zložitý, vzdušný a pútavý dizajn. Ideálne ako darček pre niekoho.

12. Luxusné moderné tiché netikajúce okrúhle hodiny:

Luxusné moderné tiché netikajúce okrúhle hodiny

Tieto krásne okrúhle nástenné hodiny sú vyrobené z tvrdého ružového zlata, ktoré žiari ako veľmi atraktívny dizajn. Tieto 12-palcové hodiny sú vybavené vysoko kvalitným strojčekom, ktorý vám poskytne najpresnejší a najpresnejší čas. Tichá nehlučná bezhlučná technológia tiež pomáha eliminovať všetky druhy rušenia používateľa. Tu je dodávaný so zadným otvorom na klince, ktorý ho ľahko zavesí na steny.

13. Tiché kovové nástenné okrúhle hodiny:

Tiché kovové nástenné okrúhle hodiny

Tieto 12-palcové okrúhle kovové nástenné hodiny v modrej farbe skutočne vyzerajú úžasne a sú skvelým ozdobným kúskom vo vašom dome. Ciferník je dodávaná vo veľkom počte a protihlukové sklíčko uľahčuje sledovanie času. Hodiny sú vybavené quartzovým strojčekom na presné určovanie času a jeho tichý chod, bez tikania, zaisťuje pohodlný spánok a lepšie pracovné prostredie bez rušenia.

14. 3D moderné okrúhle hodiny vzory:

3D moderné návrhy okrúhlych hodín

Jedná sa o veľmi pekne vyzerajúce moderné okrúhle nástenné hodiny. To, čo ho odlišuje, je minimalistický a súčasný štýl s 3D čiarami v tvare kapsuly, ktoré pôsobia ako ukazovatele hodín. Unikátny zodpovedajúci okraj, spolu s hodinovými ručičkami a čiarami, hodinám dodávajú veľmi kreatívny ilustračný vzhľad v kreslenom štýle. Hodiny sú ukončené matným povrchom bez skleneného krytu.

15. Veľké digitálne moderné nástenné hodiny:

Veľké digitálne moderné nástenné hodiny

Jedná sa o super veľké okrúhle nástenné hodiny s vytlačenými číslicami, ktoré sa označujú každú hodinu. Moderný a chytľavý dizajn je skutočne zvláštny a jedinečný. Hodiny sú napájané výlučne batériou a budú skvelým doplnkom vašej domácnosti. Môže slúžiť aj ako darček pre vašich blízkych.

Ak ste nadšení pre štýlové a moderne vyzerajúce okrúhle hodiny, tento zoznam vám určite pomôže vybrať si ten najlepší pre seba a svoju rodinu. Uisťujeme vás, že z každého z nich sa zatočí hlava a budete si ich viac vážiť.