9 štýlových návrhov indickej kolekcie Hijab pre ženy

Indická kultúra je bohatá na tradície a je známa jednoduchosťou a skromnosťou. Indická islamská spoločnosť je konzervatívna, ale moslimské ženy úspešne spojili módu s modernou. Štýlový moslimský indický hidžáb je kombinovaný s indickým oblečením ako saris/ salwar kurta.

Najlepšia indická kolekcia Hijab Stye pre ženy:

Spojenie modernosti a konvenčných štýlov Top 9 indickej módy hidžáb ponúka pohľad z vtáčej perspektívy na tento obrovský indický módny priemysel..

1. Ležérna móda hidžábu:

Ležérna hidžábska móda

Indiáni sú jednoduchí, rovnako ako ich štýl. Jednobarevná pokrývka hlavy zladená s neformálnym tlačeným salwar kameez/ churidar s indickou dupidou v štýle hidžáb vyzerá úchvatne na príležitostné stretnutia, večierky alebo len tak z okna. Experimentujte s farebnými kombináciami s hidžábom a oblečením a vyniknite v dave.

2. Hijab v modernom/párty štýle:

Moderný/párty štýl Hijab

Sari je dôstojné oblečenie a dá sa nosiť aj inak- bengálsky/orrisa alebo maharashtriansky. Výber hidžábu, ktorý sa zhoduje so sárí, sa stáva podpisovým vyhlásením, ktoré jej dodáva jemný vzhľad. Zladenie hidžábu z indickej zbierky hidžábu so saree-blúzkou a používanie brošne, volánov a perál zvýrazňuje osobnosť.

3. Trendový štýl kancelárie Hijab:

Trendový kancelársky štýl Hijab

Inteligentné profesionálne dámy/dievčatá sa kvôli konzervatívnemu islamskému oblečeniu necítili obmedzované. Inteligentne zladili svoje šaty- rifle/palazzos sarees/salwar kurta/s bajkami a jednoduchou jednofarebnou alebo potlačenou bavlnou/polyesterom v hidžábe v indickom štýle. Inteligentne zladený islamský odev so západným/indickým štýlom si zachováva svoj vzhľad a skromnosť. V profesionálnom okruhu sa pohybujú ľahko.

4. Školáčky Hidžáb:

Školáčky Hijab

Indický hidžáb pre školáčky podporuje pocit jednoty a dodržiava náboženské zásady. Hidžáb je jednoduchý šál cez hlavu, pripnite si boky pod bradu a prevráťte ho okolo ramien a nakoniec roztiahnite oba konce tak, aby zakryl hrudník. Indické hidžábové dievčatá zodpovedajú oblečeniu, ktoré predpisuje škola/vysoká škola.

5. Štýl Kiddy Hijab:

Štýl Kiddy Hijab

Hidžábska móda je stále obľúbenejšia aj u detí. Atraktívne vzory hidžábu sú navrhnuté pre deti, vďaka ktorým vyzerajú roztomilé a rovnako islamské. Väčšina malých dievčat nasleduje svojich starších v obliekaní. K ich bacuľatým lícam je k dispozícii široká škála čiernych/bielych vyšívaných puntíkov, maskovaných/tlačených hidžábskych indických štýlov.

6. Teens Hijab Style:

Teens Hijab Style

Tínedžeri sú temperamentní a indický moslimský tínedžer nie je výnimkou. K dispozícii sú krásne, moderné indické hidžáby, ktoré zodpovedajú ich nálade. Ohromujúci šifón, hodváb, chladná viskóza s potlačou sa perfektne hodí na každodenné nosenie. V kombinácii so šatami a topmi to vyzerá elegantne a žensky.

7. Štýl Dupatta Hijab:

Štýl Dupatta Hijab

Žiadne hádky so štýlmi hidžábu, ak si dáma oblečie salwar kameez. Zodpovedajúce, plynulé duppata môžu byť hidžáb v indickom štýle, jeden koniec svojej dupaty si štýlovo zastrčte okolo hlavy a druhý koniec nechajte plynúť za sebou. Tento úžasný ležérny vzhľad určite dodá každej dáme fascinujúci vzhľad.

8. Svadobné hidžáby:

Svadobné hidžáby

Saree je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každej indickej ženy. Formálna príležitosť, ako je svadba, im dáva príležitosť elegantne sa obliecť pomocou perfektne zladených doplnkov. Indické štýly svadobného hidžábu sa stávajú módnou záležitosťou. Silne zdobená hodvábna saree s kontrastným jednofarebným hidžábom v kombinácii s maatha tikka je etnickým vzhľadom, ktorý preferujú dámy..

9. Hidžáb v konvenčnom štýle:

Hijab v konvenčnom štýle

Staršia generácia indických moslimských dám alebo tých, ktorí žijú vo vidieckych oblastiach, stále preferuje konvenčný čadžánsky hidžáb. Je to vrchný odev v plnej dĺžke, ktorý zakrýva hlavu a telo a klesá až k chodidlám. Je držaný rukami, pretože neexistujú žiadne rozparky na ruky a je vyvážený na ramenách.

Indická islamská spoločnosť dokázala, že skromné ​​stereotypné oblečenie je možné kombinovať so západným štýlom a vyzerať rovnako múdro a úžasne. Tradičné a konvenčné je zmyselné. Ich záujem o indickú módu hidžáb podnietil dizajnérov k experimentovaniu s rôznymi tkaninami a doplnkami, aby vytvorili inovatívne n praktické vzory.