9 najlepších návrhov malých sál s obrázkami v roku 2021

Interiérový dizajn je umenie a veda o vylepšovaní interiéru. Pri zariaďovaní akejkoľvek miestnosti, ako je obývacia izba, kuchyňa, spálňa atď., Je priestor veľmi dôležitý. Pred zdobením a zariaďovaním vašej haly majte na pamäti, koľko času tam trávia vaši rodinní príslušníci. Ak máte malý priestor, pri zariaďovaní potrebujete väčšiu starostlivosť. Záves na stenu, kvety, obrazy a lustre dodávajú miestnosti na kráse. Interiér malej sály potrebuje malý nábytok, pretože môžete použiť rozkladaciu pohovku, ktorá slúži svojmu účelu, jedna zo sedačky aj druhá postele. Môžete použiť skladací nábytok a nábytok na kolieskach. Existuje mnoho ďalších nápadov na dizajn haly pre malú sálu, ktorú máme, pozrite sa.

Krásne & Najnovšie návrhy malých sál:

Pozrime sa na 9 jednoduchých a moderných nápadov na dizajn malej sály s obrázkami.

1. Dizajn malej sály so vstupom:

návrhy malých sál

Vstupná hala a foyer sú úplne prvé, čo hosť vidí pri vstupe do domu. Toto malé foyer má bielu a sivú farbu steny. Hnedá drevená podlaha poskytuje vynikajúci kontrast k hale. Túto úzku cestu je možné použiť ako nápady na zdobenie malej chodby.

2. Malý sál s tehlami:

Dizajn tehlových stien

Tehlové múry sa teraz preslávili v nápadoch na interiérový dizajn malých hál. Rustikálna atmosféra dodá každému interiéru očarujúci vzhľad. Vankúš do pohovky, stoličky, podlahového koberca a nástennej maľby prináša očarujúci prízvuk do moderných interiérov so starožitnými tehlovými stenami a stropmi..

3. Interiér drevených paliet pre malú halu:

Interiér drevených paliet pre malú halu

Drevené steny môžu duchovne zjednodušiť priestor za posteľou alebo hlavnou stenou haly. Koláž z kúskov dreva dodáva geometrii a textúre. Dekoračný doplnok ako tehlová stena, konferenčný stolík a rohový kus poskytuje úžasný vzhľad.

4. Čierny & Biely štýl pre malú sálu:

Čiernobiely štýl pre malú sálu

Čierna a biela nikdy neboli dekadentné. Táto sála nás priťahuje svojim pôvabom, od ostrej bielej steny cez luxusný koberec cez luster až po fotorámčeky. Táto sála pôsobí vintage a elegantným dojmom.

5. Návrh okna od podlahy k stropu:

Dizajn okna od podlahy k stropu

Ak má vaša predsieň vysoký strop, využite priestor naplno tak, že ho vyzdobíte spôsobom, ktorý priťahuje oko nahor. Sklo od podlahy až k stropu, splňte cieľ a urobte z haly malú až veľkú.

6. Dizajn štýlu neutrálneho nastavenia:

Dizajn štýlu neutrálneho nastavenia

Jednou z najobľúbenejších myšlienok interiérového dizajnu pre malú sálu je použitie neutrálnych farieb na steny, podlahy, strop a nábytok. Táto farba rozširuje priestor haly. Mäkké svetlá tiež osvetľujú halu.

7. Ozdobte štýlom zrkadla:

Ozdobte zrkadlovým štýlom

Na malých miestach môžete použiť zrkadlá, aby sa cítili väčšie. Toto je najbežnejší nápad zavesiť veľké zrkadlo na centrálne miesto, aby ste zaostrili. V tejto hale je zrkadlo umiestnené za zdrojom svetla, aby vytvorilo príjemnú atmosféru. Tieto nápady na prácu so zrkadlom môžete použiť aj pre malé chodby.

8. Klasika & Moderný dizajn témy:

Klasický a moderný motív

Farebné dobrodružstvo tejto haly vstrekuje do celého priestoru neuveriteľnú energiu. Exotická tkanina závesov na vankúše, ktoré zvýraznia vašu tému a textúru. Silné jasné farby robia to nadšenejšie.

9. Štýl krbov:

Štýl krbov

Krby sú vynikajúcim ohniskom pre akýkoľvek malý dizajn haly. Najnápadnejšie sú starožitné a moderné vzory. Táto sála má tradičný vzhľad s ladiacimi pohovkami a krbom.

Urobte zo svojho domova elegantné miesto so správnym výberom dekoratívnych kúskov. Hlavnou výhodou malej haly je, že potrebuje niekoľko kusov nábytku a dekoratívnych doplnkov. Sála je miestom rodinných stretnutí, osláv a spoločenských akcií, takže táto oblasť potrebuje viac pohodlia. Chodby sú tiež veľmi dôležitou súčasťou vášho domova. Chodby sú užšie ako priemerný domov. V trende sú rôzne nápady na malé chodby ako zrkadlová chodba, vintage chodba, elegantná a moderná chodba. Do malej siene môžete vyskúšať výrazné farby, tmavé koberce.