20 najnovších farebných prevedení sál s obrázkami v roku 2021

Je rok 2021! Čas na inováciu farebného dizajnu haly zo štandardnej bielej a béžovej na odvážnu a žiarivú farebnú paletu! Aké sú teda najnovšie odtiene, za ktoré väčšina návrhárov interiérov tento rok ručí? Od upokojujúcich pastelových po svetlé a pútavé farby pravdepodobne nájdete mnoho neočakávaných odtieňov, ktoré dodajú vašej sále nádych dramatickosti.!

V tomto článku sme vybrali niektoré z našich najobľúbenejších farebných prevedení stien do predsiene, aby sme vám pomohli vybrať ten správny, ktorý bude odrážať váš jedinečný štýl a osobnosť.!

Farebné prevedenie haly

Ako si vybrať najlepšie farby pre svoju sálu?

Ak je navrhnutie vašej haly jednou z veľkých výziev, je výber správneho výberu farby pre halu ďalšou! Väčšina ľudí to považuje za skľučujúce na nulu v správnom odtieni stien haly, a preto hrajú bezpečne s tlmeným odtieňom, akým je biela alebo sivá. Môžete však postupovať podľa týchto jednoduchých tipov, ako do miestnosti pridať trochu farby a odľahčiť prostredie:

 • Najprv si urobte mentálny náčrt toho, ako chcete, aby vaša izba vyzerala! Máte inšpiráciu ako plážový motív, Boho, Vintage, Classic, Rustic? Ak áno, je vaša práca super jednoduchá! Vyberte si všetky farby a odtiene, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu popisu ideálnej haly!
 • Akonáhle to urobíte, sadnite si so svojim interiérovým dizajnérom a pochopte základy techník farebnej schémy. Do užšieho výberu niektorých vašich obľúbených farieb a rozhodnite sa, či chcete byť monochromatický (jednofarebný), bezplatný režim (výber opačných farieb, ako je čierna a biela), analógový režim (výber súvisiacich farieb, ako je modrozelený) atď..
 • V prípade, že sa stále držíte neutrálnych odtieňov, ako je béžová alebo sivá, môžete použiť strop alebo jednu pevnú stenu na pridanie kontrastnej farby na oživenie priestoru bez toho, aby ste museli preháňať..
 • Vykonajte vzorkovanie na stenách, aby ste zistili, či milujete farbu, ktorú ste si vybrali! Tak získate realistický obraz o tom, ako vaša farba na stene skutočne vyzerá, a ušetríte čas i peniaze.
 • Ak chcete použiť tmavé farby, ako je tmavo modrá, gaštanová atď., Môžete tak urobiť, ale opatrne! Použite hlbší odtieň iba na jednu stenu, aby ste predišli tomu, že vaša sála bude pôsobiť ako gotický brloh! Udržujte strop, bočné steny a ďalšie interiérové ​​prvky v svetlejších odtieňoch, aby sa tmavé steny vyrovnali.
 • Neváhajte experimentovať s jasnejšími farbami, ako je zelená, žltá, oranžová atď., Aby ste svojej miestnosti dodali svojrázny charakter.

Vastu tipy na výber najlepšieho farebného prevedenia halovej steny:

Podľa Vastu Shastra majú farby významný vplyv na telesné a duševné blaho obyvateľov domu. To je dôvod, prečo odborníci Vastu odporúčajú použiť do haly konkrétne Vastucolors, aby pritiahli pozitívnu energiu a súčasne zvýšili kvocient štýlu. Tu sú niektoré farby laku Vastu do haly, ktorá je postavená tak, aby v dome bola orientovaná na sever, východ alebo severo-východ:

 • biely
 • Béžová
 • Krém
 • žltá
 • Svetlo ružová

Verí sa, že tieto farby prinesú do vášho domova vnútorný pokoj a mier. Tiež dodajú štipku sofistikovanej elegancie a naplnia vašu sálu teplom a šťastím!

Najlepšie návrhy farebných sál v Indii:

Pozrime sa na 20 jednoduchých a moderných farebných kombinácií pre predsieň s obrázkami.

1. Farebné prevedenie čiernej a červenej siene:

Farebný dizajn haly čiernej a červenej

Nepripomína vám táto miestnosť romantické filmové noci, ktoré ste prežili so svojim partnerom? Tieto chvíle si môžete užívať každý deň tým, že si vymaľujete izbu čiernymi a červenými! Toto odvážne a krásne duo sa môže stať vašou najnovšou posadnutosťou! Uistite sa, že povrch stien je hladký a bezchybný, aby farby vyskočili. Udržujte nábytok v bielej, čiernej a odtieňoch červenej!

2. Farebný dizajn haly inšpirovanej plážovou chatrčou:

Dizajn steny haly inšpirovanej plážovou chatrčou

Pozrite sa na tento upokojujúci vzor steny pre vašu sálu, ktorý vám pripomína peknú plážovú chatrč! Mramorovaný efekt sa vykonáva pomocou odtieňov béžovej farby ako vynikajúca kulisa pre všetky vaše nástenné závesy. Môžete dokonca pridať drevený panel, ktorý ozdobí stenu a pozdvihne jej krásu. Najlepším spôsobom, ako doplniť striedmosť tohto dizajnu steny, je pridať do miestnosti farebné škvrny.

3. Farebná kombinácia Asian Royale pre Hall:

Farebná kombinácia Asian Royale pre Hall

Asian Paints Royale sa stala synonymom pre luxusné kombinácie farieb na steny. Emulzné farby sú vybavené teflónovým povlakom, vďaka ktorému sú vodeodolné a odolné voči škvrnám. Navyše máte k dispozícii širokú škálu odtieňov, ktoré vyhovujú vašim interiérovým témam. Tu je jedna taká miestnosť, v ktorej sa na vymaľovanie miestnosti s dokonalým obrazom používajú príjemné odtiene ako béžová a biela!

4. Farba farby Nippon pre Hall:

Farba farby Nippon pre Hall

Pozrite sa na tento najnovší farebný návrh na halu od Nippon Paints, ktorý prináša estetickú príťažlivosť pre váš domov. Rohy miestnosti sú zvýraznené tmavším odtieňom v rovnakej farebnej schéme pre jedinečný pocit. Tento koncept funguje mimoriadne dobre v malých až stredne veľkých miestnostiach, aby čo najlepšie využil dostupný priestor. Svetlý pokoj si doprajte pomocou minimalistického nábytku a svetlých podláh!

5. Kombinácia farieb Sunmica pre Hall:

Kombinácia farieb Sunmica pre halu

Pozrite sa na túto ultramodernú halu, ktorá je vyrobená v kombinácii bielej emulznej farby a plechov Sunmica. Výkazná stena je pomocou panelov prevedená na televíznu skrinku-zobrazovaciu jednotku. Ich udržiavanie vo svetlejších odtieňoch dodá vášmu domu prvok nevyslovenej elegancie. Vyberte si žiarivo žltú stoličku s akcentom v tejto úplne bielej miestnosti, aby ste vniesli WoW faktor!

6. Kombinácia zelenej farby pre Hall:

Kombinácia zelenej farby pre Hall

Zelená je univerzálna farba, ktorá môže vo vašej hale vytvoriť pozitívnu atmosféru. Ak ste ochotní experimentovať, vyskúšajte túto elektrickú zelenú, ktorá dokáže zdvihnúť aj tie najnudnejšie nálady. Doplnenie tejto bielej farby môže uberať na veselosti a dodá vašej miestnosti moderný nádych. Môžete dokonca pridať niekoľko izbových rastlín, aby ste si vychutnali prírodnú auru!

7. Kombinácia zelenej farby Pista pre halu:

Kombinácia zelenej farby Pista pre halu

Táto tlmená farebná stena Pista Green vytvára vo vašej hale letné prostredie. Párovanie tlačených, pestrofarebných doplnkov dodáva priestoru zaujímavý charakter. Veľkorysé používanie bielok môže odrážať prirodzené svetlo a rozžiariť vašu izbu! Udržujte strop a lišty koruny v slonovinovej bielej farbe, aby do interiéru vniesli vzrušujúci pocit!

8. Kombinácia oranžovej farby pre Hall:

Kombinácia oranžovej farby pre Hall

Oranžová je jednou z trendových interiérových farieb stien, ktoré môžu vašej miestnosti dodať pocit tepla. Farebná schéma inšpirovaná jesennou atmosférou môže dodať priestoru novú príťažlivosť a bude pôsobiť príjemne. Neváhajte vkročiť do tmavšej zóny farebnej schémy! Ak vás niečo zaujíma, použite ho striedmo na akcentovanú stenu a skombinujte ho s neutrálnymi odtieňmi. Pridajte triezvy farebný nábytok, aby ste zabránili honosnému vzhľadu.

9. Kombinácia žltej farby pre Hall:

Kombinácia žltej farby pre Hall

Žltá je synonymom zábavy, optimizmu a vzrušenia. Použitie tohto farebného dizajnu haly môže priniesť slnečný efekt a rozjasniť váš priestor. V tejto schéme si môžete vybrať žiarivý odtieň a užívať si slnečné interiéry po celý rok. Doplňte túto farbu bielymi akcentmi na stenu a vhoďte do miestnosti niekoľko farebných prvkov, aby ste vytvorili trvalé dojmy!

10. Pretty Peach Hall Farebné prevedenie:

Farebný dizajn Pretty Peach Hall

Peach je určite jedným z najvyhľadávanejších odtieňov súčasných návrhov hál. Decentná elegancia tejto farby dodáva vášmu priestoru prvok sviežosti. Aj keď v tejto farebnej palete je veľa odtieňov, môžete skúsiť kombináciu hlbokých a svetlejších odtieňov a nakresliť pekný obrázok. Správny výber nábytku môže posunúť krásu vašej miestnosti na úplne novú úroveň!

11. Farebný dizajn zemitohnedej sály:

Zemitý hnedý sála farebný dizajn

Nikdy nepodceňujte silu zemitých farieb ako Browns! Táto všestranná farba sa pomaly dostáva na hlavný trh, ktorému dominujú pastelové a neutrálne farby. Trendová farba dodáva vašej hale pocit pokoja. To nie je všetko! Krásne doplní váš moderný nábytok a interiérové ​​doplnky!

12. Živé farebné prevedenie Hall Hall:

Žiarivé farebné prevedenie Hall Hall

Niekto môže mať druhé myšlienky o výbere farby, ako je napríklad nápadná ružová, do haly! Odborníci sa však domnievajú, že minimálne začlenenie tejto farby môže s vašim priestorom skutočne urobiť zázraky. Jednu stenu ponechajte v tomto odtieni a pre bočné steny zvoľte neutrálnu farbu ako bielu. Vyberte si jeden kus nábytku, ako je vankúš alebo kreslo, v tejto farbe, aby ste dodali dizajnérskemu nádychu!

13. Kombinované farby pre Hall:

Kombinované farby do obývačky

Ak chcete, aby vaša izba vyzerala ako obrovské umelecké dielo, nemrhajte časom! Pozrite sa na tento skvelý nápad, v ktorom sú šikovne zmiešané dve farby z opačných paliet. Kým bočné steny haly sú potiahnuté jemnou béžovou farbou, stred stropu Pop je natretý v gaštanovej farbe. To nie je všetko! Kvetinové nálepky v rovnakej farbe sa vykonávajú na hlavnej stene, aby na hostí zapôsobili!

14. Minimalistické farebné prevedenie siene:

Minimalistický farebný dizajn haly

Pre tých, ktorí pevne veria v koncept „menej je viac“, môže byť táto farebná schéma haly tou najlepšou stávkou! Ukľudňujúci odtieň zelenej je zmiešaný s odtieňom bielej, aby napodobnil krásu prírodného prostredia. Môžete pridať niektoré kusy nábytku v zelenej farbe a kontrastovať so zemitými odtieňmi, ako je hnedá. Ak pridáte niektoré kvetinové prvky, vaša izba bude pôsobiť veľkolepo!

15. Nápad na farebný dizajn White Hall:

Myšlienka farebného dizajnu White Hall

Elegancia a elegantnosť bielej farby nemá obdobu k žiadnemu inému odtieňu! Niet divu, prečo je to prvá voľba majiteľov domov. Ak sa však chcete odchýliť od stereotypného obrazu honosného „omietnutého“ povrchu na stenách, experimentujte s odtieňmi bielej. Udržujte svoj nábytok v súlade s témou, aby vaša izba vyzerala viditeľne svetlá a priestranná!

16. Odvážne farebné prevedenie sály:

Odvážne sálové farebné prevedenie

Farba ako Fialová môže vyzerať celkom zastrašujúco, ak nie je použitá múdro! Nikdy neurobte chybu, keď touto hlbokou farbou zakryjete všetky svoje steny. Namiesto toho vyberte pevnú stenu, aby ste použili túto farbu, a ostatné steny nechajte biele. Pokiaľ ide o nábytok, používajte túto farbu striedmo vo forme obliečok na vankúše, koberca alebo dokonca kytice kvetov na konferenčnom stolíku.

17. Farebné prevedenie návrhárskej vzorovanej siene:

Dizajnový vzorovaný sieňový farebný dizajn

Táto krásna stena so vzorom mramoru je skvelým nápadom na vylepšenie interiéru vašej haly. IT je možné vytvoriť pomocou iba farieb a špeciálnych maliarskych techník, ktoré dodajú vašej stene realistický mramorový vzhľad. Môžete si vybrať ľubovoľné dva kontrastné odtiene, ako je táto morská zelená a tmavo modrá, a zmiešať ich v tomto vzore. Ostatné prvky v miestnosti ponechajte minimálne, aby táto stena vynikla!

18. Farebné prevedenie Dark Harbor Hall:

Farebný dizajn sály Dark Harbor Hall

Je načase zmeniť svoj názor na výber tmavých farieb do haly. Odtiene, ako je táto, tmavo modrastá čierna, môžu do vašej miestnosti pridať veľmi potrebnú drámu. V tomto odtieni môžete ponechať iba jednu stenu alebo vymaľovať všetky štyri steny, aby ste sa cítili útulne. Aby miestnosť nevyzerala ako jaskyňa, ponechajte strop v žiarivo bielej farbe a vyberte si nábytok svetlých farieb.

19. Reliéfne farebné prevedenie siene:

Farebný dizajn reliéfnej siene

Dajte svojej hale honosný pocit tým, že sa rozhodnete pre túto lesklú, reliéfnu kovovú stenu. Tapeta inšpirovaná barokom jasne prevyšuje bežné techniky maľovania a lepenia na steny. Slúži ako skvelé zázemie pre vašu televíziu a ušetrí vám čas i námahu pri jej ďalšom zdobení. Môžete sa pozrieť na ďalšie vzory a farebné nápady a inšpirovať sa!

20. Farebné prevedenie textúrovanej siene:

Textúrované farebné prevedenie stien

Textúrované steny vždy zaujímali ústredné miesto v súčasných domácnostiach. 3D efekt nielen skryje nedokonalosti, ale tiež pozdvihne krásu interiérov. V závislosti od veľkosti steny si môžete vybrať z množstva textúr a vzorov, ktoré vo vašej hale vytvoria pôsobivé steny.

Dúfame, že sa vám tieto najnovšie farebné prevedenia hál páčili a chystáte sa použiť niektoré z týchto nápadov vo svojom dome. Nie ste si istí vhodnosťou farebnej kombinácie pre miestnosť, neváhajte sa obrátiť na odborníka na interiér. Ak je to možné, dajte si urobiť virtuálny návrh, aby ste vedeli, či sa do vašich myšlienok oplatí investovať!