10 najnovších návrhov televíznych sál s obrázkami v roku 2021

Návrhy televíznych jednotiek pre haly sú životne dôležité pre každý domov a ako najlepšie štýlovo predviesť zábavný systém je veľká výzva. Nájdenie správneho druhu zábavnej steny, ktorá bude vyhovovať potrebám vašej rodiny a bude ladiť s výzdobou a farebnou schémou vášho domova, je nevyhnutné, pretože by z neho nemalo byť len trápenie. Prejdite nadol a pozrite sa na tento rozsiahly článok o niektorých z najlepších návrhov televíznych sál na uloženie a zobrazenie cenného zábavného príslušenstva a pomôcok..

Najnovšie návrhy televíznych sál

Najlepšie návrhy televíznych jednotiek pre Hall:

Tu je našich 10 jednoduchých a moderných návrhov televíznych jednotiek pre sálu s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. Interiérový dizajn predsieňovej televízie:

Interiérový dizajn predsiene

Tu vidíme zbierku drevených skriniek, ktorá ponúka čistý a organizovaný vzhľad miestnosti pre zábavu/televíziu. Bledo tónovaná drevená jednotka s otvorenými policami ponúka chytré a inteligentné možnosti ukladania a zobrazovania s veľkým priestorom v strede na umiestnenie televízie. Táto sála je dobre osvetlená miestnosť s vysokokvalitnými mosadznými stropnými svetlami, ktoré zdôrazňujú vysokú funkčnosť tohto jednoduchého dizajnu televíznej jednotky pre predsieň, vďaka čomu miestnosť vyzerá aj esteticky skvele.!

2. Návrh televízneho stojana v hale:

Návrh televízneho stojana v hale

Jedná sa o jeden z najlepších moderných návrhov televíznych jednotiek pre sály s dizajnom s abstraktnou a geometrickou tematikou. Skrinka má otvorené police, ktoré pomáhajú nielen ukladať kuriozity a knihy spolu s televíznym príslušenstvom. Dizajn skrinky je módny a v strede má dostatočný priestor pre televíziu. Je v pohodlnej pozorovacej výške. Jednotka je umiestnená v nízkej výške a je ideálna do haly s nízkym počtom miest na sedenie.

3. Návrh pozadia sálovej televízie:

Návrh pozadia televíznej sály

Tu vidíme dekoráciu predsieňovej televízie poskytovanú krásnou kovovou tapetou na stene za ňou, ktorá dopĺňa a ladí so nástenným televízorom a bielou skrinkou so zložitými vzormi. Na vrchu skrinky je dostatok úložného priestoru. Dizajn je elegantný a dodáva dekorácii obývačky kráľovský vzhľad a kontrastné farby čiernej, striebornej a bielej dodávajú vizuálnej kráse miestnosti..

4. Návrhy televíznych skriniek pre sálu:

Návrhy televíznych skriniek do siene

Táto jednotka je multifunkčný stojan do obývačky s moderným dizajnom s otvorenými a zatvorenými nástennými policami, ktoré poskytujú primerané možnosti zobrazenia a skladovania. Vidíme televíziu odpočívajúcu na drevenej skrini a na policiach vystavené poháre na víno a fľaše. Drevená skrinka má na skrini aj otvorené police pre televízne príslušenstvo, ku ktorým je ľahký prístup. Tento dizajn domácej haly zodpovedá usporiadaniu miestnosti a dodáva jej prehľadný a organizovaný vzhľad.

5. Návrhy televíznych políc pre sálu:

Návrhy televíznych políc do haly

Tento dizajn televízora pre domácu halu je krásne vytvorený elegantný súčasný celok vyrobený podľa sviežich línií, ktoré najlepšie fungujú ako skvelý domáci dizajn na vystavovanie dekoratívnych doplnkov. Skrinka sa tu skladá z inteligentných a štýlových možností políc, ktoré poskytujú dostatočný úložný priestor pre vaše herné konzoly a ďalšie médiá. Jedná sa o všestrannú zábavnú jednotku, ktorá je ideálna pre rodinu a je vhodná do malej sály.

6. Návrhy televíznych skriniek pre sálu:

Návrhy televíznych skriniek do siene

Tu vidíme minimalistický dizajn halovej televízie v podobe hladkej dvojtonovej drevenej skrinky s funkciami pozostávajúcimi z úložných skríň s hladkým povrchom. Vďaka jedinečným dizajnom otvorených políc vyzerá celá jednotka štýlovo a ponúka viac ako dostatok úložného priestoru pre vaše každodenné potreby. Farebná kombinácia žltej a čiernej a dekoratívne doplnky a televízna kulisa v kontraste k drevenému panelu robia túto obývačku esteticky krásnou..

7. Návrhy haly LED TV:

Návrhy predsiene Led Tv

Tu vidíme fantastický dizajn, ktorý funguje najlepšie ako perfektné centrum na strávenie kvalitného času s rodinou hraním obľúbených videohier alebo sledovaním televízie. Táto organizovaná biela a hnedá lakovaná multifunkčná LED televízna jednotka ponúka skvelému vzhľadu vášho obytného domu a vytvára krásnu harmóniu s pohodlným usporiadaním sedenia. Štýlové police sú neuveriteľné a dodávajú eklektický dojem z dizajnu tejto televíznej jednotky pre malú sálu.

8. Návrh televíznej jednotky pre halu s úložným priestorom:

Návrh televíznej jednotky pre halu so skladom

Je to ideálny priestor pre zábavu do obývačky, ktorý ponúka všetky potrebné úložné priestory a funkcie. Tento dizajn je úžasný koncept, ktorý umožňuje diskrétne uložiť všetky audio/video zariadenia bez ovplyvnenia krásy celej jednotky. Tu dizajn televízneho stojana v hale robí štýlové vyhlásenie a zároveň ponúka praktické riešenie pre všetky vaše potreby skladovania. Nielenže to dobre vyzerá, ale šetrí miesto tým, že sa pohodlne prispôsobí jednej strane haly vedľa schodiska.

9. Návrh nábytku pre televíznu sálu:

Návrh nábytku pre televíznu sálu

Tu vidíme dizajn televízneho stojana v hale perfektnej veľkosti a je neoddeliteľnou súčasťou tejto obývačky. Dizajn tejto skrinky je jednoduchý, ale vďaka výraznému vzhľadu vyzerá výrazne a má otvorené police pre viacero doplnkov a dekoratívnych exponátov. Jednotka poskytuje dostatok úložného priestoru vo forme uzavretých skriniek pre všetky vaše požiadavky na zábavu a nevzhľadných káblov. Vidíme, ako dobre môže biela a drevená televízna skrinka sunmica vyzerať elegantne a ladiť s dekorom vášho domova..

10. Sála TV dekorácia:

Dekorácia sály v televízore

Jedná sa o jeden z najlepších návrhov televíznych jednotiek do predsiene, ktoré sa hodia do priestoru a dokonale ladia s vnútornou farbou a dizajnom tejto obývačky. Väčšina ľudí dáva prednosť použitiu nástennej skrinky na TV, aby ušetrilo miesto, a uprednostňuje skrinky, ktoré poskytujú primerané úložné priestory. Tu vidíme bielu televíznu skrinku s otvorenými policami, ktoré pomáhajú vystavovať dekoratívne doplnky a krásnu keramiku a porcelán. Celá biela skriňa krásne ladí s nábytkom a dekorom miestnosti.

Domov je východiskovým bodom pre pohodlie, lásku a nič nie je dôležitejšie ako vybrať si dizajn, vďaka ktorému sa vaša obývačka, v ktorej strávite veľa času, bude cítiť výnimočne. Správny výber zábavnej jednotky je na to potrebný. Zaobstarajte si televíznu mediálnu jednotku, ktorá ladí s interiérovou farbou a dizajnom vášho domova a odráža váš vkus, pomocou najnovších návrhov televíznych jednotiek pre sály popísaných v tomto článku..