Recept na polievku GM Diet Wonder: Ako funguje? & Ich výhody

Ak ste oboznámení s GM diétou, je pravdepodobné, že ste už počuli o zázračnej polievke GM Diet! 7-dňový diétny program kladie dôraz na čisté stravovanie, pričom každý deň je venovaný konzumácii jedál konkrétnej skupiny. Prvé 3 dni obsahuje iba ovocie a zeleninu, takmer žiadny prístup k pevnej strave. Jedinou výnimkou z tohto diétneho pravidla je GM Wonder polievka, tiež nazývaná kapustová polievka GM Diet. V tomto článku sa dozviete o dôležitosti všeobecnej motorickej polievky, ako funguje a v odporúčanom množstve.

Recept na diétnu polievku GM

Ako funguje polievka GM Diet Wonder??

Divová polievka General Motors Diet je chutná, chutná polievka, ktorá vám poskytne potrebnú prestávku od exkluzívneho jedenia ovocia a zeleniny. Táto slaná polievka je dobre ochutená korením a nízkym obsahom soli, aby ošetrila vaše chuťové poháriky. Je nabitá kľúčovými vitamínmi a minerálmi pochádzajúcimi zo zeleniny, ako je kapusta, paradajka, paprika atď. Polievka, ktorá uspokojí váš hlad, môže tiež zlepšiť vaše trávenie, zrýchliť metabolizmus, čo uľahčuje rýchly spôsob chudnutia.

Zdravotné výhody polievky GM Diet Wonder:

Tu sú niektoré z hlavných dôvodov, prečo je táto polievka nepostrádateľná vo vašej strave:

 • Túto polievku si môžete dať hneď od prvého dňa bez akéhokoľvek obmedzenia.
 • Môžete si ich dať počas dňa toľkokrát, koľkokrát chcete.
 • Má nízky obsah kalórií, ale zvyšuje vašu energiu.
 • Táto polievka je nabitá zeleninou a je plná vitamínov a minerálov.
 • Je bohatá na vlákninu a podporuje lepšie trávenie.
 • Kapustovú polievku si môžete pripraviť veľmi jednoducho a nezaberie vám viac ako 20 minút.
 • Keď sa konzumuje teplá, GM zázračná polievka môže stimulovať vaše pohyby čriev a očistiť telo.

Najlepšia diétna polievka GM:

gm zázračná polievka

Živiny živej polievky:

Existuje dobrý dôvod, prečo sa tejto diétnej polievke hovorí GM diétna zázračná polievka! Je bohatá a výdatná, otepľujúca, sýte polievka na jeseň a zimu a chutná nízkokalorická polievka do teplejšieho počasia. Polievka Wonder má iba 64 kalórií na porciu, pričom iba 2 kalórie sú z tuku. Obsahuje iba 14,3 gramov uhľohydrátov, 3,4 gramu vlákniny a 2,2 gramu bielkovín. Navyše neobsahuje žiadny cholesterol ani nasýtené tuky. V porovnaní s komerčne pripravenými polievkami z konzervy (ktoré môžu ľahko obsahovať 1 100 mg sodíka v jednej porcii) má Wonder Soup iba 601 mg..

GM diétna zázračná polievka Recept na indickú verziu:

Polievka Wonder polievka dobre zamrzne v jednotlivých porciách alebo vo väčších nádobách, ideálna na vloženie do mikrovlnnej rúry. Doma alebo v kancelárii si môžete dať zdravé jedlo, kedykoľvek budete mať chuť. Recept je veľmi jednoduchý a jeho príprava je veľmi jednoduchá.

Ingrediencie na zázračnú polievku:

 • Cibuľa – 6 veľkých cibuliek
 • Zelená paprika – 2
 • Paradajky – 3
 • Kapusta – 1
 • Zeler – 1 zväzok
 • Voda – 22 oz vody

Pokyny:

 • Začnite cibuľou a zeleným korením. Cibuľu a zelené korenie nakrájame a zľahka orestujeme na niekoľkých kvapkách olivového oleja, kým nezhnednú.
 • Ďalej je zeler, paradajky a kapusta. Nakrájajte ich a pridajte všetko do veľkého hrnca s vodou.
 • Privedieme k varu a pomaly varíme, kým nie je všetko mäkké. Toto budete pravdepodobne musieť variť asi 60 minút. Na ochutenie pridajte soľ, sušené bylinky alebo korenie a korenie.
 • Kedykoľvek sa ocitnete hladní v ktorýkoľvek deň GM diéty, zázračná polievka je tou správnou cestou.

Princíp:

Základom sedemdňového diétneho plánu je, že môžete jesť toľko, koľko chcete, zázračnú polievku, spolu s konkrétnymi potravinami, ktoré sú povolené každý zo siedmich dní. Polievka a detaily sedemdňovej diéty sú takmer identické s diétou kapustovej polievky, ktorá sa bežne šíri po stránkach, ako je napríklad kapustová polievka. Propagátori GM diéty tvrdia, že za týždeň môžete schudnúť 11 až 12 libier.

GM diétna polievka je veľmi potrebnou zmenou oproti monotónnosti surovej stravy, mliečnych výrobkov, banánov atď. Spolu so zlepšením účinkov vašej stravy ponúka diétna polievka GM aj teplý a upokojujúci pocit, najmä v chladnom počasí. Ráno si môžete pripraviť veľký hrniec polievky a mať ho po celý deň. Polievka vám pomôže zhodiť niekoľko kíl a navyše detoxikuje vaše telo a dodá vám žiarivú pokožku.!

gm diétna zázračná polievka