9 najnovších citrínových drahokamov v rôznych prevedeniach

Citrínové drahokamy sa považujú za šťastné pre novembrové narodeniny. Má rôzne odtiene žltej farby. Toto je kameň úspechu, a preto je známy aj ako „Obchodníkov kameň“. Používa sa na podporu úspechu v podnikaní. V prvom rade má toľko jasnej energie, ktorá osvetľuje mnohé aspekty života. Je to pre šťastie a kúzlo, ktoré prichádzajú nečakaným spôsobom. Citrínový kameň je spojený so solárnou čakrou ľudského tela, ktorá zvyšuje vašu osobnú silu a energiu. Pomáha odstraňovať negatívnu energiu z vášho okolia a prináša nádej.

Citrínové drahokamy s obrázkami:

Pozrite sa na našich 9 najlepších citrínových drahokamov s obrázkami v najnovšom dizajne. Vyberte si ten najlepší a vyskúšajte ho.

1. Prírodný citrínový kameň:

Prírodný citrínový kameň

Je to prírodný citrínový kameň, ako sa nachádza. Je to hrubý materiál rôznych tvarov. Je to jeden z bežných minerálov nachádzajúcich sa v zemskej kôre a je menej sfarbený, ale niekedy svetlo žltý. Žltú farbu mu dodáva obsah železa. Malo by byť chránené pred nadmerným teplom.

2. Mnohostranný citrínový kameň:

Mnohostranný citrínový kameň

Je to drahý drahokam citrínu, ktorý má mnohostranné vlastnosti. Zdá sa, že Slnko je tam a šíri svoje lúče do každého rohu. Tento citrínový kameň je vzácny a šíri svoju jasnú energiu, aby prejavoval radosť a šťastie v životnom prostredí.

3. Citrínový krížový prívesok:

Citrínový krížový prívesok

Tento krížový prívesok je vyrazený horizontálnymi a vertikálnymi radmi citrínových kameňov. Pre kresťanskú komunitu je to veľmi cenné. Na krížovom prívesku sú pripevnené citrínové kamene okrúhleho tvaru. Z vášho tela čerpá negativitu a hnev.

4. Prívesok z citrínového drahokamu:

Prívesok z citrínového drahokamu

Tento náramok je vyrobený z drahokamu citrínu. Má niť vo forme radu citrínových drahokamov. Toto vyzerá úžasne. Je to hrejivé a energizujúce. To bude motivovať na všetkých úrovniach vášho života. Je to jasne žltá farba, ktorá dáva pozitívny prístup a pomáha pri získavaní priateľov.

5. Strom peňazí citrínových drahokamov:

Strom peňazí z citrínových drahokamov

Je to falošný strom peňazí s kryštálmi citrínu. Verí sa, že zvyšuje vaše bohatstvo. Na strome visia žlté kamene citrínu. Toto sa stane centrom príťažlivosti vo vašom dome. Bude to tiež veľa chvály. Toto je veľmi kreatívne.

6. Citrínový drahokam Crystal:

Citrínový krištáľový drahokam

Je to veľmi užitočný citrínový kameň. Je to veľká guľatá lopta podobná postave. Zlepšenie močových, obličkových a tráviacich chorôb je prínosom pre citrínový kameň. Vyzerá to honosne a zdá sa, že je to niečo, čo je naplnené vo vnútri. Pomáha zvýšiť váš krvný obeh.

7. Citrínové kamenné prstene:

Citrínové kamenné prstene

Prsteň z citrínového kameňa v tvare slzy obklopený mnohými diamantmi. Dokonca aj na oboch stranách je rad kosoštvorcov. Toto nosenie môže prekonať depresiu a obavy. Pomáha udržať vaše emócie stabilné a pod kontrolou. Je to v priamom účinku slnka.

8. Náhrdelník z citrínových drahokamov:

Náhrdelník z drahokamov z citrínu

Tento náhrdelník je vyrobený z citrínových kameňov. Tento šperk z citrínového kameňa má obrovské pozitívne účinky. Tento náhrdelník obohatí vašu osobnosť o atribúty energie a sily. Má schopnosť premeniť vášho nepriateľa na priateľov. To dodá vašej očarujúcej osobnosti.

9. Náušnice z drahých kameňov:

Náušnice z drahých kameňov

Náušnice sú vyrobené zo svetlo žltého kameňa citrínu. Má bohaté výhody drahokamu citrínu. Citrín je kameň radosti dúfajúci v optimistickú budúcnosť. Pomáha pozerať sa dopredu a odstraňovať rodinné problémy. Pomáha nám nájsť správne riešenie našich problémov.

Citrínové drahokamy nesú silu Slnka. Citrín je báječný kameň, vďaka ktorému ste veľkorysí a chráni vás pred všetkým negatívnym. Je to užitočné pri meditácii a duchovnom rozvoji. Posilňuje vašu sebadôveru, silu vôle a kreativitu. Pomáha vám pri prekonávaní duševných traum a je prospešný pri žalúdočných, tráviacich a celkových zdravotných problémoch.