Najlepších 9 domácich liekov na liečbu malárie

Medzi rozšírené choroby po celom svete patrí malária medzi známe a je často sa vyskytujúcim problémom. Toto je rozšírenejšie v tropických oblastiach, ako aj v subtropických oblastiach. Hlavnou príčinou je útok parazitov na telo, ale medzi príznaky malárie patrí vysoká horúčka každý druhý deň, bolesť hlavy, zimnica, bolesť a triaška. V extrémnych prípadoch, ak nie je použitá správna liečba, môže malária viesť k úplavici, anémii a dokonca k zlyhaniu obličiek. Nie je pochýb o tom, že budete potrebovať správne lieky a odbornú pomoc, ale liečbu môžete vždy urýchliť niektorými účinnými domácimi prostriedkami.

Nasledujúci zoznam obsahuje niektoré z najlepších domácich liekov, ktoré boli dobre preskúmané a osvedčené ako jedna z najlepších liečebných možností pre maláriu. Ak chcete dosiahnuť viditeľné výsledky, musíte ich dodržiavať každý deň, kým problém úplne neustúpi. Pozrite sa na to a vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Domáce lieky na maláriu

Prírodné prostriedky na liečbu malárie:

1. Kombinácia čierneho korenia, škorice a medu:

Kombinácia čierneho korenia a škorice a medu

Vezmite si pohár teplej vody a pridajte čierne korenie, škoricu a med. Dobre premiešajte a popíjajte ho aspoň raz denne, aby ste dosiahli najlepšie výsledky v liečbe malárie.

2. Citrónová šťava pomáha:

citrónová šťava

Pohár teplej vody s asi 4 polievkovými lyžicami citrónovej šťavy užitý 3 -krát denne je opäť veľmi účinný pri správnej a domácej nápravnej liečbe malárie. Sledujte to každý deň, kým problém úplne neustúpi.

3. Listy čierneho korenia a bazalky:

Listy čierneho korenia a bazalky

Čerstvú šťavu vyberte z listov bazalky a pridajte k nej prášok z čierneho korenia. Toto by sa malo dobre premiešať a užívať najmenej trikrát denne, aby sa dosiahli požadované výsledky pri liečbe malárie. Na šťavu stačí asi ½ čajovej lyžičky čierneho korenia.

4. Grapefruitové zázraky:

grapefruit 4

Jedenie časti grapefruitu každý deň je dokonalým spôsobom, ako liečiť problémy malárie v tele. To by sa malo vykonávať každý deň bez problémov. Je to jeden z jednoduchých spôsobov použitia.

5. Liečba durmanom:

datura1

Listy rastliny durman sú jedným zo správnych spôsobov, ako sa tejto krízy zbaviť. Zmiešajte to s jaggery, aby ste dosiahli maximálny výsledok problému. Je to dobre preskúmaná a osvedčená liečba malárie.

6. Aplikácia za studena:

Balík ľadu

KÚPIŤ TU

Tento liek priamo nelieči maláriu, ale pomáha ako prostriedok zmierňujúci nepríjemné symptómy ochorenia. Na úľavu by sa na celé telo mali aplikovať studené zábaly. To určite prinesie výsledky.

7. Použitie kamenca:

Na horúcej platni opražte kamenec a potom ho dobre poprášte. Pol hodiny lyžičky tohto prášku by ste mali užiť 4 hodiny pred záchvatmi a každé 2 hodiny po útoku. Toto je ďalší osvedčený liek od profesionálov.

8. Škoricový čaj:

škoricový čaj

KÚPIŤ TU

Škoricový čaj je možné pripraviť varením prášku vo vode. Na ideálnu liečbu malárie to možno užiť 1-2 krát denne. Uistite sa, že nemáte nadmerné množstvo. Vyváženým spôsobom dosiahnite požadované výsledky.

9. Majte dostatok vody:

veľa vody

Nie je nič lepšie, ako mať vodu na reguláciu telesných funkcií a na vyplavovanie parazitických infekcií z tela. Majte asi 8 až 10 pohárov vody, aby ste sa uistili, že v tele nie je žiadny toxín, ktorý spôsobuje maláriu. Zlepšuje tiež krvný obeh a pomáha predchádzať všetkým ostatným infekciám. To by sa malo robiť aj po liečbe, aby sa zabránilo malárii a mnohým ďalším problémom.