Diéta na brušnom tuku: 20 jednoduchých spôsobov, ako redukovať brušný tuk

Skvelý spôsob, ako schudnúť, je držať sa konkrétnej diétnej schémy. Predtým, ako si jeden vyberiete, však buďte veľmi opatrní. Väčšina diétnych plánov, ktoré prichádzajú v týchto dňoch, vám rozhodne môže pomôcť schudnúť v krátkom čase. Ale majú toľko negatívnych dôsledkov. A najhoršie na tom je, že zhodíte všetku stratenú váhu.

Diétny plán na zníženie brušného tuku

Prečo by ste sa teda chceli držať schémy diétneho plánu, ktorá by sa z dlhodobého hľadiska ukázala ako chybná? Je načase, aby ste sa rozhodli správne. Vymysleli sme niektoré z najlepších diétnych jedál, ktoré môžete do svojho jedálnička zaradiť, aby ste sa rozlúčili s brušným tukom a žili životom, ktorý je aktívny, fit a plný zábavy. Vyberte si ten, ktorý si myslíte, že môžete použiť najlepšie, a naplno ho využite. Všetko najlepšie!

Diéta na zníženie brušného tuku:

Nižšie sú uvedené najlepšie potraviny, ktoré sú veľmi užitočné pre váš diétny plán na zníženie brušného tuku.

1. Mandle:

Skvelý spôsob, ako zhodiť brušný tuk, je pridať do svojho jedálnička mandle. Tento vám určite pomôže sploštiť žalúdok. Je bohatá na vlákninu, ktorá vám pomôže zostať sýty po dlhšiu dobu. Zvyšuje kvalitu pokožky a je plný vitamínu E a bielkovín. Nabudúce sa teda budete cítiť hladní napriek tomu, že viete, že nie je čas na jedlo, vezmite si hrsť mandlí a zjedzte ich. Pomôže vám to nielen vidieť výraznú zmenu vo vašom tele, ale aj spáliť brušný tuk.

2. Jablká:

Druhou najlepšou položkou, ktorú môžete pridať do svojho diétneho plánu na zníženie brušného tuku, sú jablká. Sú plné zdravej dobroty. Naplnia váš žalúdok a majú veľmi málo kalórií. Má veľa živín a je známy medzi niekoľkými odborníkmi a poradcami. V skutočnosti, ak sa porozprávate s odborníkom na fitness, vždy vám povedia o zdravotných výhodách, ktoré jablká obsahujú. Budú spaľovať brušný tuk a dávať ploché brucho a nikdy sa po konzumácii nebudete cítiť nafúknuto alebo letargicky.

3. Avokádo:

Avokádo je skutočne magické ovocie. Sú plné bohatstva a niekoľkých ďalších životne dôležitých živín. Sú veľmi bohaté na vlákninu a udržujú hlad na uzde. Obsahuje mononenasýtené mastné kyseliny, ktoré vám pomôžu ľahko spáliť brušný tuk. Ovocie je úplne úžasné a môžete ho jesť na raňajky alebo ako večerné občerstvenie. Môžete ho tiež pridať do diéty s plochým bruchom do ovocného šalátu na dezert. To tiež prinesie dobrú chuť vášmu podnebiu.

4. 7 -dňový diétny plán s brušným tukom:

Tento diétny plán je o obmedzení kofeínu, cukru a alkoholu. Pri varení musíte namiesto jej nezdravých olejov použiť rybí olej. Mali by ste mať správne a zdravé raňajky a pozostávajú z ovocia, ovsa, vajíčok alebo kukuričných vločiek. Uchopte aj pár orechov. Sú veľmi sýte. Po 20. hodine by ste nemali jesť. Je to preto, že neskoré večerné jedlo spôsobuje spomalenie tráviaceho systému vášho tela. Môžete však mať jedno cheatové jedlo za týždeň. Práve vtedy si môžete obľúbiť zmrzlinu alebo čokoládový koláč. Uistite sa, že ste neprejedli jedlo. Toto je jeden z najlepších tipov na diétu na zníženie bruška.

5. Indický diétny plán:

Na rozpustenie brušného tuku môžete vyskúšať tento jednoduchý diétny plán, ktorý dodržiava niekoľko Indov. Na to je potrebné zbaviť sa všetkých zlých návykov, ako je fajčenie alebo alkohol. Na raňajky by ste si mali dať ovos alebo kukuričné ​​vločky. Ak milujete rotis alebo chapattis, môžete jesť dva rotis s trochou zeleniny. Po dvoch hodinách si dajte dve sušienky zo sušienok a pohár plný lassi bez cukru. Na obed si môžete dať dve chapatti s trochou rybieho kari, špenátom a miskou plnou dal. Na občerstvenie si môžete dať opäť lassi a smotanu a deň zakončiť hnedou ryžou a kuracím mäsom. Jedná sa o jeden z účinných diétnych plánov na zníženie brušného tuku.

6. Vojenská diéta:

Ak chcete zhodiť trochu tuku okolo brucha, vyskúšajte vojenskú diétu. Toto je účinná diéta na chudnutie brušného tuku. Začnite svoj deň prípitkom z hnedého chleba, trochou čierneho čaju a grapefruitu. Na obed si môžete dať kávu alebo čaj spolu s pol šálkou tuniaka. Pridajte aj toastový chlieb. Ďalej budete musieť jesť večeru rovno. Ide o to jesť jablko, tri unce akéhokoľvek mäsa, jeden banán a pol šálky zelených fazuliek. Tento plán bude trvať tri dni v týždni a po zvyšok dní sa môžete držať zdravej 1500 kalórií.

7. Päťdňový stravovací plán:

Tabuľka indickej stravy

Päťdňový stravovací plán je vynikajúci na zníženie brušného tuku a chudnutie. Je zdravý a pomôže vám schudnúť do troch mesiacov. Na raňajky si môžete dať dusené zeleninové tortilly, dve šálky zelených fazuliek a polievku. Popoludní si môžete dať bobule a na večeru šalát s pečeným lososom.

8. Plán zdravej stravy:

Plán zdravej stravy

Plán zdravého jedla je niečo, čo môžete určite vyskúšať, aby ste videli výrazné zmeny. Na raňajky si dajte pikantné burrito. Ukončite pohárom plným beztučného mlieka. Na obed si môžete dať kuracie sendvič z hnedého chleba. Pridajte zemiakové placky. Na večeru si dajte šálku brokolice, trocha pečeného lososa a mlieko bez tuku. Tento plán musíte dodržiavať šesť až sedem dní v týždni. Je to perfektná a ideálna diéta na zníženie brušného tuku.

9. Stredomorská diéta:

Ak chcete dodržať stredomorskú diétu, musíte konzumovať veľa celozrnných výrobkov, chudých bielkovín, rýb, ovocia, zeleniny a cestovín. Tento bol inšpirovaný stravovacími návykmi, ktoré boli dodržané v krajinách ako Španielsko a Grécko. Nielenže je účinný, ale aj super zdravý.

10. Vegánska diéta:

Vegánska diéta trvá asi dva týždne a pomôže vám schudnúť v krátkom čase. Tento je skvelý na bruško. Na raňajky si dajte ovsené vločky, na obed špenátový šalát a na večeru špenátové lasagne.

11. Diéta bez zlého jedla 4:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - 4 diéty bez zlého jedla

Na udržanie správneho tela môžete jesť takmer čokoľvek. No nie doslova. Všetko vám nedovolí udržať si ploché brucho. Existujú hlavne 4 zlé jedlá, ktorým sa budete musieť vyhnúť. Niektoré z nich sú prítomné aj v mnohých ďalších potravinách. Tieto štyri zlé potraviny sú alkohol, spracované potraviny, umelý cukor a spracované potraviny. Vyhýbanie sa týmto 4 potravinám vo vašej strave vám umožní formovať si a zostaviť si vlastný diétny plán plný dobrých jedál obsahujúcich minimum kalórií..

12. Potraviny s rybím olejom:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - potraviny s rybím olejom

Potraviny, ktoré obsahujú rybí olej, umožňujú rýchlejšie spaľovanie tukov. Existuje iný spôsob, ako to urobiť. To je tým, že budete jesť doplnky rybieho tuku po každom veľkom jedle. Vďaka tomu sa tuk rýchlejšie spáli.

13. Rybia diéta na zníženie brušného tuku:

Udržujte diétu s primeraným množstvom rýb, ako sú jedlá, ktoré obsahujú losos alebo iný obsah rýb. Je dokázané, že ryby môžu efektívne spaľovať tuky, a to je jeden z dôvodov, prečo sú tieto diétne plány považované za jedny z najlepších diétnych plánov na zníženie bruška..

14. Orechová diéta:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - diéta s orechmi

Diéty s dobrým množstvom orechov sú vždy prospešné pre chudnutie. Ak hľadáte diétny plán na zníženie tuku, začnite do svojho pravidelného dňa pridávať niekoľko orechov (vhodných). Týmto spôsobom nebudete musieť zariadiť novú diétu, ale budete môcť jesť každodenné jedlá (s obmedzeným príjmom kalórií) spolu s orechmi, vďaka ktorým budú jedlá ešte chutnejšie.

15. Diéta s mliekom:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - diéty s mliekom

Tento bod sa osobitne kladie dôraz na mlieko. Dá sa povedať, že je to jeden z nápojov, ktoré vám môžu urobiť deň ešte krajším. Zostať zdravý je všetko, čo je potrebné. Na konci dňa máte len svoje telo a zdravé je bohatstvo. Začnite teda deň pohárom mlieka alebo si môžete dať aj medzičas. To vám umožní zostať zdravý po celý deň a tiež zhodiť niekoľko kíl tuku.

16. Koláčové čerešne:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - Višne

Diéty s višňami sú vždy úžasné. Chutia skvele, vyzerajú skvele a keď ich budete jesť, budete sa tiež cítiť skvele. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako zbaviť nadbytočného brušného tuku, a preto budú diéty s čerešňovou višňou ideálnou diétou na zníženie tuku..

17. Diéty s nulovými nápojmi:

Tu nápoje zahrnujú tie s cukrom, ktoré môžu byť príčinou obezity. Takéto nápoje sú v mnohých okresoch zakázané kvôli ich nadmernému obsahu cukru a mali by ste sa vyhnúť ich pitiu. Cukor môže byť pre vás skutočne zlý, ak držíte diétu na zníženie tuku. Takáto diéta bude jedným z najlepších spôsobov, ako redukovať nadváhu.

18. Jesť dobré množstvo bielkovín:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - jedzte dobré množstvo bielkovín

Diéty s dobrým množstvom bielkovín vás zrejme zasýtia na dlhší čas a budú pôsobiť ako vláknina, ktorá pomôže pri chudnutí. Pretože keď budete jesť menej jedla, zníži sa aj šanca na priberanie na váhe.

19. Diéta s nízkym obsahom sacharidov:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - diéta s nízkym obsahom sacharidov

Sacharidy znamenajú sacharidy. Znížte spotrebu zemiakov a potravín s takým vysokým množstvom sacharidov. Také diéty sú najlepšie na efektívne zníženie brušného tuku.

20. Vláknová diéta:

Diétne plány na zníženie brušného tuku - Vlákninová diéta

Ľudia s problémami s hmotnosťou by mali jesť potraviny s vyšším obsahom vlákniny, pretože je to pravdepodobne jediný a najúčinnejší spôsob, ako schudnúť a neprestať jesť. Takéto obmedzenie jedla bude mať evidentne za následok chudnutie a je jedným z najlepších diétnych plánov na zníženie tuku.

V tomto článku vám poskytneme niekoľko najlepších diét na zníženie brušného tuku a prebytočného tuku. Vďaka diétnym plánom, o ktorých sa tu diskutuje, si budete môcť vytvoriť vlastnú diétnu schému a podľa nej sa riadiť. Vzdelávanie sa o hodnotách potravín a obsahu stravy zefektívni vašu diétu.

Najlepšie diétne plány na zníženie brušného tuku