9 najnovších a najlepších nápadov na darčeky k výročiu z kože

Tretie výročie manželstva je tradične známe ako kožené výročie. Nazýva sa to kožené výročie, pretože tri roky sú obdobím, kedy si manžel a manželka už sú navzájom úplne vedomí, čo posilňuje vzťah rovnako ako koža. Prečo teda za to nedarovať niečo v koži!

Štýlové a jedinečné darčeky k výročiu z kože s obrázkami:

Pozrime sa na top 9 darčekov z výročia kože, ktoré vyberajú väčšinou páry alebo rodinní príslušníci.

1. Kľúčový reťazec s obrázkami pre páry:

Áno, teraz môžete darovať aj retiazky na kľúče, ktoré dostanú osobný dojem s nezabudnuteľným obrázkom. Kľúčové reťaze sú dodávané s otvorenými koženými letákmi, ktoré je možné otvoriť tlačidlom. Tieto typy kľúčov sú vhodné pre kľúče od bicykla alebo šatníka, tento prispôsobený vzor bude dobrou voľbou ako darček.

2. Journey Frame:

Žiť v rôznych štátoch alebo krajinách pred manželstvom! Tieto darčeky k koženému výročiu svadby budú presne pre vás. Rám je vyrobený z dreveného rámu a kožených kúskov vyrezaných v tvare štátov alebo miest označujúcich manželskú cestu. Získajte tento darček pre svoju manželku pri prvom výročí svadby; vytváranie spomienok je tým najlepším darčekom pre kohokoľvek.

3. Denník tretieho roku pre ňu:

Miluje vaša žena každý rok zbieranie spomienok! Ročný denník by bol pre ňu tým najlepším darčekom k narodeninám. Diár je dodávaný s koženými obalmi a srdcom so štítkom náš tretí rok. Materiál je mäkká koža, takže bude dobrou voľbou ako darček pre váš med.

4. Tričko s citátmi pre 3. ročník:

Darovanie tričiek by bolo pre neho ideálnym darčekom k výročiu z kože. Jednoduché obyčajné tričko nesie odkaz, že ich vzťah rastie s láskou a manželka je tiež ochotná, že to vydrží navždy. Dostanete personalizované cenové ponuky podľa vášho dopytu; pri výbere trička získate možnosť internetového obchodu.

5. Kožená široká peňaženka pre neho:

Zoznam kožených darčekov k manželovi by zostal neúplný bez toho, aby do neho boli zahrnuté kožené peňaženky. Široká peňaženka je schopná uložiť vaše peniaze, debetné a kreditné karty a tiež mobilný telefón. Jedná sa o trojnásobnú koženú peňaženku a tento typ peňaženky si určite obľúbi na bežné používanie.

6. Portrét v koženom ráme pre ňu:

Kožené portréty boli pre ňu jedinečné nápady na darčeky z výročia kože. Portrét je vyrobený z koženého kusu a pod ním je personalizovaná poznámka spolu s dátumom svadby.

7. Slnečnicové topánky pre ňu:

Slnečnica je ideálnym kvetom pre darčeky k výročiu kože pre manželku. Kvetina je tu však daná vo forme kúzla, pripevneného k topánkam na vysokom podpätku s plochým dizajnom vyrobeným z kože.

8. Prsteň mesačného kameňa pre neho:

Moonstone je považovaný za vládnuci pri oslavách tretieho roka manželstva. Je to najlepší kožený darček k výročiu svadby, ktorý môžete svojmu manželovi darovať za lásku, ktorou na vás srší.

9. Sada zodpovedajúcich kožených náramkov:

Zodpovedajúce náramky boli najobľúbenejšími nápadmi na darčeky z výročia kože. Vrchná strana opaska je vyrobená z kože a je vybavená strieborným štítkom, na ktorom je uvedené meno páru.

Kožené darčeky k výročiu sú väčšinou darované v zápasoch. Príležitosť teraz medzi pármi začína byť trendová a podeliť sa o spoločné chvíle. Okrem tohto všetkého sú ďalšími darčekmi v zozname fotoalbum, závesné vrecko na pranie, tašky, kabelky, manžetové gombíky a mnoho ďalších.