47 Užitočných nápadov na darčeky pre 2. výročie pre vašich drahých

Darčeky k 2. výročiu svadby určite musia byť vec! Úspešne ste vykročili do druhého roka a to si vyžaduje skutočnú lásku a náklonnosť. Preto sme si mysleli, že by sme mohli pomôcť pri hľadaní správneho darčeka. Pozrite sa na náš návrh a povedzte nám, čo si o ňom myslíte.

Aký je bežný tradičný darček k 2. výročiu?

Bavlna je najčastejším darčekom k 2. výročiu pre manželku alebo pre seba. Na rad doplnkov by ste mohli myslieť ako na dobrý bavlnený vankúš. Tieto vankúše je možné tiež prispôsobiť vzájomným menom.

Posteľná bielizeň je ďalší bežný nápad, na ktorý by ste mali myslieť pri druhom výročí. Na výber máte zo širokej ponuky postelí.

Odporúčame si navzájom darovať aj kúpeľný deň. Je to perfektný spôsob, ako si oddýchnuť a zbaviť sa svojich starostí.

Nápady na darčeky k 2. výročiu svadby

Najlepšie nápady na darčeky k druhému výročiu:

Tu uvádzame niekoľko najlepších darčekov k 2. výročiu svadby pre vášho blízkeho,

Darček k 2. výročiu pre neho:

1. Kravata:

Kravata nikdy neumiera ani nevychádza z módy. Väzby sa dodávajú v rôznych farbách, textúrach a tkaninách. Niektoré z nich sú vyrobené výhradne na podnikanie, zatiaľ čo iné sú na bežné nosenie. Bude to dobrá voľba pre vášho priateľa.

2. závodná bunda:

Ak váš priateľ alebo manžel šoféruje, závodná bunda za to stojí. Zaisťuje bezpečnosť a môže tiež pomôcť chrániť pred znečistením.

3. Smartwatch:

Pre vášho manžela budú inteligentné hodinky dobrou voľbou, ako mu povedať, aby si dával pozor na svoju váhu a staral sa o svoje zdravie.

4. Rukavice:

Čo hovoríte na rukavice pre vášho pretekárskeho priateľa? Kvalitné rukavice budú mimoriadne prospešné a tiež ľahké. Môžete si vybrať ten najlepší zo šarže.

5. Ušné lusky:

Muži a ženy budú milovať ušné lusky. Ušné lusky sú v dnešnej dobe najpohodlnejšie. Pozrite sa na cenovo dostupnú značku a vyberte si.

Darčeky k 2. výročiu pre ňu:

1. Sada na pečenie:

Ak vaša manželka miluje sadu na pečenie, určite je to pre ňu. Súpravy na pečenie majú mnoho tvarov a foriem. Tento darček k 2. výročiu manželstva sa jej bude páčiť.

2. Zrkadlo:

Zrkadlo je dobrý darček pre každú ženu. Zaobstarajte jej zrkadlo v životnej veľkosti a dávajte si tiež pozor na jeho rôzne tvary a veľkosti.

3. Kozmetika:

Čo hovoríte na krabičku kozmetiky pre ňu? Choďte po najlepšej značke a poraďte sa aj s jej výberom líčenia s inými ľuďmi.

4. Odtiene:

Ďalším zaujímavým darčekom k 3. výročiu by pre ňu boli chladné odtiene. Vezmite ju so sebou a požiadajte ju, aby si vybrala, čo sa jej páči.

5. Sada kníh:

Teraz by ste už poznali jej výber kníh a žánru. Darujte jej, jej obľúbené balenie sady kníh. Bude ťa milovať na kusy.

Nápady na darčeky pre 2. výročie pre pár:

1. Hodiny:

Hodiny sú dobrou voľbou ako darček pre ostatných. V dnešnej dobe je veľa druhov hodín. Kyvadlové hodiny sa vrátili aj späť. Ponorte sa do starožitností a zistite, či sa vám niektoré z nich páčia. Bude to dobrý darček k 2. výročiu.

2. koberec:

Ďalším darčekom pre ostatných môže byť koberec. Ak viete, ako vyzerá interiér ich domu, môžete si vybrať ten najlepší koberec a pritom mať na pamäti veľkosť a farbu..

3. Tácky:

Ďalšou vecou, ​​ktorú pre nich môžete urobiť, je prispôsobiť celý rad táckov podľa svojho vkusu. Tácky sú niekedy veľmi užitočné.

4. Kúpele:

Doprajte im luxusné wellness centrum pre príjemný deň bez napätia. Budú vám za to miliónkrát ďakovať!

5. Prekvapivý obed:

Čo tak im uvariť k obľúbenému obedu alebo jedlu? Neexistuje lepší spôsob, ako prejaviť lásku. Začnite niečím exotickým a zakončite to elegantným dezertom.

Tradičné a bavlnené nápady na 2. výročie:

Tu je niekoľko ďalších nápadov pre vás.

1. Bavlnené kvety:

Tieto sú krásne a živé. Dodávajú miestnosti pocit pozitivity. Tieto kvety majú rôzne tvary a veľkosti. Pretože sú vyrobené z bavlny, vydržia celý život!

2. Župany:

Môžete si navzájom darovať vysnívané jemné župany, ktoré sa budú cítiť dobre na tele. Vždy sú dokonalým lenivým oblečením.

3. Uteráky:

Bavlnené uteráky sa absorbujú rýchlejšie a lepšie. Upokojujú pokožku a sú tiež veľmi ľahké. Sú super trendovým doplnkom vašej kúpeľne.

4. Zástera:

Ak obaja radi varíte, je to veľmi bežná zástera pre manželku i manžela. Ak sa pustíte do spoločného varenia, je to skvelý spôsob, ako si obliecť zodpovedajúci outfit.

5. Darček s potlačou látky:

Je to ďalší darček k 2. výročiu svadby, na ktorý môžete myslieť. Môžete si nechať vytlačiť báseň na bielom plátne, zarámovať ju a tiež ju darovať!

6. Nástenné umenie:

Čo môže byť výraznejšie a roztomilejšie ako nástenné umenie, na ktorom budú vytlačené vaše mená? Mená budú vytlačené na ľane a môžete si vybrať z ponuky farieb a textúr.

7. Ľanové výšivky:

Môžete tiež zvážiť výšivku sami, na kúsku bavlnenej látky, ktorý sa vám páči. Vyberať môžete z mnohých farieb a textúr.

8. Kryty vankúšov:

Poťahy vankúšov si môžete prispôsobiť svojimi menami!

Nasledujú niektoré z darčekov k 2. výročiu pre manžela a manželku:

1. Rám výročia:

Toto je jeden z dobrých nápadov na darčeky k 2. výročiu, pre všetkých tých ženatých. Na tomto ráme je vytlačený počet rokov, ktoré ste spolu strávili. Rám môže byť biely s čiernou potlačou. Viac možností získate, keď si tento rám prispôsobíte, vyskúšajte tento darček pre svojho drahého.

2. Bavlnený vankúš pre darčeky k 2. výročiu svadby:

Ďalšia roztomilá pripomienka počtu dní a času, ktorý ste spolu strávili. Biele pozadie a čierna tlač na ňom sú veľmi elegantnou voľbou. Pozrite sa na darčeky pre manželky k 2. výročiu. Ak môžete, môžete napísať aj niečo osobné.

3. Výročná karta:

Obdarovať sa navzájom je niekedy nevyhnutné. Karty k výročiu sú skvelým spôsobom, ako to dosiahnuť. Ukazuje to, ako veľmi si jeden druhého vážite a čo to znamená byť spolu. Tieto nápady na darčeky pre manžela k 2. výročiu sú tiež dobrou voľbou pre manželku.

4. Ohromujúca bielizeň:

Tu je zmyselný! Tieto nápady na darčeky pre manželky k 2. výročiu sú veľmi osobné. Môžete si vybrať spodnú bielizeň podľa vlastného výberu a tiež si k nej kúpiť zodpovedajúci outfit. Po všetky tie zmyselné noci táto pridá na pikantnosti.

5. Plyšová hračka:

Tento plyšový a plyšový medvedík je najlepším darčekom pre manžela alebo manželku ako darček k 2. výročiu. Darčekom môže byť akákoľvek plyšová hračka, kam môžete tiež pridať kyticu kvetov. Plyšové hračky je možné prispôsobiť tak, aby na ich oblečení boli potlače. Prekvapte svojho drahého týmto darčekom skoro ráno, keď sa zobudí.

6. Mapa lásky:

Získajte mapu miesta, ktoré ste stretli, a označte ho tvarom srdca. Túto mapu je potom možné zarámovať do vyšívacieho rámika. Vďaka tomu sú perfektné nápady na darčeky pre 2. výročie svadby pre manžela. Červené srdce na mape vyniká a vyzerá skvele. Okrem toho môžete na mapu pridať aj ukazovatele, ktoré označujú miesta, ktoré ste spolu navštívili.

7. Ponožky s potlačou:

Užitočné môžu byť aj darčeky k druhému výročiu. Tieto personalizované ponožky sú tým pravým darčekom. Sú tiež svojrázni a sentimentálni. Sú vytlačené láskyplnými slovami a vyzerajú veľmi cool. Jedná sa o veľmi jednoduchý darček k priateľke k 2. výročiu.

8. Tričká s potlačou:

Nechajte si vytlačiť tričká ako darček pre priateľku k 2. výročiu. Tieto tričká môžu byť farebné alebo môžu byť jednoduché s nápismi v strede. Cool a vtipné tričká sú skvelým darčekom k výročiu.

9. Hudobný rámec:

Darovanie hudby je ďalší skvelý spôsob, ako osláviť výročie. Tento hudobný rámec obsahuje hudobný list obľúbenej piesne, ktorú pár miluje. Môže to byť aj pieseň z ich manželstva. Dajte si to zarámovať spolu s menom dvojice. Je to veľmi cool a premyslený darček k 2. výročiu pre vášho manžela.

10. Toaletný papier s potlačou:

Zábavný a nepredvídateľný darček k 2. výročiu, ktorý by ste dali svojmu manželovi, je tento tlačený toaletný papier. Papier je vytlačený na všetkých stranách s prianiami k výročiu. Keďže témou je bavlna, tento darček je vhodný. Zábavný? Toto je klasický darček pre manžela k 2. výročiu na poslednú chvíľu.

11. Ozdobte posteľ:

Tu je jeden krásny. Ozdobte svoju posteľ kvetmi podľa vlastného výberu alebo manželov. Stlmte svetlá a vytvorte manželovi romantickú náladu. Túto noc si určite zapamätáte.

12. Zodpovedajúce kľúčové reťazce:

Tieto štýlové prívesky na kľúče sú na výročie ako stvorené. Každý reťazec kľúčov dokonale zapadá do druhého reťazca kľúčov, pretože tvorí hádanku. Na retiazky na kľúče je možné vygravírovať mesiac výročia alebo malé poznámky o láske. Nie je to úžasný darček k manželke k 2. výročiu??

13. Vložka do peňaženky:

Táto vložka do peňaženky je skvelým spôsobom, ako ukázať svojmu manželovi lásku. Vložku je možné uložiť do peňaženky ako kartu. Na vložke môžete pridať romantické čiary. Môžu byť vyrobené z kovu alebo kože. Vyskúšajte to ako darček k 2. výročiu svadby pre vašu manželku. Je to tiež darček k priateľke k 2. výročiu.

14. Osobná fľaša:

Urobte výročie odvážnym a sexy s personalizovanou fľašou whisky alebo akéhokoľvek alkoholu. Fľašu môžete označiť a prispôsobiť. Na štítku môže byť aj meno vášho manžela. Tento je pre vášho manžela.

15. Prispôsobená zástera:

Táto personalizovaná zástera je ideálna pre chlapcov, ktorí radi varia. Dokonca aj majstri grilovania by mali mať jednu z týchto chladných záster. Urobte z toho krásnu zásteru, na ktorej sú priania k výročiu. Je to tiež skvelý darček k priateľovi k 2. výročiu.

16. Egyptské bavlnené obliečky a obliečky na vankúše:

Darček k 2. výročiu svadby

Egyptská bavlna je známa svojou vysokou trvanlivosťou a patrí medzi najlepšie bavlny na svete. Bavlnené obliečky a obliečky na vankúše ponúkajú široký sortiment. Najlepšia farba na druhé výročie je červená. Ideálne by bolo darovať súpravu vo farbe alebo v odtieňoch červenej. Čo hovoríte na túto pre svoju manželku?

17. Súpravy vreckoviek z bavlny:

Je to skvelá možnosť darovania pre vašu priateľku. Sady vreckoviek sú také bežné. Od rôznych dĺžok a veľkostí po rôzne farby máte na výber veľa možností. Ideálne by bolo darovať súpravu pozostávajúcu z najmenej 5 šatiek. Môžete tiež ísť na sady „Pre neho“ a „Pre ňu“.

18. Župany:

Po sprche sa pekný bavlnený župan stal nevyhnutnosťou pre každú osobu. Tieto rúcha zvyčajne prichádzajú s majetkom s uterákom a malým obrúskom. Opäť ako bavlnený výrobok ich dostanete v rôznych farbách, prevedeniach a veľkostiach. K tomu sú k dispozícii tie isté sady „Pre neho“ a „Pre ňu“. Župany sú darčekom k 2. výročiu pre priateľa.

19. Obrusy, obrúsky a podložky:

Páči sa vám niečo do domácnosti? Tu sú nápady na darčeky k 2. výročiu pre nich, milé páry! Obrus ​​je dodávaný vo všetkých veľkostiach a farbách. Ubrousky sú tiež rôzne. Rohože pre domácnosť budú skutočne praktické.

20. Lanová hojdacia sieť:

Tu je jeden romantický! Toto, ak je tvoj priateľ. Aj keď to nemusí byť úplne z bavlny, lanová hojdacia sieť môže byť darovaná aj pri druhom výročí. Ideálne by však bolo zaistiť, aby mali priestor, kde sa dajú konce hojdacej siete priviazať.

21. Koberce alebo koberce:

Opäť platí, že tieto nemusia byť vyrobené z čistej bavlny. Koberce a koberce dodajú priestoru v dome väčšiu eleganciu a šarm. Koberce alebo koberce z Perzie sú najneobvyklejšie. Opäť by ste potrebovali poznať dĺžku a šírku priestoru, ktorý by pokrýval, aby ste si kúpili ten perfektnej veľkosti. Ak vaša manželka miluje niektoré interiéry, je to pre ňu dobrý darček k 2. výročiu svadby.

22. Čínsky riad:

Nie! nie bežná súprava riadu. Tento čínsky riad je krásny a má perfektne tvarované podoby. To bude určite dobrý nápad na darček k 2. výročiu, pre koho ich chcete obdarovať.

23. Čínske figúrky:

Čína sa okrem riadu používa aj na výrobu ukážkových predmetov. Sochy, sochy, vázy atď. Sú tiež vyrobené z Číny. Tiež robia dobré darčeky k výročiu. Pokiaľ ide o čínske figúrky, existuje veľa možností. Farby, rozmanitosť a tvary môžu zmiasť vaše voľby. Toto je jeden dobrý darček k manželke k 2. výročiu.

24. Čínske šperky:

Čína sa používa aj na výrobu šperkov. Brošne, náramky, náhrdelníky, náušnice atď., Vyrobené v Číne, je jedinečný spôsob, ako vyjadriť lásku. Je to veľmi premyslený darček pre vašu priateľku.

Ako osláviť druhé výročie svadby a ako darovať darček?

Najlepší spôsob, ako osláviť, by bol samozrejme navzájom! Ak máte radi spoločnosť iných ľudí, môžete si doma zorganizovať malú mačaciu párty s jedlom a ľahkou hudbou. Druhé výročie svadby je skôr prípitkom na zašlé šťastné dni a očakávaním ešte lepších dní pred nami.

Darovanie darčeka je možné vykonať do dvoch dní. Môžete pokračovať a prekvapiť svoju milovanú osobu v súkromí alebo môžete tiež obdarovať ostatných a dať jej prípitok.

Čo treba urobiť k 2. výročiu svadby:

Tu je niekoľko spôsobov, ako si spríjemniť deň.

  1. Zažite prvé rande. Choďte na rande so svojim blízkym a zaspomínajte si na svoju minulosť. Rozprávajte sa o maličkostiach, ktoré ste pozorovali počas prvého rande.
  2.  Pozrite si svoje svadobné video. To je ďalšia vec, ktorú môžete vyskúšať pri svojom 2. výročí.
  3. Osobné fotografovanie je tiež ďalšou vecou, ​​ktorú si v tento deň môžete vyskúšať.
  4. Môžete sa zaviazať, že pôjdete na výlet každý rok. Bude to veľmi chladný spôsob, ako zaistiť, aby ste aj vy žili s láskou k cestovaniu.

Darčeky sú veľmi osobnou voľbou. Aj keď pre vás vypíšeme všetky možné darčeky k 2. výročiu svadby, vždy existuje šanca, že vymyslíte niečo ešte jedinečnejšie a atraktívnejšie. Obdarovanie seba alebo svojich priateľov spočíva v tom, ako veľmi ich poznáte. Ak ich poznáte naozaj dobre, obdarovanie nebude veľmi ťažké.