30+ rôznych nápadov na darčeky k 5. výročiu svadby

Päťročné výročie svadby je špeciálnou príležitosťou na oslavu úspechu vašej lásky a musí byť jedinečné. Táto cesta musela zahŕňať veľa vzostupov a pádov, tvrdej práce a obetí, za ktoré je potrebné poďakovať. Tento deň potrebuje niekoľko jedinečných darčekov, aby si mohol vytvoriť spomienky na budúcnosť tým, že bude mať na pamäti druhých a nepáči sa im. Musíte si oddýchnuť a spomenúť si na všetky tie spomienky, ktoré ste spolu strávili. Mali by ste vyskúšať niekoľko nápadov, ktorými ohromiť svojho partnera exotickými nápadmi na darčeky k 5. výročiu svadby alebo osobnými darčekovými predmetmi, aby bol váš darček jedinečný a dojemnejší..

Každé výročie svadby má tradičný vlastný a moderný plán darčekov. Na piate výročie svadby sa páry spravidla obdarúvajú drevom. Symbolizuje silu ich manželstva. Ako moderná kultúra je striebro tiež ponúkané ako svadobný dar 5. výročia. V tomto čase sa už môžete s manželom dobre poznať. Môžete im teda dať zmysluplný prínos. Môžete im tiež dať osobný darček.

Čo je darček k 5. výročiu  & Ako darovať darček?

Oslavujete spolu 5. výročie. Ste v polovici desaťročia. Nevyžaduje si to veľkolepú oslavu, na ktorej by ste sa svojim blízkym cítili výnimočne? A ako inak oslavujete bez toho, aby ste si navzájom darovali niečo vzácne ako pamiatky a aby pochopili, aké špeciálne miesto majú vo vašom srdci.

Piate výročie je pre každý pár jedinečné. Znamená to päť rokov byť jeden s druhým a každý deň si viac navzájom padať. Klepnite na to! Za tradičný darček k 5. výročiu sa považuje drevo. Nie je to však vaša jediná možnosť. Môžete sa tiež uchýliť k nejakému striebornému príboru, ako je sada lyžičiek alebo tanier, ktorý darujete svojmu obľúbenému páru k 5. výročiu. Nezabudnite to zabaliť do drevenej škatule, aby to znamenalo vhodný darček k 5. výročiu.

Darčeky a nápady k 5. výročiu svadby:

Tipy na darčeky pre 5. výročie pre neho:

1. Fotografie:

fotografie darček k piatemu výročiu

Ak máte veľa fotografií, ktoré sa majú vytlačiť, potom máme perfektný nápad na darček pre manžela k 5. výročiu svadby. Všetky svoje digitálne obrázky a videoalbumy môžete uložiť na jednom mieste, od svadobného dňa po poslednú dovolenku, a pretože sú uložené v cloude, je tu neobmedzený priestor.

2. Fitness:

fitness hodinky-darček k 5. výročiu

Ak obaja radi cvičíte spolu, môžete si zaobstarať obaja, nový fitness tracker. Vďaka tomu budete môcť sledovať, ako tvrdo pracujete, a tiež porovnávať svoje cvičenia. Tak môžete obaja získať zdravú konkurenciu.

3. Sada príborov:

Samozrejme, nemusí byť spokojný s novou sadou príborov tak, ako by ste boli vy, ale to by nemalo znamenať, že sa nemôžete držať tradície darov k 5. výročiu. Koniec koncov, mala by to byť aj naša voľba? Nová sada barových nástrojov vám môže ľahko pomôcť zorganizovať a štýlovo pobaviť hostí, nie??

4. Sledujte darovanie:

hodinky darček k 5. výročiu svadby

Ak mu chcete darovať niečo, čo môže nosiť denne, ideálnym darčekom pre neho k 5. výročiu sú hodinky. Toto nikdy nevyjde z módy! Klasické hodinky s koženým remienkom sú niečo, čo nikdy nevyjde z módy. Môžete tiež zahrnúť gravírovanie. Môžete teda pridať srdečný odkaz, ktorý dokáže čítať dlhé roky.

5. Víkendový útek:

Tipy na darčeky k 5. výročiu na útek na pár víkendov

Víkend preč je tiež dobrý plán pre vás a vášho manžela. Môžete tiež naplánovať útek na dlhšie spoločné víkendy? Môžete mu poskytnúť upgrade batožiny.

Tipy na darčeky k 5. výročiu:

6. Kvety:

kytica kvetov k 5. výročiu

Kvety nikdy nemôžu byť nesprávnou voľbou pre nápady na darček k 5. výročiu pre manželku! Ale pretože ide o mimoriadne špeciálnu príležitosť, mali by ste namiesto štandardnej vázy ísť po kytici. Mali by ste si vybrať ruže s nádhernými kvetmi, ktoré vydržia až jeden celý rok.

7. Pár obliečok na vankúše:

päťročný darček-pár obliečok na vankúše

Môžete tiež chcieť obom uľaviť pomocou „obliečok na vankúš pre pána a pani“. S dobrou výšivkou to môže doplniť takmer akúkoľvek farebnú schému spálne. A aby som bol úprimný, je to krásny darček.

8. Neobmedzené potreby líčenia:

Je taká nádherná, aká je, ale rozhodne neodmietne neobmedzené služby líčenia, umelé mihalnice, údržbu obočia a voskovanie na celý mesiac. Teraz potrebuje mesiac dôvodov na to, aby sa rozohnila.

9. Zafír:

Ďalšia tradícia darčekov k 5. výročiu? Šperky – konkrétne zafíry. Pokojne ju môžete prinútiť cítiť sa ako princezná s prsteňom. Ak si vyberiete prsteň so zafírovými hrotmi, môže ho nosiť naukladaný vedľa svadobných a zásnubných prsteňov.

10. Pobyt:

Prečo namiesto niečoho hmatateľného neuvažovať nad spoločným darovaním času a skúseností? Môžete pokračovať a naplánovať si predĺžený víkend na jednom zo svojich obľúbených miest – možno v meste, kde ste sa stretli, alebo na ideálnej dovolenke všetkých čias. Ale skôr, ako odídete, podajte jej fotoaparát Polaroid, aby mohla zachytávať spomienky za pochodu.

Tipy na darčeky k 5. výročiu pre páry:

11. Myšlienka svadobnej cesty:

Ak sa tešíte na darček pre svoje deti, ako darček k jubileu, môžete svojmu dieťaťu a jeho manželke / partnerke pokaziť ich piate výročie, dobrý víkend je predĺžený víkend na prvú svadobnú cestu. Podajte im lístky na spoločný čas v čerstvom páre personalizovaných držiteľov pasov.

12. Súbory cookie a čokolády:

Hľadáte niečo pre ten sladký zub? Ako deti môžete svojim rodičom darovať darček-ako dávku sušienok v tvare srdca-na oslavu ich 5. výročia. (Domáca je tiež skvelá voľba!)

13. Kúpele pre páry:

Ak hľadáte darček pre týchto novomanželov, doprajte im pár kúpeľných dní, v ktorých si môžu dopriať všetko od masáží až po starostlivosť o tvár, bok po boku..

14. Dátum večere:

nápady na päťročné výročie svadby-dátum večere

Vychutnajte si čas vo dvojici pred svadbou a môžete manželov povzbudiť, aby prežili špeciálnu večeru. Prečo by ste znova neusporiadali prvú scénu randenia? Bez ohľadu na to, či poznáte miestne prostredie, môžete si dohodnúť darčekový poukaz na otvorený stôl..

15. Krabica na víno:

vínny box-päťročné výročie

Oslávte šťastný a milý pár pri zachovaní tradície tým, že im dáte svoje obľúbené fľaše vína vo vyrezávanej drevenej krabičke. Drevený box si môžete prispôsobiť čímkoľvek, čo by ste chceli povedať, alebo sa rozhodnúť pre klasické „Blahoželáme!“

5. výročie päť tradičných darčekových nápadov:

16. Album:

Všetci vieme, ako digitálna atmosféra ovládla naše životy, ale prečo nie fyzické vtlačenie lásky? Vytlačte si svoje obľúbené obrázky a vložte ich do tohto dreveného fotoalbumu s romantickou rytinou „Ever After“.

17. Kvety:

Buď sú to čerstvé kvety alebo kvety, ktoré budú trvať večne? Darujte kyticu jej obľúbených ruží a uctite si tradíciu darčekov k výročiu dreva s kyticou týchto krásne realistických papierových tenkých ruží.

18. Manžetové gombíky:

Mohli by ste tiež požiadať PPT o dokonalú povrchovú úpravu akéhokoľvek obleku? Skvelým nápadom je darovať drevené manžetové gombíky prispôsobené každému z vašich iniciálok a roku, v ktorom ste sa vzali.

19. Drevené spony:

Drevená spona na opasok dodá každému súboru rustikálny nádych a bude perfektným darčekom k 5. výročiu. K zlatému prízvuku spony môžete tiež pridať čokoľvek, čo sa vám páči – správu, jeho iniciály alebo dokonca súradnice miesta, kde ste sa prvýkrát stretli.

20. Krájacie dosky pre milovníkov varenia:

Páry, ktoré milujú varenie, vždy milujú krájacie dosky – a nič iné ako obdarovanie ich tým, čo milujú. Stavíme sa, že si nevedia predstaviť taký, ktorého mená sú vytesané na vrchol! To tiež slúži ako dokonalá prezentačná doska, ideálna pre večierky.

Špeciálne nápady na darčeky k päťročnému výročiu manželstva:

21. Striebro:

Striebro je klasický kov, ktorý doplní takmer každé prostredie. Vďaka svojim hladkým a decentným úchytkám môže tento darček k 5. výročiu hrať dvojitú úlohu pri príležitostných a formálnych večerách.

22. Zlato:

Zlato je pre pôvab! Vyberte si tento trblietavý darček k 5. výročiu pre dokonalý pár na párty.

23. Ružové zlato:

nápady na päťročné výročie svadby-ružové zlato

Toto je pre udávateľov trendov, pretože tieto trendové, červenajúce sa kúsky dodávajú každej súprave z Číny kozmopolitný nádych..

24. Drevené vodné fľaše pre páry:

Môžete im tiež dať fľaše na vodu, ktoré sú v drevenom prevedení! Dajte aktívnemu páru pár. Môžu si ich vziať so sebou na akékoľvek cestovanie alebo dobrodružstvo. Teplé nápoje môžu zostať teplé 12 hodín, zatiaľ čo studené nápoje vydržia mrazivé celých 24 hodín.

25. Jenga sada:

Súprava darčekov s Jengou k 5. výročiu

Drevená sada Jenga je tým najzvláštnejším z darčekov k 5. výročiu svadby. Koniec koncov, pár, ktorý spolu hrá, vždy zostane spolu. Na zdravie!

Drevené darčeky k 5. výročiu:

Nájdeme tu spomínaných 9 najlepších darčekov z dreva 5. výročia svadby z dreva pre manžela a manželku.

26. Drevená plaketa:

5. výročie, drevené darčeky-drevená plaketa

Piate výročie svadby môžete osláviť darovaním svojej polovičky tejto nádhernej gravírovanej drevenej plakety. Ukazuje to lásku, ktorú máte k svojej manželke a čas, ktorý ste s ňou strávili. Urobte to romantickým pridaním tiež svojich mien. Tento darček si môžete prispôsobiť pekným balením lesklého papiera a získať tak darček pre svojho blízkeho k 5. výročiu.

27. Drevený sud na whisky:

Drevený sud na whisky

Darujte svojmu manželovi tento chladný sud s whisky pri vašom 5. výročí. Hlaveň je malej veľkosti, aby sa dala uložiť na stôl. Bude to stáť v strede vášho domu a závisti vašich priateľov. Vyryte hlaveň pre osobnejší dotyk. Dostanete podľa veľkosti hlavne a môžete si ho tiež prispôsobiť.

28. Prispôsobená doska na krájanie:

Prispôsobená doska na krájanie

Manželke môžete darovať toto osobné prkénko za všetku lásku k vareniu, ktorú má. Doska vyrobená z dreva je perfektnou pripomienkou vášho 5. výročia. Ozvláštnite nástenku vyrytím slov a tiež mena svojho manžela. Pekné dokončenie s dekoratívnym štýlom dáva chladný vzhľad pri varení.

29. Držiaky čajového svetla:

Držiaky čajového svetla

Tieto vzácne malé držiaky na čajovú sviečku sú úžasnými nápadmi na 5. výročie. Môžete pokračovať a vygravírovať drevené držiaky, aby ste ukázali svoju lásku. Držiteľmi môžu byť aj dvojice, pričom jeden držiteľ má mená páru a druhý počet rokov. Ten má správny tvar a ako možnosť dostanete aj kruhový.

30. Súprava na grilovanie:

Súprava na grilovanie

Nádherný a užitočný darček pre manžela k 5. výročiu svadby je táto sada na grilovanie. Ak váš manžel miluje grilovanie všetkých druhov vecí, potom je táto súprava rôznych druhov dreva ako stvorená. Existujú 3 druhy drevnej štiepky, ktoré sú skvelé na údenie a grilovanie.

31. Rámovaný strom Scrabble:

Zarámovaný strom Scrabble

Tento krásny darček k 5. výročiu pre manžela môžete urobiť spojením drobných kúskov, aby ste vytvorili malú krížovku. Slová, ktoré tvoria škrabky, by mali byť menami vašich rodinných príslušníkov. Tento rám vyzerá úžasne a jedinečne. Dáva tomuto rámu správny vzhľad; k tomuto zarámovanému darčeku dostanete milý komentár.

32. Drevené ciferníky:

Drevené ciferníky

Vyrobte si darček k 5. výročiu týchto jedinečných hodiniek s dreveným ciferníkom vyrobených na mieru. Úžasné remeselné spracovanie týchto hodiniek je jednoducho úchvatné. Hodinky môžete na zadnej strane vygravírovať aj láskyplnými slovami. Vyzerá to naozaj dobre, vyskúšajte tento darček pre svojho drahého.

33. Gravírované nástroje:

Gravírované nástroje

Ak váš manžel miluje náradie a stolárstvo, potom je toto osobné kladivo dokonalým darčekom. V tomto kladive je krásne zobrazená téma 5. výročia manželstva. Môžete ho vygravírovať ľubovoľnými slovami. Nech je to jednoduché, ale úžasné.

34. Gentove šperky a hodinky:

Gentova skrinka na šperky a hodinky

Tento úžasný kúsok by chcel každý manžel. Jedná sa o drevenú škatuľu, ktorá sa používa na uchovávanie hodiniek, kľúčov, prsteňov, peňaženiek atď. Tento chladiaci box s vrchnou doskou z číreho skla je ideálny na každodenné použitie. Vďaka tomu je to skvelý darček k 5. výročiu.

Darčeky k 5. výročiu sú zvyčajne založené na dreve. Vyberte si preto ktorýkoľvek z týchto skvelých darčekov a nechajte sa inšpirovať. Vygravírujte ho a urobte ho osobným.

Ako osláviť piate výročie svadby:

Piate výročie svadby je míľnik, ktorý stojí za to osláviť. Na pripomenutie tohto míľnika môžete použiť tradičné symboly ako inšpiráciu. Skúste pri tomto výročí niekoľko jedinečných nápadov

1. Zasaďte spoločne strom- strom planta môžete vidieť na svojom dvore alebo v parku, škole alebo kostole.

  • Oaktree – predstavuje pevnosť.
  • Borovica – predstavuje vždyzelený charakter vašej lásky k sebe navzájom.
  • Horiaci červený javor – predstavuje pálčivú vášeň, ktorú obaja prechovávate.
  • Kvitnúci krab – predstavuje večnú lásku.

2. Opečte sa navzájom s láskou. Dúfam, že láska medzi vami stále rastie a prosperuje.

3. Naplánujte si špeciálnu večeru. To vám umožní používať váš špeciálny strieborný riad. Ako tému na stôl môžete použiť aj niektoré tradičné farby. Stôl môžete dokonca ozdobiť aranžmánmi a vetvičkami dreva.

4. Užite si spoločný výlet. Vyberte sa do zalesneného parku, arboréta, lesa alebo na chodník. Spoločne sa vyberte na prechádzku alebo na túru a kochajte sa zeleňou.

5. Kúpte si lístky na zábavu na predstavenie, film, športové podujatie, koncert, divadlo a pod., Aby ste sa mohli ísť spoločne zúčastniť.

Čo robiť k 5. výročiu svadby:

Piate výročie je veľmi zvláštna príležitosť na oslavu. Človek sa tam dostane po prekonaní mnohých životných prekážok a pádov. Byť stále jeden druhému a obetovať sa nie je ľahká úloha. Zvlášť, pokiaľ ide o vaše manželky, ktoré urobili stovky obetí, aby boli vy a vaša rodina šťastní. Potom musia byť tieto príležitosti pre vás oboch relaxačné a nezabudnuteľné, pretože je čas osláv.

  • Môžete si naplánovať romantické rande pri bazéne s príjemnou hudbou a objednať si svoje obľúbené jedlá na záver dlhou jazdou.
  • V tento špeciálny deň jej môžete kúpiť obľúbené šaty, hodinky alebo darčekové šperky.
  • Pamätajte si, že je to váš deň a musíte si nájsť chvíľku osamote a zaspomínať si na svoju predchádzajúcu cestu. Čo tak si dať filmové rande a nejaké oslavy krájania koláčov. Výlet na horskú stanicu by bol lepším nápadom na relaxáciu a preč od všetkého napätia.

Je to vaše piate výročie svadby; stojí za to z toho urobiť nezabudnuteľný deň. Môžete sa pozrieť vyššie na nápady na darčeky k piatemu výročiu svadby. Vymenovali sme niektoré z činností, ktoré môže každý z nich vykonávať. Nezabudnite a najdôležitejším bodom je užiť si spoločnosť toho druhého.