Najlepších 9 najlepších veľkých dáždnikov na rôzne účely

Veľké dáždniky sú navrhnuté z tkanín najvyššej kvality, ktoré odpudzujú vodu. Väčšina dáždnikov je vyrobená z 8 rebier s vetruvzdornými rámami a šachtami. Má tiež vynikajúcu kvalitu ľahkého dizajnu s protišmykovými držadlami, ktoré nám poskytujú extra priľnavosť na držanie veľkých dáždnikov.

Rôzne typy návrhov veľkých dáždnikov s obrázkami:

Tu je niekoľko najlepších 9 modelov veľkých dáždnikov, ktoré sú obidvoch typov a ktoré je možné ovládať alebo dokonca používať ako vonkajší nábytok.

1. Veľký dáždnik so sieťovanou podšívkou:

Veľký dáždnik so sieťovanou podšívkou

Tento veľký slnečník XXL je vybavený špeciálne navrhnutou čiernou strechou lemovanou sieťovinou. Má vysoko kvalitný rám a 14 mm hriadeľ. Je vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré dodávajú dáždniku jeho pevnosť s minimálnou hmotnosťou. Rukoväť je vyrobená z ľahkého materiálu a potiahnutá gumou.

2. Vetruvzdorné jednofarebné veľké dáždniky:

Vetruvzdorné jednofarebné veľké dáždniky

Využite výhody tohto slnečníka s dlhou rukoväťou, ktorý má panelový materiál typu pongee. Tkanina tohto veľkého dáždnika je nylon. Má poloautomatické ovládanie s funkciou hydraulického tlaku. Má tiež rôzne farebné možnosti.

3. Veľké slnečníky s okrúhlou terasou:

Veľké slnečníky s okrúhlou terasou

Toto je najlepšia voľba z veľkých slnečníkov na terase, ktoré sú v super modrom odtieni. Na každom konci má rohy v tvare štvorca. Je ideálny do exteriéru, pretože je odolný voči slnku i vode.

4. Veľké dáždniky zo sklolaminátovej šachty:

Veľké dáždniky zo sklenených vlákien

Jedná sa o jedinečnú kategóriu veľkých golfových dáždnikov, ktoré sú doslova navrhnuté pre hráčov golfu, aby ich chránili aj pred slnkom a dažďom. Aby sa zabránilo prílišnej ťažkosti, sú hriadele a rozpery vyrobené zo sklolaminátových materiálov. Odolnosť tohto golfového dáždnika je predovšetkým v tom, aby sa v prípade silného vetra neprevrátil naruby.

5. Veľký dáždnik pre štyri osoby:

Veľký dáždnik pre štyroch ľudí

Teraz preskúmajte tento úplne nový dizajn najlepšieho veľkého dáždnika, ktorý bol navrhnutý s vášňou. Je schopný vonkajšieho umiestnenia so štyrmi ľuďmi, ktorí môžu pohodlne sedieť a chatovať s terasovým stolom. Skladá sa z baldachýnu a kovových rámov, aby vydržal drsné počasie.

6. Štýlové veľké záhradné vonkajšie dáždniky:

Štýlové vonkajšie veľké slnečníky s veľkou terasou

Tu sa môžete pozrieť na jeden z najlepších nápadov na veľké vonkajšie dáždniky. Je navrhnutý príliš štýlovo a má dokonalé vlastnosti a špecifikácie, ktoré sú určené pre vonkajší dáždnik. Drevený teakový stĺp a rámy sú príliš pevné a majú doslova veľkú terasu.

7. Veľký červený dáždnik s malým záhradným stolom:

Veľký červený dáždnik s malým záhradným stolom

Ak ste hľadali malý záhradný stôl s extra veľkým dáždnikom, ktorý sa zmestí do vášho najmenšieho špecifického priestoru, potom je to tu. Súprava má krásne navrhnutý červený záhradný dáždnik v červenom tieni s malou skladacou súpravou nábytku na stôl a stoličky. Dáždnik má 8 rámov z ocele s jasne červenou strieškou.

8. Automatické otvorené veľké dažďové dáždniky:

Automatické otvorené veľké dažďové dáždniky

Jedná sa o nadrozmerný 62 palcový automatický otvorený veľký dáždnik. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali mužom aj ženám. Má odolnú striešku, robustné rebrá zo sklenených vlákien a hriadele s protišmykovou rukoväťou.

9. Trojdielne naklápacie veľké dáždniky:

Trojdielne naklápacie veľké dáždniky

Tento veľký slnečník je dodávaný s 3-smerovým mechanizmom naklápania s priemerom 8 stôp. Má 16 rebier, ktoré zaisťujú stabilnú podporu pomocou rebier vyrobených zo sklolaminátu. Preto sú bez hrdze a je tiež dodávaný s zodpovedajúcou prenosnou taškou, do ktorej môžete celú sadu vložiť počas cestovania a skladovania..

Baldachýny týchto veľkých dáždnikov sú vyrobené z tkanín s vysokou hustotou, ktoré môžu poskytnúť maximálnu ochranu pred zrážkami. Poskytujú nám tiež bezpečnostné prvky, s ktorými musíme zaobchádzať s minimálnou starostlivosťou. Dodávajú sa v rôznych modeloch a rôznych odtieňoch, z ktorých ho môžeme prispôsobiť každému motívu alebo exteriérovému nábytku.