9 rôznych typov čiernych dáždnikov s obrázkami

Veľké a veľké čierne dáždniky nám slúžia do krajnosti, aby sme získali nečakané pohodlie v drsnom počasí, ktoré sa tu a potom môže každý deň meniť. Série dáždnikov v čiernej farbe sú obľúbené pre väčšinu mužov a žien, ktorí hľadajú ležérny aj formálny vzhľad. Existujú čierne dáždniky určené pre obe pohlavia a dostupné v rôznych vzoroch a prevedeniach.

Najlepšie návrhy čiernych dáždnikov pre mužov a ženy v móde:

Tu sú niektoré z top 9 modelov čiernych dáždnikov,

1. Mini kompaktné čierne dáždniky:

Mini kompaktné čierne dáždniky

Je to silný a kompaktný super mini dáždnik pre dámy. Je to malý čierny dáždnik, na ktorom sú čiernobiele pruhované čiernobiele pruhy. Tento dáždnik meria presne 18 cm a zmestí sa do každej dámskej kabelky.

2. Čierne dáždniky s automatickým otváraním:

Čierne dáždniky s automatickým otváraním

Získajte elegantný a elegantne navrhnutý dáždnik v čiernej farbe. Má tiež niekoľko odtieňov bielej v jedinečnom vzore. Ďalšou vlastnosťou tohto dáždnika je, že má automatické otváranie, čo by bolo veľmi užitočné v prípade náhleho lejaku. Páči sa to väčšine dám, pretože je príliš trendový a módny.

3. Čierny dáždnik s potlačou polka bodiek:

Čierny dáždnik s potlačou polka bodiek

Toto je úplne nová móda na pánskej platforme, ktorou je dlhý čierny dáždnik s bodkami vytlačenými po celom vrchlíku. Preto má dvojité baldachýny, kde na vonkajšej strane nájdete obyčajný čierny tieňovaný baldachýn. Má strieborné rámy a čiernu krivú rukoväť.

4. Veľký záhradný čierny dáždnik:

Veľký záhradný čierny dáždnik

Tieto druhy záhradných čiernych dáždnikov sú držané v okolí bazéna nášho domu. Súprava záhradného stola poskytuje najlepší relax pod slnkom po náročnom tréningu. Tento dáždnik je navrhnutý v pruhovanom vzore a dodáva sa v širokých špecifikáciách veľkostí terasy.

5. Ručné ovládanie čiernych dáždnikov:

Ručne ovládané čierne dáždniky

V tejto kategórii dáždnikov s potlačou je to nádherná a pútavá zbierka. V zavretom stave poskytuje pokrytie 63,5 palcov a výšku pol stopy. To by mohol byť najlepší čierny dáždnik pre ženy v tejto sérii.

6. Čierny dáždnik odolný voči vetru:

Vetru odolný čierny dáždnik

Využite tento veľký čierny dáždnik z materiálu pongee, aby ste sa mohli so svojou milovanou uvoľnene prechádzať v pokoji bez stresu z preťaženia vesmíru. Poskytuje radiálne pokrytie asi 57,5 ​​cm a má stĺpy z nehrdzavejúcej ocele s dlhou rukoväťou. Dá sa použiť aj na iné outdoorové aktivity, ako je rybárčenie a golf.

7. Čierny dáždnik s vnútornou strieškou a striebornou povrchovou úpravou:

Vnútorný baldachýn so striebornou povrchovou úpravou a čiernym dáždnikom

Tento obyčajný čierny dáždnik je ideálny pre silné dažďové lejaky a búrlivé počasie. Pretože je navrhnutý tak, aby bol odolný voči vetru a vode, môže dôjsť k akýmkoľvek takýmto podmienkam. Je odolnejšie, že jeho rukoväť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele potiahnutej vysoko kvalitnou čiernou živicou.

8. Obojsmerné pracovné čierne dáždniky:

Obojsmerne pracujúce čierne dáždniky

Je skutočne vzrušujúce mať zbierku jedného takého druhu v čiernych dáždnikoch. Jedná sa o obojsmerný pracovný čierny dáždnik pre mužov, ktorý má vložené dve striešky. Má patentovanú a patentovanú konštrukciu, ktorá vás ochráni pred silným dažďom a vetrom.

9. Čierne dáždniky s obložením oblakom:

Čierne slnečníky s obložením

Toto je etnická zbierka zo série veľkých čiernych dáždnikov, ktoré majú jedinečnú vzorovanú vnútornú striešku. Je vytlačený mrakmi na pozadí nebeskej modrej. Vonkajšia strieška je obyčajná plná čierna a je vyrobená zo 100% polyesteru. Poskytuje dodatočné pokrytie vďaka priemeru strechy o veľkosti XXL.

Videli ste rôzne modely v čiernych dáždnikoch a mali by ste vzrušenie, keď si jeden zaobstaráte. Nie s týmito, ale v týchto zbierkach je stále viac odrôd a modelov, čo vám dáva najlepší spokojný sortiment v čiernych dáždnikoch. Získate veľké terasy, malé priemery, 100% polyester, terasy s rámami a držadlami z nehrdzavejúcej ocele a tiež v rôznych veľkostiach, ktoré vyhovujú potrebám rôznych jednotlivcov..