9 najnovších návrhov dlhých dáždnikov v roku 2021

Monzún patrí k obľúbeným ročným obdobiam ľudí na celom svete. Prostredie nie je len krásne, ale aj plné farieb. A keď hovoríme o dažďoch, nemôžeme vynechať dáždniky, ktoré sú najdôležitejším prvkom, ktorý počas monzúnov vidíme. Dáždniky sa dodávajú v rôznych prevedeniach, farbách, tvaroch a veľkostiach, aj keď dlhé dáždniky z nich vyťažia maximum, pretože vám poskytujú úplnú ochranu pred dažďom a sú veľmi praktické, keď ich môžete nosiť a používať vždy, keď prší..

Najlepšie a štýlové modely dlhých dáždnikov v Indii:

Pokračujte v čítaní, aby ste vedeli, aké dlhé dáždniky je najlepšie nosiť pri tomto monzúne:

1. Dómový dáždnik:

Dómové dáždniky

Tento dómový dáždnik je potiahnutý PVC a používa sa veľmi často v západných krajinách pri monzúne. Okrem toho, že vás zachráni pred dažďom, poskytne vám jasný obraz o tom, ako dážď vyzerá. Je ľahký a tiež sa ľahko prenáša. Jeho kupola je umiestnená v primeranej výške, čo z neho robí dlhý dáždnik s rukoväťou.

2. Čierny dáždnik:

Čierne dlhé dáždniky

Dlhý čierny dáždnik, ako je tento, vám poskytuje ochranu nielen pred dažďom, ale aj pred slnkom, na rozdiel od dáždnika z PVC, ktorý nemožno používať počas slnečného žiarenia. Pretože má čiernu farbu, rýchlo sa nezašpiní a je odolný a čistiteľný. V Indii sa väčšinou používal tento typ čiernych dlhých dáždnikov.

3. Volánový dáždnik:

Volánové dlhé dáždniky

Pretože dáždniky sú tiež doplnkom, prichádzajú v rôznych farbách a prevedeniach, a preto sú tieto dáždniky vybavené ozdobami, ktoré vyhovujú dámskemu štýlu. Je to dlhý dáždnik, ktorý môžete pohodlne používať počas leta aj dažďa. Je veľmi praktický a ľahký na prenášanie a tiež poskytuje ochranu celému telu, vďaka čomu má tvar kupoly.

4. Skladací dáždnik:

Skladacie dlhé dáždniky

Tento dlhý dáždnik je nielen použiteľný pri slnečnom svetle a dažďoch, ale je tiež odolný voči vetru. Pri silnom vetre môže byť stabilný a dá sa ľahko prenášať. Má svetlo modrú farbu a je možné ho nosiť aj ako príslušenstvo. Dáždnik je tiež odolný a rýchlo schne.

5. Dáždnik s rukoväťou krivky:

Curve Handle dlhé dáždniky

Tento pánsky dlhý dáždnik so zakrivenou rukoväťou je robustný a silný dáždnik. Ľahko sa prenáša počas silných dažďov a používa sa aj v lete. Dáždnik má mužný nádych, vďaka ktorému je vhodnejšie ho používať pre mužov. Sú odolné a nedajú sa ľahko zašpiniť.

6. Kvetinový dáždnik:

Kvetinové dáždniky

Tento kvetinový dáždnik je preferovaný predovšetkým ženami kvôli svojmu elegantnému dizajnu a potlači. Tento dáždnik je vhodný na nosenie v daždi a je dodávaný s drevenou rukoväťou, ktorá zaisťuje silné uchopenie dáždnika. Je ľahké ho prať, ale je potrebné ho pravidelne čistiť, aby bol zachovaný jeho dizajn a tlač.

7. Červený dáždnik:

Červené dlhé dáždniky

Tento obyčajný červený dáždnik bude preferovať väčšina ľudí kvôli jeho pohodlnej manipulácii a skladovaniu. Dodáva sa s nastaviteľným krytom, ktorý možno ľahko odstrániť a znova nasadiť. Tento kryt tiež pomáha vypúšťať vodu zo slnečníka v prípade silných dažďov.

8. Tangentový dáždnik:

Tangentné dlhé dáždniky

Tento dáždnik je medzi šaržami jedinečný. Na jeho držadle je automatické tlačidlo na otvorenie a tiež jeho dve strany sú kratšie o 6 palcov, aby umožňovali dobré videnie počas dažďa alebo slnečného svetla. Jeho materiál rýchlo schne a popruh na suchý zips drží dáždnik pre lepšie skladovanie.

9. Dáždnik s baldachýnom:

Baldachýn dlhé slnečníky

Tento slnečník s baldachýnom má dlhú rukoväť, ktorá pomáha pokryť celé telo človeka. Poskytuje silný a kvalitný pocit a dá sa ľahko prenášať. Je ľahký a má odlišný dizajn, preto je nevyhnutným doplnkom pre mužov i ženy.

Dáždniky sú užitočným doplnkom, ktorý by mal byť pohodlný a ľahko prenosný. Dlhé dáždniky poskytujú úplnú ochranu a tiež dodávajú dáždniku pevný a robustný vzhľad. Sú odolné a ľahko sa nepoškodia.