8 najlepších cvičení pre deti

Svet, v ktorom žijeme, žije v extrémoch. Miesto, ktoré sme korunovali ako svoj biotop, je skutočne zmätené miesto. Neobvyklá potreba udržať sa v dobrej kondícii sa často stretáva s druhou rukou, ktorou je obezita. Pokiaľ ide o deti alebo deti, nedávna štúdia odhalila rýchly rast obéznych detí v dôsledku správneho nezdravého jedla.

Najlepšie cvičenia pre deti

Neustály reťazec centier rýchleho občerstvenia vôbec nepomáha. Naopak, z tohto sveta sa stal čudák z oblasti fitness. Každý, kto sa snaží vyzerať čo najlepšie, ovládne svet blázon. Detská obezita však nie je vtip, pretože sa množí každú sezónu, dvakrát viac ako predtým. To môže byť zase dôvodom nespočetného počtu chorôb. Majte na pamäti, tu sú niektoré z cvičení, ktoré by si malo dieťa uvedomiť, ak chce udržať svoju obezitu pod kontrolou..

Najlepšie cvičenia pre deti:

1. Joga:

joga pre deti

Svojej lásky k McDonald’s sa nemusíte vzdávať, pokiaľ svoju dennú dávku jogy získate včas. jóga, staroveké umenie zhodiť kilá, je metóda bezpečného streľby do dokonalého detstva. Každé ráno po dobrom spánku si rozložte podložku a strávte hodinu jednoduchým meditovaním a hodte do nej šikovné pohyby jogy. Joga sa cvičí po celom svete a je osvedčenou metódou takmer pre všetky vekové kategórie.

Existujú dokonca aj DVD a šou venované joge, ktoré vám môžu pomôcť rozšíriť si znalosti. Najlepšie na tom je, že jeden nemusí hneď zatieniť vedro plné kíl, ale joga vám rozhodne pomôže udržať vaše telo zdravé a fit, aby vám neunikli radosti z detstva..

2. Doska:

doska

Tu je ďalšie cvičenie pre deti, ktoré chcú zostať fit a štíhle. Spolu s brušným a brušným tukom funguje aj na to, aby boli vaše končatiny silnejšie než kedykoľvek predtým. Začína sa to tak, že si ľahnete na prednú časť. Opierajte sa lakťami alebo dlaňami a narovnajte telo. Udržiavajte vzpriamenú chrbticu, zdvihnite telo a dajte sa na prsty na nohách, aby ste dosiahli rovnú uhlopriečku. Teraz pevne nasajte žalúdok a chvíľu v tejto polohe vydržte. Postupom času si všimnete, o koľko ste silnejší od prvého pokusu.

3. Skákacie zdviháky:

Skákacie zdviháky

Toto je jedno z najlepších zahrievacích cvičení všetkých čias. Aj keď to môže znieť tak jednoducho a ľahko, výhody, ktoré z toho možno mať, sú vždy podceňované. Aj keď vám to v skutočnosti nepomôže v boji s tukom, rozhodne vám to môže pomôcť urobiť malý krok k tejto ceste. Začnite tým, že stojíte rovno s nohami pri sebe a chrbticou rovno s rukami na oboch stranách. Teraz vyskočte a zdvihnite obe ruky nad hlavu a obe súčasne roztiahnite obe nohy.

4. Skákacie lano:

Švihadlo

Ako dieťa ste vo svojom najvhodnejšom momente a najlepšie na spestrenie cvičenia je skákanie cez švihadlo, ktoré je klasickým zábavným cvičením nielen pre deti, ale aj pre staršiu časť. Je to vynikajúci spôsob, ako odbúrať tukové bunky a odstrániť ich z tela. Človek potrebuje skákacie lano a veľkú výdrž. Začnite tým, že budete držať oba okraje lana a keď ho budete švihnúť nahor a nad hlavu, vyskočte včas, aby vás lano prešlo pod seba..

5. Drepy:

Drepy

Ak sa chcete vyrovnať s obrovským problémom v oblasti zadku, najlepším cvičením je drep. Výhody správneho drepu je, že prvá vec, ktorú urobí, je postarať sa o rezervné pneumatiky a potom vytvarovať a posilniť svaly spodnej časti tela. Začnite tým, že stojíte vzpriamene, a potom predstierajte, že existuje imaginárna stolička, a ohnite sa do polovice. Držte chrbticu vzpriamenú a držte pozíciu ako schopnosť a potom uvoľnite. Pocit pichania vo svaloch spodnej časti tela sa cvičením zmierňuje.

6. Dotyk prsta na nohe:

Dotyk prstov

Cvičenia dotyku prstov sa líšia v rôznych polohách a všetky sú dôležité a stoja za to. Základné začína stojím rovno so vzpriamenou chrbticou a rovnými nohami. Teraz sa pomaly ohýbajte, kým spodná časť tela stále drží postoj a pokúste sa dotknúť chodidiel bez toho, aby ste ich pokrčili. Akonáhle to skončí, môžete roztiahnuť nohy široko od seba a opačnou rukou sa pokúsiť dotknúť prsta na nohe. Potom sú tu brušká na nohách, kde si ľahnete na chrbát a dvíhate celé dolné končatiny do vzduchu, siahajte rukami po prsty na nohách. Jedná sa o techniku ​​korekcie postavy, ktorá sa ihneď postará o váš tuk.

7. Zvraty:

Zvraty

Twist je ďalšie cvičenie, pri ktorom dieťa stojí rovno a drží spodnú časť tela stále krúteným pásom spolu s rukami. Je to dobrý liek na pružnosť tela, ktorý znižuje pravdepodobnosť stuhnutia svalov a náhlych kŕčov.

8. Stará škola:

Stará škola

Najlepším cvičením je ísť do starej školy. Kúpa ich podľa cyklu, aby mohli jazdiť do školy a späť, alebo dobrá práca v skorých ranných hodinách môže byť pre dieťa prospešné. Aj kvôli ich nabitému rozvrhu je dieťa často zavreté vo svojich domoch. Nechať ich voľný, vyhradiť im určitý čas na hry v prírode, ako je futbal a kriket, môže byť tiež kľúčom k šťastnejšiemu a zdravšiemu dieťaťu.