9 štýlových zamatových obojok pre dámy v trende

Zamatový materiál je vždy jedným z najvyhľadávanejších tkanín pre svoj bohatý a kráľovský vzhľad. Dokonca aj tie najtenšie pramene vám poskytnú majestátnu príťažlivosť k vašim outfitom alebo šperkom. Zamatové obojky sú štýlové šperky, ktoré musí vlastniť každá žena. Môžu dokončiť vzhľad a urobiť veľkolepú zmenu. Vyberte si z týchto možností svoje vhodné zamatové obojky a choďte do toho a vlastníte červený koberec.

Najnovšie a módne zamatové obojky pre ženy:

Nechajme sa pozrieť na top 9 vzorov choker zamat pre mladé dievčatá v móde.

1. Tenký čierny zamatový obojok:

Tenký čierny zamatový obojok

Vyberte si tento tenký čierny zamatový obojok pre zjednodušený prístup k móde. Zamatový obojok je obyčajný, ale atraktívny. Pás má na konci kovovú sponu, ktorá upevňuje obojok. Farba pre choker môže byť čierna, námornícka alebo dokonca fialová. Vyberte si taký, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

2. Spona Velvet Choker:

Sametová spona na spone

Dodajte svojmu zamatovému obojku ešte viac oomph s touto úžasnou striebornou sponou. Spona dodáva tejto nádhernej gaštanovo hnedej zamatovej farbe charakter. Jeho strieborná spona a zamatová farba vám dodávajú viktoriánsky pocit. Vyberte si to k polo ležérnym outfitom alebo dokonca k spoločenským šatám.

3. Zamatová obojok v gotickom štýle:

Zamatová obojok v gotickom štýle:

Vychutnajte si retro a gotiku s týmto jedinečným zamatovým náhrdelníkom, ktorý má prívesok inšpirovaný gotikou. Prívesok slnečného obrazu je vyrobený z mosadze, ktorý nemá lesklý vzhľad. Gotický mosadzný obojok je nevyhnutnosťou pre vysokoškolákov, ktorí ho môžu kombinovať s džínsami a topmi.

4. Širokopásmový zamatový obojok:

Širokopásmový zamatový obojok

Tento hrubý zamatový obojok je najúžasnejší, pretože pokrýva oblasť krku a dodáva vám trendový vzhľad. Zamatový obojok v červenom štýle je celkom jedinečný. Buďte štýlová tým, že si vezmete chvost alebo si necháte rozpustené vlasy, aby ste sa mohli chváliť chokerom a prikladať mu dôležitosť.

5. 5 strand Velvet Choker:

5 stranová zamatová obojok

Vyzerajte nádherne sexy v tomto 5 -prameňovom zamatovom obojku v čiernej farbe, ktorý vyniká farbou vašej pokožky. Čierna farba dodáva pokožke žiaru a robí vás ohromujúcimi. Pramene zamatovej čiernej obojky pokrývajú väčšinu oblasti krku a jej krása je v jednoduchosti.

6. Zamatová obojok s príveskom:

Zamatová obojok s príveskom

Vyberte si tento zamatový obojok pre jeho pôsobivý prívesok v tvare slzy. Náhrdelník z čierneho zamatu je tenký na šírku. Choker má vzadu kovovú sponu. Kovový prívesok je vyrobený z lávového kameňa a zložitého rámu. Choker je možné použiť na nočné večierky a koncerty.

7. Criss Cross Velvet Choker:

Zamatová obojok Criss Cross

Toto je úplne iný pohľad na zamatové chokery. Tento krížový štýl zamatového obojku je veľmi pôsobivý a pripomína viktoriánsku alebo edvardovskú éru. Centrálny prívesok vyrobený z onyxového kameňa je dosť nápadný. To sa bude dobre kombinovať s formálnymi šatami alebo šatami.

8. Bow Velvet Choker:

Luk zamatový obojok

Rovnako ako krížový kríž je aj táto ohromujúca nebesky modrá zamatová obojok, ktorá má v strede tvar lukového prívesku. Pútavá mašľa je skrátená a konce dobre sedia na každom konci. Farba je kráľovská, a preto je táto mašlička z luku veľmi formálnym doplnkom k plesovým šatám. Vášmu outfitu môžete dodať veľa charakteru tým, že budete nosiť toto choker spolu s vysokým chvostom, aby ste predviedli choker.

9. Zabaľte zamatovú choker:

Zalomte zamatovú obojok

Tento chladný a štýlový zamatový obojok je vyrobený z tenkých sametových pásikov, ktoré sú mnohokrát omotané okolo krku. Táto sofistikovaná verzia obyčajného zamatového obojku vám dodá modernejší vzhľad. Konce náhrdelníka je možné vpredu zaviazať na mašličkový uzol, aby bol povrch ešte úžasnejší.

Sametové obojky môžu byť úzke alebo široké a môžu mať kráľovské farby, ako je čierna, fialová, gaštanová atď. Vyberte si takú, ktorá vám umožní vytvoriť niečo majestátne alebo viktoriánske alebo súčasné..