9 krásnych vzorov náhrdelníka s diamantovým náhrdelníkom

Láska k diamantom medzi dievčatami nikdy nezomrie. Náhrdelníky sú významným druhom šperkov, ktoré nosí každá žena. Choker náhrdelníky, je jedným z nich. Náhrdelníky Diamond choker sú teda jedným z elitných a kráľovských, a dokonca aj triezvych, ktoré by ste si chceli kúpiť. Je ťažké nájsť a vybrať si medzi diamantovými náhrdelníkmi, prinášame vám zoznam 9 najlepších diamantových náhrdelníkov pre ženy.

Choker Diamond náhrdelníky:

Krása je jednoducho ozdoba, stačí prelistovať všetky diamantové náhrdelníky a vybrať si to najlepšie, čo vyhovuje vašej osobnosti.

1. Diamantový náhrdelník Sunshine:

Diamantový náhrdelník Sunshine

Náhrdelník vyzerá ako náhrdelník princov. Široká základňa s ťažkými diamantovými kameňmi, oválneho a okrúhleho tvaru, žiari na slnku jasne a dodáva lesklý vzhľad. Každé dievča, ktoré sa chce pochváliť svojim oblečením na večierku v šatách alebo šatách, bude tento náhrdelník pre ňu ideálnou voľbou.

2. Náhrdelník Emerald Choker:

Emerald Choker náhrdelník

Aj to prichádza s ťažkým dizajnom, ale najnovším. S veľkými okrúhlymi perlami visiacimi pod ním a so smaragdom umiestneným v strede náhrdelníka to tiež dodáva starožitný vzhľad. Návrhy vo forme listov a polovičných špirál v rohoch, striedavo usporiadané, pridávajú na kráse náhrdelníka.

3. Reverzný náhrdelník v tvare diamantu:

Náhrdelník v tvare diamantu

Tento náhrdelník triezveho tvaru pozostáva z tenkej retiazky s opačne tvarovanými diamantmi, ktoré sú navzájom spojené a sú umiestnené vedľa seba. Medzi každým diamantom leží okrúhly kameň, ktorý mu dodáva dizajnérsky vzhľad. Jeden z najlepších návrhov choker pre dievčatá, bola by to dobrá voľba na nákup.

4. Ravishing Diamond Choker:

Úchvatný diamantový náhrdelník

Tento kúsok krku vyzerá ako kráľovský, ktorý by si prial nosiť každý. Sú navrhnuté nádherným spôsobom s diamantmi štvorcového tvaru usporiadanými na vrchu a s kvetinovými vzormi pod nimi. Tento náhrdelník s briliantovým diamantom, posiaty diamantmi a žiarivými leskmi, vás zaručene prinúti vyprázdniť vrecko a kúpiť si ho.

5. Diamantový náhrdelník so zapínaním na háčiky:

Diamantový náhrdelník so zapínaním na háčiky

Jedná sa o jednoduchý, ale triezvy kus diamantového náhrdelníka. Diamantový náhrdelník pre ženy, navrhnutý inovatívnym spôsobom, má zahnuté podstavce posiate striedavo pripevnenými diamantmi.

6. Náhrdelník Diamond Pearl Choker:

Choker náhrdelník s diamantovou perlou

Tento diamantový náhrdelník s náhrdelníkom má 4 vrstvový dizajn so štvorcovými diamantmi vytvarovanými v tvare diamantu na vrchu, kvetinové vzory so štyrmi okvetnými lístkami dodávajú čistý a jasný vzhľad a predovšetkým polovičné špirály s perlami pripevnenými k ich. Perly visiace v spodnej časti dodávajú elitný vzhľad. Toto je možnosť večierku na veľkú príležitosť, na ktorú môže ísť ktokoľvek.

7. Špeciálny diamantový náhrdelník:

Špeciálny diamantový náhrdelník

Extra široký diamantový náhrdelník s obrovským smaragdom medzi ním a v súlade s ním na vrchu dodáva peknému vzhľadu. Podobne navrhnuté dve strany náhrdelníka, ktoré sú od seba oddelené v rohoch s visiacou sadou diamantov a so smaragdom medzi nimi, poskytujú nádherný vzhľad..

8. Unikátny diamantový náhrdelník:

Unikátny diamantový náhrdelník

Choker náhrdelník so zlatou retiazkou s diamantmi lineárne posiatymi smaragdmi v strede dodáva jedinečný vzhľad. Vyzerá to ako zlaté diamantové šperky, diamantový náhrdelník pre dievčatá s dizajnérskym vzhľadom.

9. Náhrdelník Ruby Diamond Choker:

Ruby Diamond Choker náhrdelník

Jedná sa o tradičný diamantový náhrdelník so vzhľadom typického juhoindického šperku. Silný náhrdelník s diamantovým kvetom s hrotmi v strede s rubínovým kameňom a vzorom obyčajného listu spolu s vyššie uvedeným krížikovým vzorom je kreatívne navrhnutou ozdobou, ktorú môžete vlastniť. Keď túžite po tradičnom náhrdelníku, bola by to pre vás najlepšia voľba.