Znížte brušný tuk za jeden mesiac: 10 efektívnych tipov, ktoré môžete vyskúšať doma

Hladujete, aby ste získali tenký a upravený pás? Je načase, aby ste ukončili tieto mučivé nárazové diéty, ktoré jednoducho nie sú dobré. Čo potrebujete, je komplexný program na chudnutie, ktorý vám pomôže znížiť brušný tuk za jeden mesiac, a to pomocou bezpečných a prirodzených metód. To znamená, že môžete jesť dobré jedlo, vykonávať všetky svoje bežné domáce práce a napriek tomu zhodiť pár kíl! Zaujímavé?

Brušný tuk je stále väčším problémom u dospelých aj detí. Viniť to z nášho jedla alebo životného štýlu, ale tento zdanlivo jednoduchý problém môže v budúcnosti viesť k nezvratným zdravotným komplikáciám. Prečo padnúť do tej pasce? Namiesto toho si prečítajte tento článok, ktorý vás prevedie rutinou, ktorá vám zaistí ploché bruško za pouhých 30 dní.

Znížte brušný tuk za jeden mesiac

Ako stratiť brušný tuk za 1 mesiac?

Ďalej uvádzame niekoľko tipov, ktoré vám zaručene pomôžu zbaviť sa brušného tuku doma za menej ako 30 dní. Program je kombináciou cvičení, diét a zmien životného štýlu:

Najlepšie cvičenia na zníženie brušného tuku za jeden mesiac:

Cvičenie je najlepší spôsob, ako do mesiaca schudnúť nechcený brušný tuk. Je mýtus, že 500 klikov každý deň vám spôsobí úbytok tuku v žalúdku. Ak sa budete držať iba brušákov, môže to posilniť vaše brušné svaly, ale nie ich tonizovať. Skúste teda ísť na kombináciu cvičení, ktoré vám môžu pomôcť pri efektívnom spaľovaní kalórií a dosiahnuť rýchlejšie výsledky.

1. Aeróbne cvičenia:

Aeróbne cvičenia sú vynikajúcim spôsobom spaľovania tukov a kalórií. Zapojte sa do aerobiku 40-50 minút najmenej päť dní v týždni. Aeróbne aktivity vám pomôžu spáliť viscerálny tuk a tiež zlepšia vašu kardiovaskulárnu kondíciu. Môžete sa venovať všetkému, čo vás baví, napríklad behaniu, tancu, rýchlej chôdzi, cyklistike alebo vodnému aerobiku.

Opatrenia: Keď začínate s aerobikom, udržujte pomalé tempo a nikdy nenamáhajte tlkot srdca, pretože to môže byť nebezpečné.

2. Brušné cvičenia:

Tréningy na bruchu sa môžu zamerať na váš horný brucho a spodný brušný tuk, aby sa váš pás vyrovnal. Začnite jednoduchými cvičeniami, ako sú bočné kľuky, V-ups, brušné kľuky alebo ruské zákruty. Cvičenie na bruchu by sa malo vykonávať v 4 sériách s 25 opakovaniami na každej strane.

3. Šprinty:

Šprinty sú tiež veľmi nápomocné, pokiaľ ide o spevnené brucho. Šprint je krátky, ale rýchly beh, ktorý vykonávate 15-20 minút. Ak to budete robiť trikrát týždenne, určite získate viditeľné výsledky a sploštíte bruško.

4. Crossfit cvičenia:

Cross -fit cvičebné rutiny, ak sú vykonávané so správnou diétou a doplnkami, môžu pomôcť znížiť váš ab -tuk do jedného mesiaca. Jedná sa o programy s vysokou intenzitou, ktoré kombinujú boxové skoky, skákanie cez švihadlo, bicyklovanie, beh, jogu atď..

5. Tréningy celého tela:

Okrem toho by ste mali cvičiť celé telo tri dni v týždni. To pomáha budovať chudé svaly spolu s efektívnym spaľovaním tukov. Vykonávajte tlaky na hrudi, drepy, výpady, tricepy a kliky v 4 sériách, každú s minimálne 15 opakovaniami. Tréningy celého tela a kruhové rutiny sú vždy dobré na zníženie brušného tuku za mesiac.

Odborná rada: Môžete sa dokonca zaregistrovať na vysoko intenzívny tréning (HIIT), ktorý zahŕňa 4-sekundové cvičenie s 15-sekundovou prestávkou. Môžete napríklad behať 45 sekúnd nepretržite a prestať 15 sekúnd. Vykonajte to 10 minút na začiatočníckej úrovni a až 45 minút v pokročilej fáze. Tento program je navrhnutý tak, aby zvýšil váš srdcový tep, čo môže mať za následok rýchle spaľovanie tukov.

Zmeny diéty s cieľom zbaviť sa brušného tuku za 1 mesiac:

Okrem cvičenia vám dobré stravovacie návyky pomôžu schudnúť a sploštiť žalúdok už za 30 dní. Praktizujte tieto zdravé stravovacie návyky, aby ste naštartovali svoju cestu chudnutia prirodzene:

znížte brušný tuk za mesiac

6. Mierny proteín, nízky obsah uhľohydrátov:

Zvýšte príjem bielkovín a znížte počet uhľohydrátov za deň. V páse vám môže sedieť príliš veľa sacharidov ako tukové zásoby. Namiesto toho nahraďte zdroje energie bielkovinami, ktoré môžu prispieť k tvorbe svalov v tele. To neznamená, že sa úplne spoliehate iba na bielkoviny. To môže byť veľmi nebezpečné pre vaše obličky a celkové zdravie.

7. Citrónová šťava & Teplá voda:

Štúdie ukazujú, že prvé pitie citrónovej vody ráno môže stimulovať váš tráviaci systém a zlepšiť váš metabolizmus. Udržujte ho mierne v teple, aby ste povzbudili svoje zmysly, a súčasne aktivujte pohyby čriev.

8. Potraviny s vysokým obsahom vlákniny:

Zahrnutie veľkého množstva potravín bohatých na vlákninu, ako sú ovsené vločky, celozrnné produkty, ľanové semienka, hnedá ryža, proso a podobne, môže váš systém udržať čistý. Tieto potraviny majú rozpustné aj nerozpustné vlákna, ktoré sú nevyhnutné pre lepšie trávenie a tiež odbúravanie tukov z potravín.

9. Spočítajte si kalórie:

Nasledujúcich 30 dní sa zaregistrujte na nízkokalorickú diétu, ktorá obsahuje zdravé potraviny ako celé ovocie, zeleninové šaláty, polievky, zelený čaj, odstredené mlieko atď., Držte sa ďalej od výrobkov, ktoré obsahujú vysoký obsah cukru a umelých prísad. Zmrzlina, syr, jogurt, pečivo, smotana a spracované potraviny zabalia na váš brucho viac viscerálneho tuku. Skúste namiesto toho zahrnúť do stravy viac „dobrých“ omega-3 tukov, ako sú mandle, losos, avokádo,

10. Znížte príjem soli:

Ďalším spôsobom, ako redukovať črevný tuk, je obmedziť príjem soli. Prestaňte používať na dochucovanie jedál extra soľ a rozhodnite sa pre bylinky a korenie ako bazalka alebo kmín. Vyhnite sa tiež konzumácii potravín s vysokým obsahom sodíka, ako sú údené mäso, mrazené večere a rýchle občerstvenie.

Predbežné opatrenie: Nevyhýbajte sa soli úplne, pretože náhle vyčerpanie hladín sodíka môže byť pre telo nebezpečné.

11. Pite viac vody:

Pitie veľkého množstva vody v pravidelných intervaloch vám pomôže zhodiť tuk z brucha a tiež vylúčiť z tela toxíny. Odporúča sa piť 2,7 litra vody denne pre ženy a muži by mali dostať 3,7 litra denne. Voda môže tiež udržať vaše brucho plné a dlho zmierniť túžbu po hlade.

12. Vyhnite sa stresu a dobre spite:

Vyhýbanie sa stresu a dobré spanie je pravdepodobne zlatým pravidlom každého fitness režimu. Nesmiete sa stresovať zbytočnou úzkosťou a prehnaným premýšľaním. Zachovajte pokoj a udržujte vnútorný mier, ktorý je veľmi dôležitý na to, aby ste sa koncentrovali. Doprajte si tiež kvalitný spánok aspoň 7 -9 hodín, v závislosti od vášho veku a zdravotného stavu.

Ukážkový týždenný cvičebný program na chudnutie brušného tuku na jeden mesiac

Nasledujúci program je kombináciou rôznych cvičení, ktoré sú rozdelené na obdobie 1 mesiaca. Harmonogram je rozdelený do 4 týždňov, aby ste pochopili, ako môžete tieto cvičenia kombinovať. Ponúkame ukážkový program na 1 týždeň, ktorý je možné opakovať ďalšie 3 týždne. Na dosiahnutie vyššej úspešnosti je však vždy vhodné vykonávať pod dohľadom trénera alebo kondičného sprievodcu:

Deň 1:

 • 20 skákacích zdvihákov.
 • 10 drvíkov.
 • 20 drepov.

2. deň:

 • 10 sit-upov
 • 20 výpadov
 • 10 Burpees

Deň 3:

 • 20*3 vysoké kolená
 • 10 klikov
 • 20 Vysoká doska

4. deň:

 • 20*3 horolezci
 • 15 Dvojité natiahnutie nohy
 • 10 rolí

Deň 5:

 • 1 min *3 bodový beh
 • 20*3 sady reverznej cyklistiky
 • 10 drepov

Deň 6:

 • 20*3 vysoké kolená
 • 10 klikov
 • 20 Vysoká doska

Nedeľa: Odpočinkový deň

CHYTRÝ TIP:

V systéme Android a na serveroch existuje množstvo fitness aplikácií. Môžete si stiahnuť jeden z nich, ktorý vás prehľadne prevedie tým, ako za mesiac zredukovať brušný tuk a ako ich vykonávať doma, spolu s časom a počítaním kalórií. Stiahnite si ich do svojho smartfónu a získajte okamžité upozornenia, aktualizácie a tipy na zlepšenie.

Ajurvédske výrobky na odstránenie brušného tuku za mesiac:

Ajurvédske výrobky nikdy nesklamali ľudí a osvedčili sa ako veľmi účinné pri znižovaní brušného tuku. Brušný tuk je možné ľahko znížiť použitím týchto produktov, pretože obsahujú určité prírodné prvky, ktoré podporujú spaľovanie tukov. Okrem toho ajurvédske výrobky tiež pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a umožňujú správne trávenie.

Ak máte chuť na cukor, potom sú ajurvédske výrobky najlepším druhom na chudnutie brušného tuku za 1 mesiac. Zložky v týchto výrobkoch sú najlepšie hodnotené a zvyčajne zaberajú na každého. Jedným z takýchto ajurvédskych produktov sú kapsuly NOFAT.

Teraz, keď ste sa naučili ABC získať silnú ab len za 1 mesiac, je čas ich uviesť do praxe. Ak ste začiatočník, nezabudnite, že nič nie je jednoduché, najmä ak to súvisí s vašim telom. Nenamáhajte sa stanovovaním si nepraktických cieľov. Namiesto toho urobte krok za krokom a zhodnoťte, koľko môžete skutočne dosiahnuť.