Bradatí herci: 25 známych mužov so štýlovými bradami 2021

Vlasy na tvári sú rovnako výrazné, aby vytvorili efektný a štýlový vzhľad pre každého muža. Spomedzi niekoľkých známych a obľúbených vzhľadov sme zostavili štýly brady celebrít pre tých mužov, ktorí milujú chytré, súčasné a odvážne vzhľady. Od svetoznámych kozích bradiek a strniska až po odvážne a štýlové dodávkové farbivá a baranie kotlety sa štýly brady hercov výrazne vyvíjali v rôznych regiónoch.

60 fotografií známych bradatých celebrít 2021:

Poďme sa pozrieť na všetko o týchto trendových štýloch brady hollywoodskych a bollywoodskych hercov.

1. Štýly brady Johnnyho Deppa:

Johnny Depp je medzinárodne uznávaná hviezda nielen pre svoje herecké schopnosti, ale aj pre zmysel pre módu a štýl. Po celý čas mal celý rad odvážnych lookov a pravidelne menil štýl. Medzi populárny vzhľad a štýl fúzov pre Johnnyho Deppa patria medzi tie slávne nasledujúce. Páči sa nám, ako ich všetky bez námahy unesie. Od Van Dykeho až po bradu všetky pribil.

Pozrite sa, Jack Sparrow-

Johnny Depp

Van Dyke-

štýl brady johnny depp

Brada, brada a fúzy-

štýly brady celebrít

2. Harry Styles Štýly brady:

Harry Styles takmer vždy ohromil svoje publikum vždy, keď mu narástli fúzy a brada. Často ho vidia čisto oholeného alebo s veľmi svetlými tenkými fúzmi, že sa jeho vlasy na tvári často stávajú obľúbenou rečou v meste módy. V posledných dňoch sa však Harrymu podarilo vyšportovať si ľahký a ležérny vzhľad, na ktorý sme narazili.

Vyčistite oholenú bradu a fúzy-

2

Zastrihnuté a vyblednuté fúzy-

harry štýly s bradou

3. Štýly brady Roberta Downeyho Jr.:

Robert Downey Jr je v zozname najznámejší pre svoju koziu bradu a ďalšie chĺpky na tvári. V celosvetovom prieskume verejnej mienky o celebritách a hercoch s bradou na bradke Robert Downey Jr nikdy nezmeškal svoje najlepšie miesto v zozname. Je slávnou ikonou mladistvých módnych vyhlásení a vďaka svojim vzhľadom vždy zostáva chladný a chytrý, super štýlový a súčasný. Tu uvádzame jeho najznámejšie štýly a vzhľad.

Klasická kozia koza-

herci s kozou kožou

Strniská brada-

Strniská brada

Štýl brady pod bradou-

herci štýly brady

4. Štýl fúzy Davida Beckhama:

Slávny futbalista David Beckham je známy aj svojimi premenami a premenou. Jeho fúzy a účesy sú naprieč celkom výrazné. Zhromaždili sme tento klasický a nadčasový štýl fúzov od Davida Beckhama a stále stoja ako inšpirácia. Pozrite sa na tieto štýly brady a bradky Davida Beckhama.

Plná brada-

hollywoodski herci štýly brady

Hipsterská brada-

štýly brady Davida Beckhama

Rozšírená kozia bradka-

celebrity s kozou kožou

5. Dánske štýly fúzov Taimoor:

Dánsky Taimoor je jedným z najnovších trendových pakistanských hercov a modelov. Štýl brady tohto herca je známy svojim úhľadným a dôstojným vzhľadom a zostáva vždy klasikou. Aj keď nemusí veľmi experimentovať so svojimi štýlmi vlasov na tvári a vousmi, so súčasným vzhľadom vyzerá očarujúco a nemôžeme prehliadať jeho celkový elegantný vzhľad. Co si myslis?

Hipster zastrihnutá brada-

Dánsky Taimoor

Klasická brada-

dánsky štýl taimoor vousy

6. Štýly brady Georga Clooneyho:

Ako sa hovorí, staré je zlato. Americký herec a producent George Clooney je neustále a často oceňovaný pre svoje elegantné a trvalé vyhlásenia v klasickom štýle a hercov štýl brady nie je výnimkou. Jeho nedávnej slanej a korenistej brade a sivej bradke sa dostalo značnej pozornosti a väčšina jeho nasledovníkov nemôže upokojiť úžasom vzhľad. Nikdy na nás nezapôsobí, a to je v dnešnej dobe už fakt. Pozrite sa na jeho stále trendové štýly a vzhľad.

Plná brada-

George Clooney

Sivá kozia brada-

štýl fúzy Georga Clooneyho

Remienok na bradu so soľou a korením-

Remienok na bradu so soľou a korením

7. Štýly brady Chrisa Evansa:

Superhrdina a hviezda Avengers Chris Evans je známy aj svojim miernym, jemným a predsa výrazným vzhľadom. Štýly brady Chrisa Evana nemusia v súčasnom svete vyzerať príliš odvážne, ale vždy sú jednoduché a klasické. Nech už skúšal čokoľvek, od plných hrubých fúzov po strnisko, nikdy na nás nezapôsobil.

Plná brada-

Plná brada 2

Strnisko-

chris evans pohľad na bradu

Svetlá brada s odpojenými fúzmi-

Svetlá brada s odpojenými fúzmi

8. Štýly brady Keanu Reevesa:

Kanadský herec Keanu Reeves je ďalšou celebritou, ktorú si nesmieme nechať ujsť. Je známe, že vytvára jedinečný a zreteľný vzhľad najjednoduchšími a najľahšími technikami starostlivosti. Muži, ktorí majú cit a cit pre módu, chcú vyzerať super štýlovo a moderne s minimálnym úsilím, môžu slepo nasledovať účesy a chĺpky Keanu Reevea. Milujeme, ako svojimi tvrdými dlhými vlasmi prikrášli všetky účesy.

Nechutná brada-

štýl fúzy keanu reevesa

Svetlé strnisko-

Svetlé strnisko

9. Štýly brady Leonarda Di Capria:

Víťaz Oscara a celebrita talentovaného herca Leonardo DiCaprio je dobre známy každému na celom svete. Jeho podpisové štýly sú už dobre uhádnuté a zdá sa, že herec tieto vystúpenia opakovane pribíja. Či už je to jeho slávna variácia kozej bradky alebo ľahko upravený strih vousov, DiCaprio vyzerá úchvatne a krásne. Co si myslis?

Kozia bradka-

Kozia brada

Kačací brada-

štýly fúzov leonardo dicaprio

Krátke a ľahké fúzy-

Krátke a ľahké fúzy

10. Štýly brady Brada Pitta:

Brad Pitt nikdy nekradne naše srdcia svojim vzhľadom a pekným vzhľadom. Niekoľkokrát bol zvolený za jednu z najhorúcejších celebrít na celom svete. Účesy a vzhľad brady Brada Pitta sa vždy dostanú do správ a bezpochyby-sú bezproblémové, dokonalé, super horúce a klasické. Buď ide o vždy trendovú koziu bradu alebo odvážne štýly a vzhľad bokov a dlhých fúzov, nikdy nesmie chýbať sledovanie jeho pravidelných módnych noviniek..

Dlhá bedrová brada-

Dlhá bedrová brada

Svetlá koza-

brada brada brada brada

Fúzy s čistým oholením-

Fúzy s čistým oholením

11. Štýly brady Zayna Malika:

Skladateľ a spevák Zayn Malik, známy aj svojim súčasným postavením a fenoménom vo svete módy. Zaynov účes a fúzy a fúzy úplne zapadli do titulkov a nie sme šokovaní. Ak ste niekto z jeho vekových skupín a radi vyskúšate niečo štýlové, jeho plný tvar brady môže byť dobrou voľbou. Pozrite sa na Zayn Malikgoatee a ďalšie štýly brady.

Plná brada-

Plná brada 3

Brada na bradu-

Brada brady Zayn malik

Múdra kozia koza-

Múdra kozia koza

12. Štýly brady Pierca Brosnana:

Populárny írsky herec, producent a aktivista Pierce Brosnan vždy vzbudzoval v médiách pozornosť kvôli svojmu najštýlovejšiemu a mladistvému ​​vzhľadu, napriek svojej strednej vekovej skupine. V skutočnosti aj nás veľmi zaujíma, ako dokáže vyzerať tak ostro a horúco, bez ohľadu na to, kde a kedy. Jednou z najprísnejších tajností je udržať si sexy a nervózny štýl fúzy. Jeho účesy na tvári si skutočne vyžadujú veľa pozornosti vzhľadom na to, ako nás očaruje trendovými a módnymi výrazmi..

Van Dyke Beard-

štýl brady piercing brosnan

Plná brada-

Pierce Brosnan

13. Štýly brady Zac Efron:

Vzhľad amerického herca a speváka Zaca Efrona nesmie chýbať. Úspešne vytvoril najneformálnejšie a najpriamejšie štýly brady a zdá sa, že je super módne a ľahké a bez námahy. Pozrite sa na tieto najnovšie kliknutia od herca. Sme určite ohromení!

Nechutná brada-

Zac Efron Patchy Beard

Ľahšia úprava-

Ľahšia úprava

14. Štýly brady Ranbir Kapoor:

Indický superstar a srdciar Ranbir Kapoor sám experimentoval s niekoľkými pohľadmi v bollywoodskom filmovom priemysle. Je známy svojimi fúzikmi francúzskeho strihu s bradou a ozdobnými a hustými plnými bradami. Prekvapivo má klinec všetky pohľady, ktoré vyskúšal. Chcete inšpiráciu? Tu ideme na tieto nadčasové a klasické štýly fúzov.

Francúzska kozia bradka-

štýl fúzy ranbir kapoor

Nechutná brada-

Ranbir Kapoor Patchy Beard

Plná brada-

bollywoodski herci štýly brady

15. Štýly brady Tiger Shroff:

Tiger Shroff, bollywoodsky akčný a tanečný kráľ, sa možno príliš nepúšťal do účesov a ikonických módnych lookov; jeho jednoduchý a priamy štýl brady mu však rozhodne celkom vyhovuje. Ak hľadáte niečo super jednoduché, jeho štýly brady je skutočne možné vyskúšať.

Strappy brada-

štýl brady tigrieho shroffa

16. Štýly brady Abhishek Bachchan:

Abhishek Bachchan nikdy neopúšťa svoj dôstojný a čistý, úhľadný vzhľad z vyhlásenia o svojom štýle. Dokáže nás často nadchnúť mužnými a peknými horúcimi indickými avatarmi. Milujeme štýl brady mladšieho Bachchana pomerne často a bez ohľadu na to, s akým štýlom sa v súčasnosti stretávame, nikdy to nevyplýva z nášho zoznamu..

Francúzske a plné fúzy-

fúzy bollywood

Strnisko-

abhishek bachchan štýl fúzy

17. Štýly brady Arjuna Kapoora:

Arjun Kapoor sa od svojho vstupu do indického filmového priemyslu skutočne veľmi vyvinul. Arjun nikdy nedokázal vykročiť od nováčika čistého a jednoduchého vzhľadu a štýlov brady k vyskúšaniu odvážnych štýlov a módneho vzhľadu. U veľmi malého počtu mužov, ktorí vyskúšali odvážny vzhľad u indických bollywoodskych hercov a vo filmovom priemysle, je Arjun určite jedným z nich..

Svetlá úprava-

fúzy bollywoodskych hercov

Kruhová brada-

štýly brady arjun kapoor

18. Štýly brady Ranveer Singh:

Ranveer Singh nikdy neopúšťa bez toho, aby vyvolal rev svojho vzhľadu a zmyslu pre módu. No a jeho energii musíme predsa zatlieskať – odvážny vzhľad aj outfity! Jeho nedávne štýly a výzor brady hovoria o meste módy a my sme tu tiež na to, aby sme vám ich pozreli. Spolu so svojimi novými projektmi sa Ranveer vždy snaží vyskúšať aj niečo nové vo svojich bradách. Napriek tomu milujeme jeho atmosféru a husté, husté fúzy. Ktorý je váš obľúbený v jeho nedávnom vzhľade?

Kačací brada-

Ranveer Singh

Strnisko-

Strnisko Ranveer Singh

Fúzy na riadidlách s odieraním-

štýl brady ranveer singh

19. Štýly brady Shahid Kapoor:

Shahid Kapoor vyskúšal všetky druhy fúzov – od hustého, hustého a dlhého hustého fúzu Kabira Singha až po jednoduché strnisko a čisté oholenie. Bez ohľadu na to, aká je jeho dĺžka fúzov, Shahid v našich hercoch vždy vyzerá veľmi horúco a ohromujúco. Naše obľúbené tri z jeho bradatých štýlov v Bollywoode sú tu. Pozrite sa na tieto.

Hustá ťažká brada-

Hustá ťažká brada

Ťažké strnisko-

Ťažké strnisko

Ťažký podbradný popruh-

štýly brady shahid kapoor

20. Štýly brady Aamira Khana:

Vždy sa nájdu muži, ktorí s pribúdajúcim vekom aj naďalej vyzerajú príťažlivo a mlado. Aamir Khan medzi nimi určite je. Aamir ich vyskúšal všetky – od kozej bradky po hustý hustý a dlhý hobo vzhľad a štýl fúzy si nad nimi rozhodne získal. Milujeme jeho prechod vo všetkých filmoch a jeho odvážny zmysel pre štýl a experimentálnu myseľ. Naozaj to stojí za pochvalu.

Malá kozia brada-

Malá kozia brada

Nechutná brada-

Aamir Khan Patchy Beard

Francúzsky fúzy s kozou bradkou a remienkom na tenkej brade-

štýl brady aamir chána

Vous v štýle tuláka-

Vous v štýle tuláka

21. Štýly brady Hugha Jackmana:

Hugh Jackman je osobnosťou, ktorá si nesmie nechať ujsť náš zoznam štýlov brady. Jeho talentovaný a experimentálny vintage oldschoolový vzhľad je pre naše oči vždy príjemný. Hugh Jackman ich vyskúšal vo svojej filmovej kariére hneď od vyskúšania populárnych a slávnych lookov, akými sú napríklad kozia brada a ošúchané vlasy, až po odvážny strih brady..

Baranie kotlety-

štýly brady hugha jackmana

Kozia brada-

Kozia brada Hugh Jackman

Svetlé strnisko-

Ľahké strnisko Hugha Jackmana

22. Štýly brady Riteish Deshmukh:

Ďalšia bollywoodska celebrita, štýl brady Riteisha Deshmukha, aj keď sa médiám venuje menšia pozornosť, si zaslúži potlesk. Možno nikdy neskúsil všestranné vystúpenia, ale celkom sa mu podarilo pribiť pravidelné a spoločné štýly bezproblémovou mladosťou a bez námahy..

Strappy hrubá brada-

Strappy hrubá brada

Plná dlhá brada-

obradný deshmukh vzhľad brady

23. Štýly brady Sidharth Malhotra:

Siddharth Malhotra je jednoznačne ikonou mládeže a inšpiráciou pre niekoľko mužov tam vonku a nikdy na nás nezapôsobí. Jeho najbežnejší štýl strunovej brady a strnisko sú najsledovanejším výzorom, aké doteraz v jeho kariére boli. Najlepšie mu vyhovujú a vždy v nich dokáže vyzerať super rozpálene a pekne. Co si myslis?

Strappy brada-

pohľad na bradu sidharth malhotra

Svetlé strnisko-

Ľahké strnisko Sidharth Malhotra

24. Styly brady Ayushmann Khurrana:

Úhľadná kozia koža, upravený podbradný remienok a upravený vzhľad Ayushmanna Khurranu sú zo všetkých jeho účinkov celkom slávne. Rovnako ako Siddharth Malhotra, aj Ayushmann sa v niekoľkých svojich filmoch a vzhľadom drží toho, čo mu najviac vyhovuje. Pôsobia na ňom štýlovo a klasicky.

Rozšírená kozia bradka-

Ayushmann Khurrana

Čistá úprava-

ayushmann khurrana štýl fúzy

25. Štýly brady Vicky Kaushal:

Vickyho strnisko je najbežnejšou témou, o ktorej sa hovorí, vo filmovom priemysle B-mesto. Nikto nezaklincuje strnisko v Bollywoode ako Vicky. Jeho očarujúci a trendový vzhľad si skutočne zaslúži pozornosť a zmienku. Okrem strniska je Vicky viditeľná aj v svetlejších, tenších a upravenejších vzťahoch a štýle a bez ohľadu na to, čo skúša, nikdy na nás nezapôsobí..

Strnisko-

štýly brady bollywoodski herci

Ľahko zastrihnutá brada-

štýl brady vicky kaushal

Celebrity na nás nikdy nezapôsobia svojimi nádhernými a krásnymi štýlmi brady. Tieto štýly brady celebrít sú pre nás vždy inšpiráciou, aby sme vyskúšali niečo nové, inteligentné a cool. Čí štýl hercových fúzov máte najradšej? Dajte nám vedieť aj vy!