15 štýlov brady podľa tvarov tváre: okrúhle, oválne, atď.

Každý muž si uvedomuje dôležitosť svojej brady a jej úpravy pre jeho osobnosť a vzhľad. Brada však nie je také jednoduché pestovať, upravovať a tiež udržiavať. Vedieť, ako si dať fúzy na tvár, trvá veľa času, potom si starostlivosť o pleť vyžaduje veľa starostlivosti a potom údržba vyžaduje veľa úsilia. Ale povedané, iba starostlivosť a údržba nestačí. Musíte tiež klásť dôraz na výber štýlov brady na tvári, ktoré vám budú vyhovovať. Tento štýl je v podstate kombináciou tvaru brady a veľkosti fúzov.

Preto si musíte najskôr všimnúť, aký máte tvar tváre. Potom, čo ste si istí svojim tvarom tváre, môžete vyhľadať rôzne štýly brady pre tvary tváre a potom vybrať ten, ktorý je pre váš tvar tváre najvhodnejší. Ako však zistíte, aký je tvar vašej tváre? Na to musíte pozorne sledovať 4 hlavné faktory, ktoré definujú rozmery vašej tváre, a to čeľusť, lícové kosti, čelo a dĺžku tváre. Všetky tieto štyri faktory v zásade tvoria 7 tvarov tváre, a to štvorcové, oválne, obdĺžnikové, trojuholníkové, srdcové, diamantové a okrúhle.

Najlepšie typy fúzov pre tvary tváre s obrázkami:

Nasleduje 15 najlepších štýlov brady na základe vhodnosti pre váš tvar tváre.

1. Kruhová brada pre hranatú tvár:

Brada so štvorcovou tvárou

Pokiaľ ide o štýly fúzov pre hranatú tvár, na výber je široká škála možností. Z nich je kruhový briadka okolo úst najbežnejším a najobľúbenejším štýlom brady. Pravidelne musíte upravovať fúzy v jemnej alebo strednej dĺžke v kruhovom tvare okolo úst. Očividne to musíte sprevádzať s fúzikmi.

2. Imperial Beard pre hranatú tvár:

Brada štvorcového tvaru

Tento štýl brady so štvorcovou tvárou je trochu starou školou a pochádza z čias, keď tu vládli cisári a princovia. V tých časoch vládcovia zachovávali tento autoritatívny vzhľad. Pri tomto štýle fúzov musíte úplne zastrihnúť oblasť pod perami, pričom zachováte pásikovú formu súvislých fúzov ako predĺženie oboch koncov vašich fúzov okolo koncov líca a spojenia vlasov s ušami. Vyššie uvedený obrázok vám pomôže lepšie porozumieť.

3. Brada pre hranatú tvár:

Štýl brady pre tvar tváre

Bradová brada je vhodná pre muža so štvorcovou tvárou, pretože základnou myšlienkou bradovej brady je rozprestrieť sa v strednom páse horizontálne po základňu brady, kde ho môžete podľa potreby predĺžiť aj po okraji líc. Tento štýl fúzy obvykle nie je sprevádzaný žiadnymi fúzmi.

4. Brada podkovy pre oválnu tvár:

Štýly brady pre oválnu tvár

Od dávnych čias je podkova najlepším štýlom brady pre oválnu tvár. Hlavným zámerom úpravy vašich fúzov v tvare podkovy je zakryť dĺžku tváre od fúzikov až po bradu, pričom by ste si nemali príliš zamieňať oblasť brady..

5. Kačací brada pre oválnu tvár:

Brada pre oválnu tvár

Jedná sa o legendárny štýl fúzy pre oválnu tvár, pretože ho používa takmer polovica hviezd z dreva cesmíny vrátane súčasných hviezd. Názov napovedá o jeho úprave, v ktorej musíte bradu určitý čas nechať narásť a počas obdobia rastu ju zastrihávať tak, aby rástla tak, aby vyzerala ako kačací chvost..

6. Bradka brada pre štvorcovú tvár:

Typy fúzov pre tvary tváre

Ako viete, kozia brada odvodzuje svoj názov od tvárových chlpov kozy. Kozej koži sa dokonale hodí vaša hranatá tvár. Môžete si vybrať akýkoľvek štýl kozej bradky, ak máte štvorcovú tvár. Drobná kozia brada napríklad zahŕňa jemné zastrihávanie vlasov na brade, zatiaľ čo drsná kozia brada necháva nechať fúzy dlhé a strapaté, aby vyzerali mužne..

7. Pištoľnícka brada na obdĺžnikovú tvár:

Brada pre obdĺžnikovú tvár

Tento štýl môžete rozhodne počítať v jednom z najlepších štýlov brady pre dlhú tvár. Je to v podstate predĺženie brady v štýle podkovy, pričom konce tvaru podkovy sú predĺžené ako tenký pásik pozdĺž okrajov oboch líca..

8. Vepřová sekaná brada na obdĺžnikovú tvár:

Najlepšia brada pre obdĺžnikovú tvár

To je ešte jedna možnosť pre vás mimo štýlov brady pre dlhú tvár. Tento štýl fúzy sa zvyčajne nedodržiava, pretože je staromódny vo svojom vzhľade, ale potom sa stále dodržiava v rôznych štýloch remixu. Napríklad známy herec Hugh Jackman vynašiel vlastnú bradu v štýle „Wolverine“, ktorá je jemnejšou a decentnejšou verziou brady z baraniny..

9. Brada na bradu pre obdĺžnikovú tvár:

Tento štýl brady je v trende, pretože väčšina mužov má dlhú alebo obdĺžnikovú tvár. Je to jednoducho preto, že tak najlepšie vyhovuje rozmerom vašej tváre. Starostlivosť je najľahšia, pretože musíte udržiavať iba malý prúžok pod spodnou perou siahajúci až po bradu..

10. Van Dyke Beard pre okrúhlu tvár:

Štýlová brada pre okrúhlu tvár

Toto je v súčasnej dobe jeden z najnovších štýlov brady pre okrúhlu tvár. Tento štýl používa mnoho populárnych celebrít, ako sú herci, športovci atď. Vousy sú v podstate obrátený trojuholník so spodnou špičkou obrátenou k spodnej pere a trojuholníkom smerom nadol k vašej brade a potom sú konce trojuholníka potom ďalej predĺžené po lícach.

11. Plná brada pre okrúhlu alebo hranatú tvár:

Napriek tomu, že je brada široko sledovaná, pre mnohých mužov je stále veľkou otázkou, ako získať plnú bradu na tvári. Odpoveď je, že musíte zaistiť správnu výživu a údržbu vlasov na tvári. Ak nerastete v požadovanom časovom rámci, môžete použiť aj vitamíny na fúzy a oleje na fúzy. Plná brada perfektne zakryje vašu hranatú tvár.

12. Krátke balené fúzy pre okrúhlu tvár:

Tvar brady pre okrúhlu tvár

Tento štýl fúzy je skôr dvojitým štýlom okrúhlej brady okolo úst. Jediným rozdielom je, že táto brada má tvar malej škatuľky okolo úst. Ďalším rozdielom je, že pretože pod vašimi perami zostáva malý priestor, môžete túto bradu sprevádzať aj dušou. Je to jeden z najlepších štýlov brady pre mužov s okrúhlou tvárou.

13. Brada Balbo pre okrúhlu tvár:

Okrúhla tvár s bradou

Ďalším známym tvarom brady pre okrúhlu tvár je tvar brady Balbo. Napriek tomu, že mnoho mužov používa tento štýl fúzov, len málokto pozná názov tohto štýlu. Tento štýl je rozšírením brady v štýle kozej brady, v ktorej stačí predĺžiť dolné rohy bradky na vodorovné prúžky okolo líca..

14. Kotvová brada pre okrúhlu alebo diamantovú tvár:

Štýly brady v tvare diamantu

Tento štýl fúzy je takmer identický s bradou v štýle Van Dyke. Jediným rozdielom je, že oblasť medzi bradou a spodnou perou je pokrytá rôznymi tvarmi. Vo Van Dyke je tvar ako obrátený trojuholník, zatiaľ čo tu v Anchor je podľa názvu tvar ako „kotva“ lode. Bol propagovaný hercom Robertom Downeym Jr. ako brada „Tony Stark aka Iron Man“.

15. Brada na bradu pre okrúhlu tvár:

Štýl brady podľa tvaru tváre

Tento štýl fúzy je predĺžením brady pásika. Kým brada s bradou siaha od spodnej pery po bradu, táto brada siaha ďalej pod bradu. Jeho tvar je tiež jedinečný, ako predĺžená dažďová kvapka.

Takže ste videli, aký dôležitý je váš tvar tváre pri určovaní toho, aký štýl brady sa môže zhodovať s vašou tvárou. Aj keď existuje toľko rôznych tvarov tvárí, ako sú hranaté, okrúhle, oválne, obdĺžnikové atď., Pred úpravou účesu si musíte dať pozor na to, aký je váš tvar tváre. Preto potom, čo poznáte svoj tvar tváre, budete mať jasno v tom, ktorý štýl si chcete pre bradu vybrať.