Katalóg 15 moderných návrhov blúzok bez rukávov v roku 2021

Blúzkové prevedenie bez rukávov je v poslednej dobe veľmi populárne. Tieto blúzky patria k najpohodlnejšiemu oblečeniu indických žien a nosí ich takmer každá Bhartiya Nari. Existuje množstvo návrhových vzorov, ktorými sa táto blúzka riadi, a niektoré z najlepších budú uvedené v tomto článku, len pre vás..

Atraktívne vzory blúzok bez rukávov pre sárí s obrázkami:

V súčasnej dobe sú blúzky bez rukávov jedným z najobľúbenejších a trendových návrhov. Tento článok obsahuje rôzne prevedenia blúzky bez rukávov pre sárí s obrázkami pre vás, vhodné na každú príležitosť.

1. Formálny dizajn blúzky bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov

Videli ste už túto konkrétnu dizajnérsku blúzku? Pravdepodobne nie. Je to jeden z najlepšie vyzerajúcich odevných predmetov, ktorý patrí pod prevedenie blúzky bez rukávov. Táto konkrétna blúzka má skutočne dobrý dizajn smerom k krku a celá blúzka je veľmi dobre ozdobená malými zložitými vzormi. Blúzka má formálnu atmosféru a je možné ju nosiť na firemné večierky a akcie.

2. Návrhár blúzky bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Dizajnér bez rukávov 2

Kto vedel, že blúzka bez rukávov môže byť taká krásna? Táto konkrétna blúzka má na chrbte skutočne úžasný vzor a pravdepodobne je v súčasnej dobe jednou z najlepšie vyzerajúcich v dizajnérskom svete. Blúzkový vzor bez rukávov umožňuje pohodlné nosenie a malé zložité vzory na chrbte sú tiež celkom úžasné. Blúzka je tiež blúzka s nízkym výstrihom, a preto sa dá nosiť aj v horúcom lete.

3. Design blúzky celebrít bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Celebrity blúzka bez rukávov 3

Ak chcete zaistiť vzhľad celebrít, táto konkrétna blúzka je pravdepodobne najlepšia. Blúzka má vpredu sexy trblietavý vzor a podporné ramienka pôsobia ako diamant. Blúzka je lesklá zľava doprava a bezpochyby je dizajn tejto blúzky jedným z najlepších vzorov blúzok bez rukávov. Je to perfektná párty blúzka a dá sa športovať aj pri iných príležitostiach. Okrem toho, že je štýlový, je aj celkom pohodlný. Toto je jedna z dokonalých návrhárskych blúzok pre krásnu dizajnérsku saree.

4. Blúzka bez rukávov metalického dizajnéra:

Návrhy blúzok bez rukávov-metalická dizajnérska blúzka 4

Toto je ďalšia dobre vyzerajúca dizajnérska blúzka bez metalickej farby. Blúzka vyzerá veľmi krásne zhora nadol a ide ruka v ruke so saree. Je to jedna z tých blúzok, ktoré sa dajú efektívne športovať so sareou. Blúzka bude ideálna na nosenie na večierok, a ak máte štíhlu a fit postavu ako Shilpa alebo niekde blízko, je to perfektná blúzka pre ženu, ako ste vy.

5. Dizajnová blúzka bez rukávov s plným krkom:

Návrhy blúzok bez rukávov-Červená dizajnérska blúzka bez rukávov 5

Táto dobre vyzerajúca návrhárska blúzka je pravdepodobne jednou z najlepších vecí, ktoré existujú, pokiaľ ide o blúzky bez rukávov. Blúzka má na pravej strane roztomilý a rozkošný vzor, ​​a to je hlavná atrakcia tejto blúzky. Ak potrebujete dobrú blúzku, ktorú je možné vyšportovať na večierku, bude to pre vás jedna z najlepších blúzok. Bude sa hodiť k červenej hodvábnej saree, a ak ste vysoká, budete môcť vyzdvihnúť to najlepšie z tohto tradičného indického ženského odevu.

6. Jednoduchá obyčajná zelená blúzka bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Zelená blúzka bez rukávov 6

Ste pripravení vyzerať krásne pri náboženskej príležitosti? Bude to najlepší stylingový spoločník pre ten deň. Táto krásna blúzka má na bokoch nádherný vzor s ružovým okrajom. Celá blúzka vyzerá celkom pohodlne a je bezpochyby jedným z najlepšie vyzerajúcich odevov indických žien, s ktorými sa kedy stretnete. Tento krásny dizajn blúzky bez rukávov je perfektne vhodný pre akýkoľvek typ saree.

7. Kvetinová blúzka bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-kvetinová blúzka bez rukávov 7

Jedná sa o veľmi dobre vyzerajúci dizajn kvetinovej blúzky bez rukávov, ktorý má skutočne cool vzor; kvetinový vzor robí túto blúzku oveľa príťažlivejšou ako všetky farebné blúzky bez rukávov, ktoré uvidíte po celý život. Bude sa hodiť na všetky slávnostné príležitosti. Tento dizajn je jedným z najlepších a najnovších vzorov blúzok bez rukávov pre všetky hodvábne saree.

8. Zadné otvorené korálky Bez rukávov pre blúzky:

Návrhy blúzok bez rukávov-korálky Bez rukávov pre blúzky 8

Hľadáte trendy blúzku bez rukávov na šport v tejto letnej sezóne? Toto je pravdepodobne jeden z najtrendovejších, ktoré nájdete. Vzadu je ozdobený čipkovým a perličkovým dizajnom, a napriek tomu, že je štýlový, materiál tejto blúzky je veľmi pohodlný..

9. Juhoindická blúzka bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Juhoindická dizajnérska blúzka 9

Táto konkrétna blúzka zlatej farby je dodávaná s iskrivými prílohami, vďaka ktorým je táto šatka teraz jednou z najlepších blúzok na trhu. Blúzka má krásne zlaté vzory na saree, vďaka čomu je tento vzhľad vhodný pre túto konkrétnu saree.

10. Lesklá červená lákavá blúzka bez rukávov:

Lesklá červená lákavá blúzka bez rukávov 10

Táto konkrétna červená dizajnérska blúzka má lesklý vzor a malé a zložité vzory na saree sa nejakým spôsobom zhodujú s blúzkou a robia z nej perfektnú kombináciu, ktorú si indické ženy budú môcť zahrať na svojich obľúbených udalostiach..

11. Blúzka bez rukávov s farebnými prílohami:

Blúzka bez rukávov s farebnými prílohami 11

Toto je pravdepodobne jeden z očarujúcich vzorov blúzok, s ktorými sa niekedy stretnete. Športuje s malými farebnými prílohami vpredu aj vzadu. Tieto jemné prílohy sú pravdepodobne najlepšou atraktívnou črtou tejto blúzky.

12. Zlatá blúzka bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Zlatá blúzka bez rukávov 12

Tento konkrétny dizajnový blúzok bez rukávov bude vhodný pre hodvábne saree. Je to veľmi krásny obraz, ku ktorému je pripojená atraktívna žiara. Blúzka akosi ide ruka v ruke so sárí. Hnedý jemný dizajn na saree je ešte krajší kvôli zlatej blúzke.

13. Dizajnová červená blúzka bez rukávov na svadby:

Návrhy blúzok bez rukávov-značková červená blúzka bez rukávov na svadby 13

Táto konkrétna svadobná blúzka bez rukávov je možno jednou z najlepšie vyzerajúcich blúzok všetkých čias. Vzor, ktorý je na ňom urobený, je veľmi krásny. Malé zložité vzory na ňom urobené sú pravdepodobne najlepšie z nich, ktoré v tejto sezóne uvidíte.

14. Excentrický dizajn blúzky bez rukávov:

Návrhy blúzok bez rukávov-Blúzka bez rukávov celebrít pre štíhle ženy 14

Táto konkrétna blúzka vyžaduje typ postavy, pretože jej širšia verzia nebude taká lákavá. Vďaka zložitému vzoru na ňom vyzerá veľmi krásne. Žiadny iný dizajn blúzky nemôže poraziť túto farebnú a atraktívnu blúzku bez rukávov.

15. Strieborná blúzka bez rukávov:

Blúzka bez rukávov-Návrhy-Strieborná blúzka bez rukávov-15

Táto konkrétna blúzka bude vhodná pre vyprané alebo vyblednuté sarey. Má iskrivý nádych a je jednou z návrhárskych blúzok, ktoré by ste mali nosiť s obyčajnými sareami.

Mnoho žien miluje nosenie blúzok bez rukávov so svojimi sárami. Toto bolo častejšie pozorované u žien z východu. V krajine však existujú rôzne časti; tento typ blúzok bez rukávov, kde to ženy preferujú.