9 úžasných vzorov blúzkového krku z bavlnenej saree

Už ste začali baliť svoje bavlnené sare? No nie Rovnako ako si užívate dni s novými trendovými hodvábmi alebo krajkovou georgetou, bavlnené sárky sú opäť v trende. Či už ide o bežné nosenie alebo tradičnú rodinnú udalosť, tieto blúzky dodajú vašej už tak nádhernej saree pôvab, a tým zdokonalia váš vzhľad..

Najnovšie návrhy blúzok pre bavlnené sarey s obrázkami:

Tu je top 9 návrhov blúzok pre bavlnené saree s modelmi krku.

1. Zlatá klasika:

Zlatá klasika

Túto blúzku je možné skombinovať s takmer každým tmavým sárím a bude na vás pôsobiť perfektne. Popri čiernej a bielej je zlatá najobľúbenejšou voľbou pre všetky bavlnené saree. Pri tradičnej udalosti môžete spojiť svoje hľadanie s nádhernými šperkami. Ak chcete ležérnejší vzhľad, zvoľte obyčajnú sareu s blúzkou.

2. Strih do V:

V. strih

Keď hľadáte vzory zadného krku bavlnenej saree a nudí vás mnoho bežných možností, ktoré vám ponúkajú, nebojte sa. Toto strihanie blúzky vám príde na pomoc. Je to také dokonalé, najmä ak ste odvážni a nemáte nič proti experimentovaniu. V tomto strihu bude každá farba vyzerať nádherne.

3. Viacfarebná blúzka:

Viacfarebná blúzka

Potom, čo ste videli toľko bollywoodskych kráľovien, ako vyskúšali tento dizajn blúzky s obyčajnou saree, ste sa nakoniec rozhodli to skúsiť. Vzory na zadnom krku blúzky pre zoznam bavlnených sárí to musia mať kvôli svojim jedinečným vlastnostiam. Obvykle nie je veľmi dekoratívny, pretože farba priťahuje všetku pozornosť.

4. Crop Top:

Crop Top

Toto je dosť nový trend, pokiaľ ide o návrhy blúzkových krkov pre bavlnené saree. Dnes ich nosí každý a vyzerá rovnako nádherne ako bežné blúzky. Ak teda nemáte čas ponáhľať sa k krajčírovi ušiť blúzku, objednajte si croptop online a môžete ísť na to..

5. Blúzka v tvare U:

Blúzka v tvare U

Najbežnejší typ blúzky v tomto zozname vzorov krku blúzky z bavlnenej saree, môžu ju nosiť deti aj dospelí. Od bežných funkcií po väčšie slávnostné príležitosti je to príjemný pohľad kdekoľvek. Twist môžete použiť aj vo svojej blúzke tým, že ju ozdobíte kamenárstvom. Tak či onak, s touto bavlnenou sareou budete s touto blúzkou vyzerať nádherne.

6. Blúzka s kmeňovou potlačou:

Blúzka s kmeňovou potlačou

Ste skôr divoký druh, ale vaše rodinné príležitosti vás nútia obliecť sa ako domácke dievča? Potom je to vaša najlepšia šanca odovzdať správu všetkým. Pozrite sa, ako nádherne tento dizajn blúzky vyzerá s obyčajnými bavlnenými sárami!

7. Halenka s výstrihom do krku:

Blúzka s ohlávkovým výstrihom

Tento vzor blúzkového krku pre bavlnenú saree nebol nevyhnutne potrebný mimo ramena a bol hitom aj o desať rokov späť a opäť sa vrátil po popularizácii filmovými hviezdami. Tu vidíte jeden dizajn, ale pokojne môžete experimentovať.

8. Net blúzka:

Sieťová blúzka

Táto zamatovo ružová blúzka má svoju vlastnú auru. Je krásne vyrobená z kamienkov a ozdôb a je typická na nosenie obyčajnou sárí, ktorá dobre zvýrazňuje dizajn..

9. Blúzka s tromi štvrtinami rukávov:

Blúzka s tromi štvrtinami rukávov

Všimnite si, ako bollywoodska herečka Sonakshi Sinha nadväzuje na tento jednoduchý vzhľad s kráľovsky modrou blúzkou s trojštvrťovým rukávom. To je dôvod, prečo je tento dizajn blúzky z bavlnenej saree zahrnutý a dokončuje tento zoznam.

Teraz, keď sme vám priniesli nápady, ktoré blúzky vyzerajú dobre s bavlnenými sárami, pripravte sa na nákup a zbierajte všetky chvály, nech ste kdekoľvek.