9 atraktívnych štýlov krku v šifónových blúzkach pre ženy

Bez ohľadu na to, aká je saree ťažká, bez ohľadu na materiál a prevedenie, vždy je zanedbávaná bez správnych návrhov blúzok. Medzi nimi boli šifónové blúzky v tejto sezóne celkom trendy. Senzačný dizajn krku, ktorý dáva, by premenil každú saree na dizajnérsky kúsok. Šifón dodáva nielen štíhly vzhľad, ale tiež perfektne sadne štíhlym ženám.

Návrhy šifónovej blúzky pre dámy:

Tu je niekoľko šifónových blúzok, ktoré musíte do svojho šatníka zaradiť, aby mali elegantný vzhľad.

1. Blúzka s výstrihom okolo krku:

Dizajnová blúzka na krk

Šifónová blúzka v čiernej farbe! Páni-aká úžasná kombinácia pre párty saree. Šifónová blúzka má plné rukávy. Práca na krku je vyrobená zo šifónu cez hrudník pre dôstojný vzhľad pokožky. Golier a rukávy majú strieborné prevedenie s kvetinovými vzormi.

2. Blúzka s hlbokým výstrihom:

Blúzka s hlbokým výstrihom

Hlboký V je najlepší vzor pre blúzkový šifón pre jednoduchý a milý vzhľad. Blúzka má vnútorný materiál hodváb, ktorý dodáva krivému dizajnu šifón. Blúzka má krátke rukávy a strieborný okraj, aby bola rozkošnejšia na obyčajnej šifónovej bielej saree.

3. Strieborná šifónová blúzka s okrúhlym výstrihom:

Šifónová blúzka s okrúhlym výstrihom

Šifónová saree s okrajom je dobre kombinovaná s dámskou šifónovou blúzkou v podobnom vzore. Strieborná šifónová blúzka má tiež dizajn maggam so závitom a polovičným rukávom, ktoré dodajú vášmu outfitu perspektívny vzhľad.

4. Dizajn blúzky so záplatou:

Nášivka - dizajn blúzky

Najnovší dizajn blúzky obsahuje patchwork v kvetinovom prevedení. Obyčajná saree s podobným okrajom má šifónový vzor blúzky. Šifónová blúzka má plné rukávy a vzadu hlboký vzor výstrihu. Zadná časť a rukávy sú pripevnené nášivkami v kvetinovom prevedení, ktoré dodávajú kvetinovému vzhľadu.

5. Blúzka s výstrihom do pol rukávu a lodičkovým výstrihom:

Dizajn blúzky s výstrihom na čln a čln

Návrhy krku šifónu boli pre hodvábnu saree atraktívne. Dámska šifónová blúzka je lemovaná šifónom až po krk s maggamovými pracovnými vzormi s perlami a kamienkami. Zakrivený dizajn na šifóne dodáva blúzke jednotný nádych na večierky, svadby a recepcie.

6. Kvetinová kašmírska pracovná blúzka:

Kvetinová kašmírska pracovná blúzka

Keď šifónová blúzka dostane kašmírsky dizajn, posunie krásu saree na ďalšiu úroveň. Čierna šifónová blúzka je zdobená kvetinovým vzorom v kašmírskom štýle s hlbokým výstrihom do U vpredu aj vzadu. Koniec rukávu je pletený zlatou prácou.

7. Dizajn krku:

Dizajn krku

Dvojité šifónové blúzky majú dva krky naraz. Krk blúzky má široký výstrih so šesťhranným vzorom. Neskôr je prekrytý výrazným kožuchom, ktorý pokrýva oblasť krku a ramien. Blúzka má tiež zardoshi pracovné prevedenie so zlatou niťou a kamienkami, ktoré ju ozdobia pre dokonalé svadobné nosenie.

8. Dizajnový blúzok s vysokým výstrihom:

Dizajnový dizajn blúzky s vysokým výstrihom

Šifónová blúzka s vysokým výstrihom je kombinovaná s brokátovým materiálom, aby vyzerala elegantne. Blúzka má vysoký výstrih, kde šifón je až do krku posiaty zlatou čipkou, perlami a nášivkami. Dlhé šifónové rukávy tiež obsahujú rovnaký dizajn pre očarujúci vzhľad v manželstvách.

9. Dres blúzky vesty:

Vesta kabátová blúzka

Pomerne obľúbeným dizajnom medzi dámskymi šifónovými blúzkami je blúzka navrhnutá vesta. Blúzka vydáva prácu zlatého maggama v krivkách konárov. Vďaka priliehavému výstrihu na krku poskytuje jasný pohľad na obyčajnú saree. Je to ideálne jedlo na večierky.

Šifónové blúzky vznikli v päťdesiatych rokoch minulého storočia, keď ich ženy nosili na sukniach, aby v kanceláriách formálne vyzerali. Neskôr boli orezané na krásne vzory pre saree blúzky. Teraz experimentujú s rôznymi tradičnými prácami pre etnický vzhľad.