V súčasnosti je trendových 9 tradičných návrhov zlatých šperkov z chrámu

Šperky sú dôležitou súčasťou dámskej módy. Rôzne druhy šperkov ako zlato, striebro, starožitnosti, perly, diamanty atď. Vždy priťahovali srdce krás. Medzi nimi sú dizajny šperkov Gold Temple v dnešnej dobe stále obľúbenejšie. Zlaté šperky chrámového dizajnu boli v južnej časti Indie v počiatočnom štádiu slávne, ale teraz sú akceptované po celej Indii i v zahraničí..

zlaté chrámové šperky

Krásne zlaté vzory chrámových šperkov s úžasnou kolekciou:

Zlaté šperky v chrámovom dizajne sú väčšinou inšpirované Bohom a bohyňou indickej kultúry. Pozrime sa na niekoľko úžasných modelov zlatých chrámových šperkov s obrázkami.

1. Náhrdelník Kundan Gold Lakshmi:

Kundanský zlatý náhrdelník Lakshmi

Toto je jedno z majstrovských diel v zozname dizajnu chrámových šperkov v zlate. Náhrdelník je krásne navrhnutý s kundánskymi a morskými perlami. Prívesok je krásne vyrobený s obrazom bohyne Lakshmi, bohyne bohatstva. Toto majstrovské dielo sa väčšinou nosí na luxusných svadbách na juhu.

2. Náhrdelník s príveskom Radha Krishna:

Náhrdelník s príveskom Radha Krishna

Tento krásny náhrdelník je vyrobený z plochých diamantov, rubínu, smaragdov a morských perál. Prívesok ponúka pohľad na Radhu Krishnu, ktorý si užíva hudbu z flauty, a vedľa nich dvoch pávov. Tento prívesok je znakom lásky a čistoty. Tento dizajn zlatých chrámových šperkov je obľúbený pre ľudí žijúcich v Banarase, Gouldingu a Vrindavane.

3. Jednoduchý dizajn chrámových šperkov:

Jednoduchý dizajn chrámových šperkov

Jedná sa o najjednoduchšie zlaté chrámové šperky. Jednoduchá zlatá retiazková sada s úžasnými ťažkými náušnicami. Prívesok je ozdobený stojacou modlou Krišnu. Tento jednoduchý náhrdelník je možné nosiť aj samostatne na denné účely, pričom nosenie s náušnicami bude pútavé na svadbách a náboženských funkciách.

4. Náhrdelník Pearl Lakshmi:

zlatý-chrám-bižutéria-vzory-perla-lakshmi-náhrdelník

Jedná sa o jedinečný dizajn chrámových šperkov v zlatej a perlovej farbe. Jedná sa o 22-karátový zlatý pachi náhrdelník posiaty krásnymi bielymi diamantmi a morskými perlami. V strede je prívesok bohyne Lakshmi, ktorý sprchuje požehnanie a bohatstvo. Toto majstrovské dielo je väčšinou vidieť v náboženských funkciách, špeciálne v Diwali.

5. Staroveký náhrdelník Nakshi Haram:

náhrdelník so zlatým chrámovým šperkom-starodávny-nashi-haram

Nádherný náhrdelník darovaný na milosť sa najlepšie nosí na festivaloch. Je to nádherná razba modly Pána Višnua v jeho veľmi pôsobivej póze s bohyňou Lakshmi. Vedľa nich začína hustá reťaz haramu s dvoma slonmi a niekoľkými guličkami visiacimi pod príveskom.

6. Náhrdelník Lakshmi Kasu:

lakshmi-kasu-chrám-náhrdelník

Táto atraktívna zlatá chrámová bižutéria má pripevnené tri náhrdelníky. Náhrdelník je posiaty rubínmi, smaragdom, perlou a plochými bielymi diamantmi. Posledný dlhý náhrdelník je vyrobený z bohyne Lakshmi Kasu.

7. Náhrdelník chrámu Polki:

polki-chrám-náhrdelník

Jedná sa o úžasné zlaté chrámové šperky. Dizajn je taký krásny, že sa hodí k akémukoľvek detskému ružovému ťažkému Saree. Poskytuje štýlový a atraktívny vzhľad pre náboženské funkcie a svadobné funkcie. Je posiata krásnymi rubínmi a bravčovým mäsom. Prívesok oslavuje obraz Pána Višnua, ktorý pózuje pod Shesh Naagom.

8. Náhrdelník pre svadobný chrám:

zlato-svadobný-chrám-náhrdelník

Juhoindické nevesty sú veľmi dobre videné v zlatých chrámových šperkoch. Toto je taký krásny náhrdelník. Je ozdobený pávami nakshi a bohyňou Lakshmi. Je to kombinácia Lakshmi Haram, Lakshmi bankingu a Lakshmi Vaddanam. To dáva neveste nádhernú milosť.

9. Náhrdelník s motívom s bohyňou:

zlato-chrám-šperky-vzory-motív-náhrdelník-s-bohyňou

Táto zlatá bižutéria v dizajne chrámu je vyrobená z 22-karátového zlatého náhrdelníka, zdobeného pávými motívmi a príveskom bohyne Lakshmi. Vykonáva sa na festivaloch a svadbách.

Ženy väčšinou priťahujú krásne šperky, špeciálne zlaté šperky. Môžete si tiež nechať opraviť svoj obľúbený prívesok God pomocou akéhokoľvek náhrdelníka, ktorý sa vám páči. Vyberte si alebo vyberte nádherné zlaté chrámové šperky a priťahujte oči a srdcia tejto sezóny.