9 najnovších a tradičných dizajnov umelých chrámových šperkov

Pre dámy je nosenie šperkov vždy veľkým imidžovým faktorom, ktorý je vyjadrený nielen nosením najdrahších šperkov z drahých kovov, ale aj súpravou zlatých a strieborných leštených kovových šperkov pomenovaných ako umelé alebo imitácie šperkov. Do tejto kategórie patria aj šperky z umelého chrámu! Chrámové šperky sú navrhnuté s nápadnými obrovskými vzormi, ktoré zobrazujú tvár Boha alebo bohyne. Chrámové klenoty sú známe svojou ťažkosťou. Na internete a dokonca aj v obchodoch je k dispozícii celý rad ozdôb v prevedení umelých chrámových šperkov.

Krásne a atraktívne vzory chrámových šperkov pre ženy:

Tu sú stručne uvedené niektoré z najobľúbenejších návrhov šperkov z umelého chrámu.

1. Sada náhrdelníkov s umelým chrámovým šperkom:

Náhrdelník z umelého chrámového šperku

Súprava náhrdelníkových šperkov z umelého chrámu má v zásade ťažký kus krku s náušnicami za veľmi rozumnú cenu. Táto krásne navrhnutá sada náhrdelníkov je vytvorená tak, aby nepôsobila menej ako drahá zlatá súprava.

2. Súprava tradičných umelých svadobných šperkov:

Súprava tradičných umelých svadobných šperkov

Táto silne navrhnutá svadobná súprava, ak je vyrobená zo zlata, nestojí menej ako niekoľko lakhov. Ale múdro a krásne spracovaná súprava umelých svadobných obradov v tradičnom dizajne ju robí cenovo dostupnou.

3. Sada šperkov z umelého rubínového chrámu:

Sada šperkov z umelého rubínového chrámu

Tento kus chrámového krku je vložený do zeleného rubínu a vyzerá úžasne krásne. A pár červených a zelených rubínových náušníc z neho robí perfektnú kombináciu. Tento kus krku v tvare manga je jedným z najnáročnejších dizajnov súčasnosti. Dokonca aj ten istý vzor s červeným rubínom tiež vyzerá nádherne.

4. Sada náhrdelníkov z antického umelého chrámu:

Sada náhrdelníka z umelého starožitného chrámu

Táto sada náhrdelníkových chrámov v starožitnom štýle je v rozpore so starožitným zlatým náhrdelníkom. Ten istý zlatý náhrdelník by sa nosil ťažko. Vďaka tejto umelej súprave je však ľahký, pohodlný a vďaka nemu budete vyzerať nádherne.

5. Náušnice z umelého kundánskeho chrámu:

Náušnice z umelého kundánskeho chrámu

Tieto krásne navrhnuté náušnice v štýle umelého chrámu s čiernymi kundanmi vyzerajú úžasne krásne. Hodí sa ku všetkým farbám a je veľmi ľahký na nosenie. Za veľmi nízku cenu môžete mať pár krásne vyzerajúcich náušníc.

6. Šperky z umelého chrámu s perlou:

Umelé chrámové šperky s perlou

Je zobrazená sada súpravy šperkov z umelých chrámových perál, ktorá sa skladá z náhrdelníka, páru náušníc, členku, opaska, maang tikka a mnohých ďalších. Ak je vyrobený z drahého kovu, je to veľmi nákladné. Ale umelo vytvorený, robí to cenovo dostupné. Tieto sady väčšinou preferujú tanečníci, aby vyzerali elegantnejšie.

7. Prívesky z umelého chrámového šperku:

Prívesky z umelých chrámových šperkov

Súprava umelých chrámových šperkov bohyne lakshmi je jednou z najnáročnejších v južnej Indii. Je veľmi ťažký, ak je vyrobený zo zlata. Ale imitácia zlatého lakshmi prívesku je ľahšia, takže je príjemnejšie na nosenie.

8. Návrh šperkov s umelým chrámovým náramkom:

Dizajn šperkov z umelého chrámového náramku

K dispozícii je množstvo odrôd náramku s dizajnom umelého chrámu. Dajú vašim rukám tradičnú úpravu a dotvoria váš outfit. Hodia sa skvele na svadby a tradičné večierky.

9. Sada náhrdelníkových šperkov z umelého dlhého štýlu:

Súprava náhrdelníka z umelého dlhého štýlu a chrámových šperkov

Tento dlhý vzor náhrdelníka sa väčšinou páči v južnej Indii. Väčšina žien rada nosí tento štýlový kúsok na krk, aby získala čisto tradičný outfit. Tisíce týchto dizajnových vzorov sú navrhnuté každý deň. Ale jedna veľká vec na tom potrebuje väčšiu váhu zlata, aby bola navrhnutá. Náš imitačný svet však umožnil, aby si to mohli dovoliť všetky krásne ženy, ktorým sa páči tento vzor.

Šperky v štýle umelého chrámového štýlu sú veľkým riešením pre ťažké zlaté chrámové šperky. Vďaka zložitej povahe návrhov sú ideálne pre manželstvá a tradičné festivaly. Môžete ich spojiť s tradičnými indickými sareami.